Jump to content
Dogomania

KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(


Recommended Posts

[quote name='asiuniab']jak tam majowa Klucha?? broją razem z pannicą Pandorą??[/QUOTE]

nie ma z nimi problemu:) jak przystoi na panny z bialskiego miasteczka:):) wiecie jak ja się cieszę, że przynajmniej na starość poznają smak życia domowego:):) z relacji Kasi wygląda na to, że zachowują się tak jakby mieszkały w nim cały czas:) super dziewczynki:) a Pandusia się nawet otworzyła więcej niż Klusia:):)

Link to comment
Share on other sites

zapraszam kochani na bazarek dla staruszków [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252920-MINI-bazarek!!-ODZIE%C5%BBE-od-2-z%C5%82-smycze-ksi%C4%85zki-od-1-z%C5%82!!!!!!-ZAPRASZAMY-!!!!!?p=22122852#post22122852[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki witamy. Zdjęcia nowe są, nowy sprzęt laptopowy też ( rany, jak się cieszę !!!!!), ale dziś już nie dam rady więcej siedzieć na kompie. Ogólnie wszystko ok. Nie zauważyłam dalszego popuszczania, ale i tak w najbliższym tygodniu pojadę z Kluśką do weta ( niech ją sobie obejrzy )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Dziewczynki witamy. Zdjęcia nowe są, nowy sprzęt laptopowy też ( rany, jak się cieszę !!!!!), ale dziś już nie dam rady więcej siedzieć na kompie. Ogólnie wszystko ok. Nie zauważyłam dalszego popuszczania, ale i tak w najbliższym tygodniu pojadę z Kluśką do weta ( niech ją sobie obejrzy )[/QUOTE]

a ja trzymam kciuki, oby wszystko było ok!!!! pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']O jaka ta sunia jest cuudowna!! Trafiłam tu przez przypadek, ktoś ma jej zdjęcie w swoim podpisie, no i ten uśmiech mnie rozbroił, to zaglądnęłam!!! Cieszę się, że już jest w hoteliku, trzymam kciuki za DS :D[/QUOTE]

witamy nową cioteczkę u Kluski :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']O jaka ta sunia jest cuudowna!! Trafiłam tu przez przypadek, ktoś ma jej zdjęcie w swoim podpisie, no i ten uśmiech mnie rozbroił, to zaglądnęłam!!! Cieszę się, że już jest w hoteliku, trzymam kciuki za DS :D[/QUOTE]
właśnie, ten uśmiech :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']to jak juz beda zdjecia, to ja wrzuccie tutaj i napiszcie, ze to ode mnie! juz zaplacilam!

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252821-Expresssowy-bazarek-ogłoszeniowy!-Różne-pakiety-do-wyboru!!-Gratis-)-Do-30-05-2014?p=22140225#post22140225[/URL][/QUOTE]
jasne, że DT:):) jesteś kochana:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...