Jump to content
Dogomania

Tinka nietoperek ZNALAZŁA DOM!!!


Olena84

Recommended Posts

  • Replies 584
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Tinka już w nowym domu! [/B]Nie wytrzymam i ok 11 zadzwonię jak pierwszy spacer. Sunia wczoraj była bardzo przestraszona, uciekała, nie chciała dać się głaskać, ale wierzę że jej przejdzie. Ja oczywiście najbardziej się boję spacerów, że sunia zwieje, ale trzymam kciuki by wszystko było dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do pani, spacer rano był trudny, Tina nie chciała się załatwić co martwi panią, która powiedziała, że chociaż na dywan niech zrobi a nie trzyma. Ale mój pies załatwił się po 2 dniach ze stresu, więc mnie to nie martwi. Tinka niestety ugryzła panią w palec, ale pani ją tłumaczy że źle do niej podeszła. Teraz siedzi pod balkonem i patrzy na ulicę, nie chce jeść. No nic, oby szybko się przełamała i by Państwo się szybko nie zniechęcili;/.

Link to comment
Share on other sites

Tinusia jest zdezorientowana. Siedzi pod balkonem i patrzy, gdzie to jest...Dobrze, ze pani bardziej zalezy na psie niż dywanie.;) Mam nadzieję, ze tak jest naprawdeę. A ze panią ugryzła w palec, to maluchy tak mają. Chce poazać, jak jest duża i odważna. Boi się.
Cierpliwości, bo co to za domeek, który po jednym dniu zniechęca się. A Tinusia, to przecież jest pies aniołek;)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Pani dzwoniła, że Tinka jest cudowna i już się przełamała! Wskakuje na kolana, domaga się pieszczot, wchodzi po schodach już ładnie, na spacerku nie ciągnie, chodzi daleko, oczywiście na smyczy, ale bez paniki. Przyszła bratanica to się cieszyła z niej jakby już ją znała. Teraz jak pani dzwoniła, to chodzili sobie razem z mopsem po mieszkaniu. No mnie kamień spadł z serca... ufff.[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...