Jump to content
Dogomania

Tinka nietoperek ZNALAZŁA DOM!!!


Olena84

Recommended Posts

  • Replies 584
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='danka4u1']Byłam u Mordka. Rzeczywiście sytuacja trudna...:shake: powodzenia Wam zyczę w poszukiwaniach, ciepliwości niestety też i duuuużo sił do tych zmagań o sczęśliwy los dla Mordka:loveu:. Tyle niestety mogę....:shake:[/QUOTE]

dziękuję!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='[B']ania0112[/B];21618310][B]Hmn... dalej czekam na konto do wpłaty :) [/B][/QUOTE]
[quote name='[B']grazia60[/B]]Witam, proszę o nr konta, wspomogę choć jednorazowo, fajna bidulka:loveu:[/QUOTE]
[COLOR=#ff0000][B]Olu,[/B][/COLOR] przejrzałam nocną porą rozbudowany już wątek Tinki i dostrzegłam, ze nie posłałaś konta [B][COLOR=#ff0000]ani0112,[/COLOR][/B] a do mnie na pw napisała [COLOR=#ff0000][B]grazia60[/B][/COLOR] z prośbą o konto, ale nie była na wątku. [COLOR=#ff0000][B]Proszę wyślij im namiary na konto[/B],[/COLOR] chyba że to samo, co zwykle, ale to [I]musisz mnie upoważnić do szafowania taką tajemnicą:evil_lol:[/I]

Link to comment
Share on other sites

W styczniu miną trzy lata jak zgarnęłam takie małe czarne telepiące się z zimna z przystanku autobusowego, na którym próbowała się do każdego przytulić i choć ciutkę rozgrzać...
Podrzucam psinkę, bo na dzień dzisiejszy nie mam już wolnej kasy :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Przyszłam na zaproszenie. Za dwa dni wypłata wiec prześlę jakąś kwotę dla psinki, bo jak widać wydatki będą duże. Lepiej zbierać deklaracje stałe i jednorazowe i nie liczyć na szybką adopcję.[/QUOTE]

Dziękuje! Zaraz wysyłam!

[quote name='danka4u1'][COLOR=#ff0000][B]Olu,[/B][/COLOR] przejrzałam nocną porą rozbudowany już wątek Tinki i dostrzegłam, ze nie posłałaś konta [B][COLOR=#ff0000]ani0112,[/COLOR][/B] a do mnie na pw napisała [COLOR=#ff0000][B]grazia60[/B][/COLOR] z prośbą o konto, ale nie była na wątku. [COLOR=#ff0000][B]Proszę wyślij im namiary na konto[/B],[/COLOR] chyba że to samo, co zwykle, ale to [I]musisz mnie upoważnić do szafowania taką tajemnicą:evil_lol:[/I][/QUOTE]

A ja przeszukałam najpierw wątek i szukam grazii i nie widze! i dopiero potem doczytałam, że na pw;), Ania dostałą wczoraj, zaraz wysyłam reszcie Aniołów!

[quote name='grazia60']Witam proszę o nr konta wspomoge Tinkę choc jednorazowo :-)[/QUOTE]

[quote name='zozola77']jestem i ja u ślicznotki - na razie wspomoge jakimś groszem jednorazowo po 10 tym - Olenka daj numer konta, zebym nie zapomniała...
dobrze ze juz bezpieczna :loveu:[/QUOTE]

Dziękuje dziewczyny!

[quote name='figbast']W styczniu miną trzy lata jak zgarnęłam takie małe czarne telepiące się z zimna z przystanku autobusowego, na którym próbowała się do każdego przytulić i choć ciutkę rozgrzać...
Podrzucam psinkę, bo na dzień dzisiejszy nie mam już wolnej kasy :shake:[/QUOTE]

A no włąśnie, i ślicznoty nie znajdują i brzydalki znajdują;)

[quote name='sleepingbyday']dif pisze, ze mała nie chodzi na smyczy -to też wyklucza adopcję na już. trzeba ja tej smyczy naumieć.[/QUOTE]

Właśnie też mi o to chodzi, żeby sunia nie zostałą oddana na "chybcika" tylko młoda, piękna i mądra;)

[quote name='agat21']Malutki grosik poleciał na Tinusię[/QUOTE]

:happy1:

[quote name='margo001']Zaglądam do Tinki ;)[/QUOTE]

[quote name='asiuniab']przybywam cieszę się Olena, że udało Ci się suczynę odłowić, ale kurczę popłaczę się, bo nie mam jak finansowo pomóc:placz:[/QUOTE]

[quote name='cisowianka']To będziemy płakać we dwie :placz:[/QUOTE]

[quote name='margoth137'][IMG]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRdjZg4vsDCfnB-h4Mrb6VnOSxoy1m2AEH67VS5UCginz0ibjdV[/IMG]Dzień dobry![/QUOTE]

[quote name='zozola77']i ponownie zagladam do Tinki[/QUOTE]

[quote name='nachwile']Psinka cudo... :)
Jakieś konkretne tytuły? :) My byśmy się zastanowili... :)[/QUOTE]

Witam i nie płaczcie!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Tinka sie ogarnia :)
Wychodzi z domu, robi szybko co trzeba i z powrotem do domu, bo w doopkę wieje.
Bardzo się słucha i przychodzi na wołanie - reaguje już na imię.
Ma krzywe ząbki na przedzie i przez to (lub dzięki temu!) troszkę wysuniętą dolną szczękę.
Niestety nadal nie przepada za innymi psami. Ale raczej strachliwie a nie agresywnie.
Smycz to nadal wielki potwór, którego dotyk przeraża i boli. Pracujemy nad tym ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky23']Witam się dzisiaj u Tinusi. Trochę późno, ale zawsze lepiej późno niż wcale.
Dziś myślałam nad jakąś zabaweczką dla niej, albo o jakiś fantach na bazarek.
A co powiecie na bryloczki do kluczy? Bym mogła kilka zrobić na bazarek.[/QUOTE]

Było by super!!! Bardzo dziękuje!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...