Jump to content
Dogomania

Godny polecenia wetrynarz z Warszawy


aguchna

Recommended Posts

[quote name='szumaki']witam ja tez mam złe wspomnienia z klinika SGGW mieszkam na Ursynowie przystanek od w/w kliniki a z moimi suniami jezdze do Konstancina dr.Danuta Rózycka Lecznica ANDA 05-510 Konstancin ul.Długa 8 tel 022 754 09 75 jest to szpital całodobowy 7/7 dni w tygodniu. POLECAM m.s[/QUOTE]
dzięki o taką pomoc mi własnie chodziło: krótko, konkretnie i na temat :) dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Potrzebuje namiary na naprawdę dobrego stomatologa.
Diagnoza" FORL/DR. Chciałabym to skonsultować z innym specjalista, szczególnie, ze nie dostałam żadnych wskazówek, jak zapobiec rozwojowi choroby.
Interesuje mnie także lekarz specjalizujący się w leczeniu cukrzycy - czy możecie kogoś polecić?

Link to comment
Share on other sites

Stomatolog: dr Jodkowska - przyjmuje w kilku lecznicach - na Bemowie, i na Godebskiego (tutaj jest łatwiej sie dostac).
Mam nadzieje, ze to aktualne info.

Bemowo:
[URL]http://www.bemowo-wet.com.pl/godziny.html[/URL]

Godebskiego - Lecznica Lancet:
[URL]http://www.pkt.pl/lancet_klinika_weterynaryjna_chirurgia_rtg_usg_2de82803c1a890ea9b8c5ca3b1b0c787.html[/URL]

Jeszcze Ogonek:
[URL]http://www.ogonek.waw.pl/grafik_dyzurow.html[/URL][URL="http://www.ogonek.waw.pl/lekarze.html"][/URL]

i jesszcze jedna:
[URL]http://www.hau-miau.pl/lekarze.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

Weszłam tu poszukać opinii o drze Rabiega i wątek przeszedł moje najśmielsze oczekiwania :evil_lol:
Mimo tego, co pisała Konstancja15 pojechałam dziś na wizyte mając oczy i uszy szeroko otwarte. I muszę szczerze napisać, że to najbardziej kompetentny lekarz jakiego spotkałam - a zjeździłam już trochę, włącznie z tymi bardzo polecanymi i renomowanymi specjalistami. Jeden z takich renomowanych specjalistów wychwalanych pod niebiosa (i polecanych tu na wątku) przez x miesięcy twierdził, że mojemu psu nic nie jest i żeby poczekać, to przejdzie - psu tylko się pogarszało, ale alleluja nareszcie został należycie zdiagnozowany i zostało zaczęte sensowne leczenie. Doktor Rabiega dodatkowo z ogromnym zrozumieniem podszedł do faktu, że kawałek drogi jednak do niego mam, wypisał mi zapasowe recepty na wypadek gdyby leczenie po określonym czasie nie odniosło skutku, dal mi baterię leków włącznie z zastrzykami podskórnymi do samodzielnego podawania, wyjaśnił satysfakcjonująco wszystkie moje pytania podczas ponad godzinnej wizyty i mamy być w kontakcie mailowym, na podstawie zdjęć chorobowo zmienionych miejsc będziemy decydować kiedy przyjechać znowu. Za jakiś czas napiszę pewnie o skutkach owego leczenia. Na razie nie mam nawet najmniejszego zastrzeżenia, co zdarza mi się chyba po raz pierwszy w życiu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zaglądam na to forum czesto, i spotykam się własnie z pytaniami o weta, powiem szczerze ze mieszkam w warszawie , i pomimo to jezdzę do najlepszych specjalistów w Legionowie. TO niedaleko, a najwazinejsze jest dla mnie zdrowie pieska. Naprawdę polecam gabinet J. Banego, czytałam najpierw o nich wiele bardzo dobrych opinii i również swoją mogę dołączyć. Szczegółowe informacje na [url]www.wet-legionowo.pl[/url].

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Jestem tu nowa i bardzo Was proszę o pomoc. Mam około 12 letniego kundelka ( wzięłam go ze schroniska jak był już dorosłym psem, więc dokładnie nie można określić jego wieku). Mieszkamy w Białymstoku. Piesek ponad miesiąc temu zachorował. Do dziś tak naprawdę nikt nie jest w stanie nam pomóc. Przestał jeść, nie wypróżniał się. Weterynarz podejrzewał zaparcie. Misiowi zrobiono badanie krwi i podano zastrzyk. Wyniki krwi ogólnie były ok, poza ilością płytek krwi, które były poniżej normy. Pani doktor skierowała nas na usg jamy brzusznej. Tam znowu okazało się, że to żadne problemy z wypróżnieniem się, tylko jest problem z nerką, która po prostu już nie funkcjonuje. Lekarz w klinice, w której robiliśmy usg naciskał na operację usunięcia nerki, ale nie zgodziłam się. Z wynikami wróciłam do naszej pani doktor. Miś dostał antybiotyk i kroplówki. Pomału zaczął jeść. Jednak w dalszym ciągu było to tyle co nic. Po paru dniach znowu poczuł się gorzej. Pani doktor załamała ręce i powiedziała, że nic nie da się zrobić i Misia należy uśpić. Nie zgodziłam się. Znalazłam inną panią doktor. Ponoć najlepsza w mieście. Dała Misiowi inny antybiotyk. Przez parę dni było ok, pies był wesoły, trochę jadł, ale po paru dniach pogorszyło mu się. Miał problemy z chodzeniem. Wróciliśmy do pani doktor, która uznała, że Miś ma zapalenie korzonków. Dostał nowe zastrzyki. Z chodzeniem teraz jest już dobrze. Zaczął biegać. Problemem natomiast nadal jest jedzenie. Miś wymiotuje i nie chce jeść. Czasami jedzenie nawet nie zdąży się strawić i już je zwraca. Pani doktor doradziła, żeby zrobić mu gastroskopię. Zdecydowaliśmy więc, że najlepiej jest to zrobić w Warszawie. I tu pojawia się moje pytanie. Czy możecie polecić mi jakąś naprawdę dobrą klinikę w której można zrobić gastroskopię? Najlepiej od razu z jakimś solidnym lekarzem, który zna się na tym co robi. Bardzo Was proszę o pomoc. Mój Miś to już sama skóra i kości. Najgorsze jest właśnie to, że nikt nie potrafi nam powiedzieć co mu jest...Jestem załamana, a nie chcę go usypiać, bo pies jak na razie jeszcze jest żwawy, biega, macha ogonkiem i widać, że chce jeszcze trochę pożyć.

Link to comment
Share on other sites

Mogę Ci z czystym sumieniem polecić dr Pawła Kowalczyka z Kliniki Weterynaryjnej Bemowo [url]http://www.bemowo-wet.com.pl/[/url]
Specjalizuje się on w endoskopii (której rodzajem jest gastroskopia) i gastroenterologii oraz jest jednym z założycieli tej kliniki. O jego wiedzy i "skuteczności" świadczą chociażby liczne dyplomy i podziękowania za uratowanie życia które dostawał. Ja trafiłam do niego z moją psicą z ostrą, kilkudniową, niby leczoną biegunką. Po kilku godzinach od wizyty biegunki nie było.

Na stronie znajdziesz godziny przyjęć, telefony i sporo informacji o tej klinice [URL="http://www.bemowo-wet.com.pl/galeria.html"](łącznie ze skanami podziękowań dla pana doktora ;))[/URL]

Co jest jeszcze ważne - nie zbankrutujesz lecząc się u Niego.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja z czystym sercem mogę polecić Klinikę małych zwierząt na SGGW, uratowali mi tam 3 razy królika, gdzie w moim mieście chcieli go uśpić bo powiedział mi wet, że to rak i nie da się już królika uratować, za to na SGGW okazało się, że to w pełni wyleczalny ropień.
Na SGGW ludzie bardzo mili, widać, że każdy kto tam pracuje, kocha zwierzęta, na prawdę wszystko na ocenę 6 ;-)

Polecam też Panią Wojtyś, nie pamiętam gdzie ona przyjmuje, ale zajmuje się głównie tymi małymi zwierzątkami typu: myszki, króliczki, fretki, szczurki... itd.
Bardzo miła Pani, często też u niej jest Pani Jodkowska-stomatolog ;-)

Ceny nie są jakieś kosmiczne, lekarze z górnej półki-to widać, wszędzie czyściutko, no ogólnie super :-)

Link to comment
Share on other sites

Witaj, szczerze polecam dr. Pawła Rabiegę , ma małą klinikę na ursynowie. Fantastyczny lekarz, ciepły człowiek . Operację ropomacicza przeprowadził wzorowo. Mój przyjaciel , jak coś psu dolega od razu tam jedzie (to on mi polecił doktora), jego psiak też jest ze schroniska. Naprawdę , w moim przypadku się sprawdził w 100%.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rafantynka']Witaj, szczerze polecam dr. Pawła Rabiegę , ma małą klinikę na ursynowie. Fantastyczny lekarz, ciepły człowiek . Operację ropomacicza przeprowadził wzorowo. Mój przyjaciel , jak coś psu dolega od razu tam jedzie (to on mi polecił doktora), jego psiak też jest ze schroniska. Naprawdę , w moim przypadku się sprawdził w 100%.[/QUOTE]

Ja do niego jeżdżę ;) I na razie nie mam zastrzeżeń.

Link to comment
Share on other sites

Skoro watek warszawski to i ja dołożę swoje trzy grosze. Nie wypowiem sie na temat żadnego z lekarzy ponieważ własnego mam w domu. Nie wyobrazam sobie żeby było inaczej. Mimo,że może opinia dziecka na temat swojego rodzica nie będzie super miernikiem to z calego serca polecam. Stegny ul. Akermańska 3 wjazd od Kaspijskiej - pon,wtorek ,piatek i jedna sobota w miesiącu. Może kiedyś komus się przyda :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JamniczaRodzina.']Ja słyszałam że dobry jest też dr Czerwiecki ale nie testowałam więc nie potwierdzę. Ponoć na przywitanie całuje pacjenta :)[/QUOTE]
Bo to jest lekarz dla starszych pań... Ja mam z nim bardzo złe doświadczenia (już kiedyś o tym pisałam) i nikomu go nie polecę. Ale aktor z niego dobry, całuje się z psami, nawet do tych mniejszych kładzie się na podłodze. Starsze zwariowane paniusie go uwielbiają...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...