Jump to content
Dogomania

Los na loterii wygrała - w Tarnowskich Górach zamieszkała!!! Wierka już w DS :):):)


Kejciu

Recommended Posts

Kochani, nie mogę już wytrzymać i muszę się z Wami podzielić radosną wiadomością :)
Ci co śledzili wątek wiedzą że w sprawie domku dla Wierki były już dwa podejścia - najpierw sensowny telefon z jakim rozmawiała Nutusia, potem drugi domek który już miał przyjeżdżać poznać Wierkę ale Żona się rozmyśliła, w ubiegłą niedzielę zadzwonił telefon po raz trzeci - tym razem pod numer Dexterki - proszę się nie gniewać na mnie ale postanowiłam z Dexterką że zachowamy tą informację dla siebie aby nie zapeszyć - w czwartek odbyła się wizyta PA w Opolu, w piątek Państwo przyjechali ze swoim pieskiem na zapoznanie Wierki do hoteliku - nie muszę pisać jakie ogromne są to dla mnie emocje... Bardzo pokochałam Wierkę zwłaszcza że jest ona pierwszym moim piesiem za którego jakby nie patrzeć jestem jeszcze odpowiedzialna - i stało się :) Młodzi państwo jutro z samego rana przyjeżdżają zabrać Wierkę do Nowego DOMU

Wiem wiem nie powinnam może zapeszać dopóki Wierka nie pojedzie :) ale już wytrzymać nie mogę aby nie pochwalić się tą wiadomością z Wami :)
Dzięki bukowa :loveu: Wierka zawsze miała aktualne ogłoszenia bo Cioteczka wykupowała je na każdym naszym bazarku ogłoszeniowym :)
Ziutka dzielnie ogłoszenia robiła :loveu: a Dexterka cudownie się Wierką zajmowała zdając mi relacje zarówno telefonicznie jak i w prywatnych rozmowach - których nie ujawniałyśmy tu publicznie :):):)

O tym jaki to domek, jaka to rodzinka niech napisze Dexterka :)
Niech też ma odrobinę przyjemności i też się pochwali :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']A ja po cichu zaprosze do Koko - naszej nowej (jeszcze nie dojechała) podopiecznej :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251787-KOKO-czeka-na-szansę-na-nowe-życie[/URL][/QUOTE]


Tak ja również zapraszam :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']A ja po cichu zaprosze do Koko - naszej nowej (jeszcze nie dojechała) podopiecznej :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251787-KOKO-czeka-na-szansę-na-nowe-życie[/URL][/QUOTE]

Co Ty taka ostatnio z cicha pek jestes?:loveu:


Bardzo sie ciesze z dobrych wiesci o Wieruszce i sciskam kciuki za powodzenie calej akcji :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Co Ty taka ostatnio z cicha pek jestes?:loveu:


Bardzo sie ciesze z dobrych wiesci o Wieruszce i sciskam kciuki za powodzenie calej akcji :)[/QUOTE]
A tak jakoś mało pisze, ale wszędzie jestem :)
U Was też codziennie jestem :) zazdroszcze pobytu w Paryżu !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']A tak jakoś mało pisze, ale wszędzie jestem :)
U Was też codziennie jestem :) zazdroszcze pobytu w Paryżu ![/QUOTE]

Trafily nam sie wagary;) A Ty nie dosc, ze jestes, to jeszcze skuteczna ta Twoja obecnosc jest, szacun i dla Ciebie i dla Kasi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Kochani, nie mogę już wytrzymać i muszę się z Wami podzielić radosną wiadomością :)
Ci co śledzili wątek wiedzą że w sprawie domku dla Wierki były już dwa podejścia - najpierw sensowny telefon z jakim rozmawiała Nutusia, potem drugi domek który już miał przyjeżdżać poznać Wierkę ale Żona się rozmyśliła, w ubiegłą niedzielę zadzwonił telefon po raz trzeci - tym razem pod numer Dexterki - proszę się nie gniewać na mnie ale postanowiłam z Dexterką że zachowamy tą informację dla siebie aby nie zapeszyć - w czwartek odbyła się wizyta PA w Opolu, w piątek Państwo przyjechali ze swoim pieskiem na zapoznanie Wierki do hoteliku - nie muszę pisać jakie ogromne są to dla mnie emocje... Bardzo pokochałam Wierkę zwłaszcza że jest ona pierwszym moim piesiem za którego jakby nie patrzeć jestem jeszcze odpowiedzialna - i stało się :) Młodzi państwo jutro z samego rana przyjeżdżają zabrać Wierkę do Nowego DOMU

Wiem wiem nie powinnam może zapeszać dopóki Wierka nie pojedzie :) ale już wytrzymać nie mogę aby nie pochwalić się tą wiadomością z Wami :)
Dzięki bukowa :loveu: Wierka zawsze miała aktualne ogłoszenia bo Cioteczka wykupowała je na każdym naszym bazarku ogłoszeniowym :)
Ziutka dzielnie ogłoszenia robiła :loveu: a Dexterka cudownie się Wierką zajmowała zdając mi relacje zarówno telefonicznie jak i w prywatnych rozmowach - których nie ujawniałyśmy tu publicznie :):):)

O tym jaki to domek, jaka to rodzinka niech napisze Dexterka :)
Niech też ma odrobinę przyjemności i też się pochwali :):):)[/QUOTE]
rewelacyjna wiadomość, bardzo się cieszę!!!!
będę śledzić dalsze losy Wieruszki, jeśli będzie do nich dostęp
to teraz ogłaszamy następną bidę? która powinna jak najszybciej trafić do domku? która jest najpilniejsza?
nie ukrywam, ze raczej ma słabość do starszych piesków:)

już dotarłam do Koko
jak sie uda ją umieścic w hoteliku u Dexterki, to ona może być następna dla mnie do finansowania ogłoszeń
chyba, że kejciu wskażesz inną bidę

Edited by bukowa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bukowa']rewelacyjna wiadomość, bardzo się cieszę!!!!
będę śledzić dalsze losy Wieruszki, jeśli będzie do nich dostęp
to teraz ogłaszamy następną bidę? która powinna jak najszybciej trafić do domku? która jest najpilniejsza?
nie ukrywam, ze raczej ma słabość do starszych piesków:)

już dotarłam do Koko
jak sie uda ją umieścic w hoteliku u Dexterki, to ona może być następna dla mnie do finansowania ogłoszeń
chyba, że kejciu wskażesz inną bidę[/QUOTE]


Dostęp będzie napewno i będziemy mieć wieści mam nadzieję i to same dobre :)
Napewno będziemy ogłaszać Koko jak tylko uda się ją odebrać i trafi do Dexterki :)
bardzo dziękujemy :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Dexterka napisała mi że Wierka pojechała około godzinki temu - będą zdjęcia i relacja :) Dexterka ma strasznie zabiegany dzień dzisiaj więc pewnie dopiero wieczorkiem się doczekamy :)[/QUOTE]
wspaniale!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wieruszka od rana w nowym, wymarzonym domku:-) Nowi właściciele to ok 30-letnia para narzeczeńska. Mają już małego , 9msc pieska , maltańczyka o ile się nie mylę, a za bardzo nie znam się na małych rasach. Psiak jest cudowny- wypieszczony, zadbany i bardzo grzeczny :) Pani nie pracuje , więc cały swój wolny czas poświeca psiakom. Mieszkają w spokojnej okolicy blisko parku oraz wałów nadodrzańskich. Na wizycie pa była prezes fundacji z którą współpracuję - Fioletowy Pies za co bardzo jej dziękuję :loveu: Nowi ludzie przyjechali w piatek poznać Wierę oraz wypytać się co dokładnie muszą dla niej przygotować i już w pełni wyposażeni przyjechali dzisiaj po nią. Pani obiecała wysyłać maile i zdjęcia najczęściej jak to możliwe. Dostałam już pierwszego smsa: Wierka ma się dobrze, była na krótkim spacerku, zwiedza mieszkanie, jest troszkę zdziwiona tym co się dzieje , ale powolutku zaczyna się odnajdywać w nowej rzeczywistości:) Oby wszystkim naszym psiakom trafiały się tak wspaniali ludzie:)

[IMG]http://i60.tinypic.com/14y94lv.jpg[/IMG]

[IMG]http://i62.tinypic.com/2lo58wz.jpg[/IMG]

[IMG]http://i61.tinypic.com/30uww00.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...