Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIĘCIA


Mortes

Recommended Posts

Wiosenne rozliczenie :) Zapraszam i serdecznie dziękuję ...szczególnie tym kilku najwytrwalszym Przyjaciółkom naszych dziewczynek :)

 

Na dzień dzisiejszy doszły dla Tusi - Lusi następujące wpłaty :

 

* od Cioci Livki - 20 zł : )

* od Cioci Cisowianki - marzec - 10 zł : )

 

Ze skarpetki Tuni wyjmuję 20 zł na odpchlenie i odrobaczenie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Próbuje... :( całe szczescie przed niektórymi Białogonkami czuje respekt bo inaczej to nie wiem  co byśmy zrobili :(  Np Rafika omija szerokim łukiem ... Ojj...przydałby się dla niej jakis mądry domek z mega doświadczeniem ... ale to chyba się nie zdarzy ...

Dziś np jest ze mną w kielcach bo sa u  nas w bloku odczyty liczników zużycia ciepła i kazdy musi udostępnić na ten czas swoje mieszkanie . No więc weszła pani i zaczęła chodzić po mieszkaniu i odczytywać ...a Tuńczyk jak wpadł w panice za wersalkę tak do tej pory nie wyszła ...a pani była o godzine 17... :( Od kilku godzin więc Tuńczyk leży nieruchomo w najdalszym kącie za wersalką i choć wołam ją i kuszę smakołykami to ani drgnie :( DRAMAT!

Pewnie wyjdzie dopiero w nocy jak bedę już spała , wycałuje mnie i położy sie niemalże na mojej  głowie ...:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kilka dni temu przelałam do Agasz 70 zł na jedzonko dla Tusi- Lusi . Czyli mamy zapłacone do 25 czerwca :)

Bardzo Ciociom dziękuję za pamięć i wpłaty dla małej :)

 

A oto rozliczenie :

 

* Ciocia Cisowianka - kwiecień- 10 zł : )

* Ciocia Cisowianka - maj - 10 zł : )

* Ciocia Livka - 20 zł : )

 

Aktualne rozliczenie dziewczynek jest na str 1 w poście 2 :)

 

Ps. Może jakaś miła i polonistycznie uzdolniona Ciocia mogłaby ułożyć dla Tusi- Lusi nowy tekścik do ogłoszeń ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Kilka dni temu przelałam do Agasz 70 zł na jedzonko dla Tusi- Lusi . Czyli mamy zapłacone do 25 czerwca :)

Bardzo Ciociom dziękuję za pamięć i wpłaty dla małej :)

 

A oto rozliczenie :

 

* Ciocia Cisowianka - kwiecień- 10 zł : )

* Ciocia Cisowianka - maj - 10 zł : )

* Ciocia Livka - 20 zł : )

 

Aktualne rozliczenie dziewczynek jest na str 1 w poście 2 :)

 

Ps. Może jakaś miła i polonistycznie uzdolniona Ciocia mogłaby ułożyć dla Tusi- Lusi nowy tekścik do ogłoszeń ? ;)

To trzeba Nutusię poprosić. Ona ma prawdziwy talent literacki:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nowy tekst do ogłoszeń:

 

Lusia - zasłuż na jej zaufanie

 

Jak to możliwe? Dlaczego świat, który stworzyli ludzie, musi niszczyć nawet tak niewinne, psie stworzenia?

Komu krzywdę mogła zrobić maleńka Lusia, że ją skrzywdził, podeptał jej zaufanie do człowieka, skazał na poniewierkę, głód, zimno i ból?

Niestety, trauma z dzieciństwa tkwi w maleńkiej Lusi i zdobycie jej zaufania jest bardzo trudne. Za to jesteśmy pewni, że ten, któremu się to uda, będzie najszczęśliwszym  z ludzi, a duma będzie go rozpierała.

Lusia ma ok. 2 lat. Jest malutka i drobniutka - waży 7 kg. Bardzo lubi towarzystwo innych psiaków i kotów, czuje się przy nich pewniej.

Sunia jest zdrowa, wysterylizowana, ma aktualne szczepienia.

Czy znajdzie się ktoś, kto ogromem miłości i oceanem cierpliwości sprawi, że Lusia mu zaufa, przestanie się bać i pokocha najmocniej jak to tylko pies potrafi? Nie tracimy nadziei, że taki właśnie ktoś pojawi się niebawem w życiu Lusi.

Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Możliwa jest pomoc w transporcie Lusi do domu stałego.

Kontakt:

Link to comment
Share on other sites

Izo, ja zaglądam do finansów co jakiś czas :)

Nie musisz oszczędzać, kupuj jej lepsze jedzenie, jeżeli nie je tak jak inne psy.

Z Tuńczykiem to jest dziwnie :( powiedziałabym że po górkę :( Jak próbuję coś przemycić dla niej powiedzmy ...z wyższej półki to nic z tego :( Przy innych psach nie da rady z wiadomych względów a jak ją biorę np na korytarz i tam wkładam do miseczki to tak sie stresuje że nie je :( Nawet jak zniknę jej z oczu to też tego nie zje :( NIe wiem juz ci robić ...taki z niej chudzielec :(

Link to comment
Share on other sites

Pieski mają różne skrzywienia jedzeniowe. Moja sunia jada tylko na dywanie. Jeśli nie ma dywanu przez trzy dni, to nie będzie jadła przez trzy dni, sprawdzałam - po trzech dniach ja pękłam i rozłożyłam dywan.

A normalnie, to z miski w kuchni nabierała sobie jedzenie do pyszczka jak chomik, wywalała na dywanie w pokoju i dopiero zjadała. Jak miała mokre jedzenie, to droga z kuchni do pokoju była cała zakapana, bo kursów musiała zrobić kilka. Teraz mam dywanik w kuchni i wszyscy są szczęśliwi ;)

 

A zanim sunia trafiła do mnie to mieszkała na polu i spała pod chmurką. W tyłeczkach się pieskom przewraca z dobrobytu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kilka dni temu przelałam na konto Agasz na jedzonko dla Tusi- Lusi 70 zł . Czyli mamy uregulowane płatności do 25 lipca . Jutro zrobię szczegółowe rozliczenie . Dziś dopadło mnie jakieś ohydne przeziębienie , z bólem głowy , gardła i okropny katar :(

 

Jesli chodzi o Tuńczyka to w dalszym ciągu niegrzeczny :(  Atakuje staruszki i Lucynkę : ( a na wyjazdach ze mną do Kielc też zachowuje się gorzej  :( Od 2 tyg wożę ja w klatce bo zniszczyła moją nową matę do przewozu psiaków i rozgryza pas bezpieczeństwa . A i w domu u mnie w Kielcach gorzej : już w ogóle nie wychodzi z za wersalki :( nawet w nocy ...: ( i nawet jak nikogo nie ma tylko ja sama : ( Gdy ją wyprowadzam na podwórko to jest tak przerażona że rzadko kiedy się załatwi , no a potem ...załatwia się na moje łóżko :(  Za to w Białogonkowie gdy nikt akurat nas nie odwiedza to czuje się jak pani na włościach :( Niestety trochę jak ta ...zła królowa :(  Taki to ten Tuńczyk mały :(

 

DSCF4368.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...