Jump to content
Dogomania

STIVI - stary, ślepy, duży, ale piękny. Za TM (*) :(


ewab

Recommended Posts

[quote name='ewa gonzales']Slijcie num konta :iloveyou::iloveyou::iloveyou:sciskam ogromnie za dziadziunia kowboja:buzi:ciesze się ze jedzie do Halaboajowki , zapiszcie mnie na stala -5 zl, zaplace za kilka m-cy razem .[/QUOTE]
Dziękujemy ślicznie, numer konta w poście nr 3.
[quote name='Mortes']Pani Ewo mnie wychodzi 280 stałych :)


[B]Deklaracje dla Stiviego[/B] (potrzebne 300 zł/m-c)

[B]stałe:[/B]
ewab - 120 zł
[SIZE=4][SIZE=2]Anetaks 10 zł
Beataczl 5 zł
Krzysiu 5 zł
Mortes 5 zł
głuchypies 5 zł
natie 10 zł
ranias 5 zł
andzia69 10 zł
Mazowszanka2 10 zł
WIGA 10 zł (przez rok)
obieżyświat75 10 zł
LILUtosi 10 zł
Panna Marple 20 zł
teresaa118 35 zł
MALWA 10 zł
[/SIZE][/SIZE][/QUOTE]

I bardzo dobrze Ci wychodzi. Po deklaracji ewy gonzales nawet 285 zł :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']nie zauważyłam, że to styczeń :( stale pojawiają się nowe oferty, wpisałam też trasę do kołobrzegu i jest również kilka ofert.[/QUOTE]

sprawdzilam:

[URL]http://www.blablacar.pl/szukac-wspolna-jazda-wynik?fn=Kielce&fc=50.8660773|20.6285677&fcc=PL&tn=Kołobrzeg&tc=54.1759173|15.5832667&sort=trip_date&order=asc&initial=1&limit=10&page=1[/URL]

jest jeden pan, co jedziez Kielc do Kolobrzegu 13.11- ale psów nie wiezie (przynajmniej tak ma w tych ikonkach pod 'sobą")
pan z Częstochowy przez Radomsko jedzie 5.11...nie wiem - czy miałby go kto zawieźć do Radomska no i czy się zdąży

Link to comment
Share on other sites

Można już przelewać pieniążki.
Byłam juz na stronie Blkablacar i faktycznie jest wyjazd 13 listopada, ale pan nie przewozi zwierząt, tylko osoby, lubiące słuchać muzyki. Pan zaznacza, że jest rozmowny w zależności czy ma humor... :turn-l::roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Można już przelewać pieniążki.
Byłam juz na stronie Blkablacar i faktycznie jest wyjazd 13 listopada, ale pan nie przewozi zwierząt, tylko osoby, lubiące słuchać muzyki. Pan zaznacza, że jest rozmowny w zależności czy ma humor... :turn-l::roflt:[/QUOTE]

ale ten pan, który jedzie z Częstochowy 5.11 przewozi zwierzaki - tylko nei wiem, czy sie to uda zgrać tak na pojutrze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Można już przelewać pieniążki.
Byłam juz na stronie Blkablacar i faktycznie jest wyjazd 13 listopada, ale pan nie przewozi zwierząt, tylko osoby, lubiące słuchać muzyki. Pan zaznacza, że jest rozmowny w zależności czy ma humor... :turn-l::roflt:[/QUOTE]

Przelałam deklarowane transportowe 20zł na Twoje konto, będą pewnie jutro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']sprawdzilam:

[URL]http://www.blablacar.pl/szukac-wspolna-jazda-wynik?fn=Kielce&fc=50.8660773|20.6285677&fcc=PL&tn=Kołobrzeg&tc=54.1759173|15.5832667&sort=trip_date&order=asc&initial=1&limit=10&page=1[/URL]

jest jeden pan, co jedziez Kielc do Kolobrzegu 13.11- ale psów nie wiezie (przynajmniej tak ma w tych ikonkach pod 'sobą")
pan z Częstochowy przez Radomsko jedzie 5.11...nie wiem - czy miałby go kto zawieźć do Radomska no i czy się zdąży[/QUOTE]

Tak ale często osoby z takimi "ikonkami" jak słyszą w czym mogą uczestniczyć i że mogą dołączyć do sztafety ratującej życie to bardzo chętnie się godzą..napisać zawsze można.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Mogę prosić telefon do Jubu?[/QUOTE]
Wyślij pw do Mortes

[quote name='kakadu']jestem na zaproszenie cioci mortes, ale niestety nie dam rady pomóc - przepraszam...[/QUOTE]
Dziękujemy, zostań z nami.

Potwierdzenia wpłat będzie robić Hałabajówka zestawieniem na koniec miesiąca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...