Jump to content
Dogomania

W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki


Kejciu

Recommended Posts

Rozmawiałam w piątek z Marzeną - stan psiaków nie pogorszył ale i nie polepszył - można tak powiedzieć że jest stabilny.

Mam obiecane jakieś fotki jak otrzymam wstawię.

Karma Hepatil jak najbardziej jest potrzebna - najlepiej puszki chociaż osobiście uważam że jeśli karma jest mieszana z innym jedzeniem to chyba lepiej jakbym miała wybierać to suchą do namaczania. Aby niestety spełniała swoją funkcję mieszana z niczym innym być nie powinna :( ale skoro nie ma takiej ilości jaka by była potrzebna to chyba dobre i to że może troszkę tej leczniczej i tak skubną. Mogę też zakupić ostropest na wątrobę dla psiaków. Mój Cygan dostaje odstawiliśmy leki i jest na ostropeście - niedługo wyniki kontrolne krwi więc zobaczymy jak wypadną.

Link to comment
Share on other sites

Dopiero weszłam na wątek, chciałabym pomóc Kwiaciarence i staruszkom. Biedne pieski, przynajmniej pod koniec życia maja dobrą opiekę i przyjazny dom. Mam  kilka opakowań ostropestu to mogłabym wysłać. Jaką karmę Hepatic kupić? Czy puszki po 420 g czy mniejsze 200 g czy karmę suchą? Mogę kupić z rabatem, bo będę kupować karmę dla siebie. Poproszę też adres do wysyłki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Mam wielki szacunek dla Kwiaciarenki, że podarowała dom staruszkom. Te pieski nie mają szans na adopcję, a w schroniskach wszyscy wiemy jak jest. Dlatego musimy wspierać Kwiacianekę.

Bardzo Ci dziękuję w imieniu Kwiaciarenki

Jeśli chodzi o puszki to chyba lepiej opłaca się te większe cenowo bo dwa pieski ją jedzą więc puszka po otwarciu się nie zmarnuje.

Adres podam wieczorkiem na PW bezpośrednio do Kwiaciarenki - ale wtedy bez możliwości informacji czy paczka dotarła bo Marzenka bardzo rzadko tu zagląda, albo na mój adres i osobiście wtedy zawiozę jak zawsze :) więc jak Ci wygodniej :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2017 o 14:48, Kejciu napisał:

Bardzo Ci dziękuję w imieniu Kwiaciarenki

Jeśli chodzi o puszki to chyba lepiej opłaca się te większe cenowo bo dwa pieski ją jedzą więc puszka po otwarciu się nie zmarnuje.

Adres podam wieczorkiem na PW bezpośrednio do Kwiaciarenki - ale wtedy bez możliwości informacji czy paczka dotarła bo Marzenka bardzo rzadko tu zagląda, albo na mój adres i osobiście wtedy zawiozę jak zawsze :) więc jak Ci wygodniej :)

Dobrze, w weekend zamówię duże puszki, przyjdą bezpośrednio ze sklepu kurierem, adres - sama zdecyduj jak Wam wygodniej. A ostropest mam u siebie i jeżeli jeszcze potrzebny to wyślę zwykłą pocztą.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Dobrze, w weekend zamówię duże puszki, przyjdą bezpośrednio ze sklepu kurierem, adres - sama zdecyduj jak Wam wygodniej. A ostropest mam u siebie i jeżeli jeszcze potrzebny to wyślę zwykłą pocztą.

To może podam adres do siebie - będę miała znowu pretekst aby odwiedzić Marzenkę :) bo ciężko się zmobilizować :) a tak to nie będzie wyboru :)

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Puszki i żwirek zamówiłam, kurier przywiezie do Ciebie. Potwierdź jak przyjadą, pozdrowienia dla Kwiaciarenki i zwierzyńcazwierzecy-emotikon-ruchomy-obrazek-0168.

 

Oczywiście potwierdzę :) i zrobię zdjęcia jak zawiozę:)

Bardzo dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, asiuniab napisał:

przypominam się z pytaniem:)

Napisano March 7 · Zgłoś post

Rozmawiałam w piątek z Marzeną - stan psiaków nie pogorszył ale i nie polepszył - można tak powiedzieć że jest stabilny.

Mam obiecane jakieś fotki jak otrzymam wstawię.

Karma Hepatil jak najbardziej jest potrzebna - najlepiej puszki chociaż osobiście uważam że jeśli karma jest mieszana z innym jedzeniem to chyba lepiej jakbym miała wybierać to suchą do namaczania. Aby niestety spełniała swoją funkcję mieszana z niczym innym być nie powinna :( ale skoro nie ma takiej ilości jaka by była potrzebna to chyba dobre i to że może troszkę tej leczniczej i tak skubną. Mogę też zakupić ostropest na wątrobę dla psiaków. Mój Cygan dostaje odstawiliśmy leki i jest na ostropeście - niedługo wyniki kontrolne krwi więc zobaczymy jak wypadną.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Kejciu napisał:

Napisano March 7 · Zgłoś post

Rozmawiałam w piątek z Marzeną - stan psiaków nie pogorszył ale i nie polepszył - można tak powiedzieć że jest stabilny.

Mam obiecane jakieś fotki jak otrzymam wstawię.

Karma Hepatil jak najbardziej jest potrzebna - najlepiej puszki chociaż osobiście uważam że jeśli karma jest mieszana z innym jedzeniem to chyba lepiej jakbym miała wybierać to suchą do namaczania. Aby niestety spełniała swoją funkcję mieszana z niczym innym być nie powinna :( ale skoro nie ma takiej ilości jaka by była potrzebna to chyba dobre i to że może troszkę tej leczniczej i tak skubną. Mogę też zakupić ostropest na wątrobę dla psiaków. Mój Cygan dostaje odstawiliśmy leki i jest na ostropeście - niedługo wyniki kontrolne krwi więc zobaczymy jak wypadną.

Mam z kilogram ostropestu w domu. Wyślę na Twój adres, powinien dojść do soboty.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.03.2017 o 08:38, Kejciu napisał:

Napisano March 7 · Zgłoś post

Rozmawiałam w piątek z Marzeną - stan psiaków nie pogorszył ale i nie polepszył - można tak powiedzieć że jest stabilny.

Mam obiecane jakieś fotki jak otrzymam wstawię.

Karma Hepatil jak najbardziej jest potrzebna - najlepiej puszki chociaż osobiście uważam że jeśli karma jest mieszana z innym jedzeniem to chyba lepiej jakbym miała wybierać to suchą do namaczania. Aby niestety spełniała swoją funkcję mieszana z niczym innym być nie powinna :( ale skoro nie ma takiej ilości jaka by była potrzebna to chyba dobre i to że może troszkę tej leczniczej i tak skubną. Mogę też zakupić ostropest na wątrobę dla psiaków. Mój Cygan dostaje odstawiliśmy leki i jest na ostropeście - niedługo wyniki kontrolne krwi więc zobaczymy jak wypadną.

czyli w tym miesiącu nie wnioskować o pomoc?

 

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, asiuniab napisał:

czyli w tym miesiącu nie wnioskować o pomoc?

 

Asiunia Twoja decyzja- nie napisałam aby nie wnioskować - napisałam że karma jest potrzebna - problem tylko taki że aby spełniała swoje zadanie psy powinny te chore jeść tylko ją a jedzą z innymi dodatkami a że takich ilości Marzena nie ma aby karmić tylko specjalistyczną karmą to urozmaica to np. puszkami lub mięsem.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, asiuniab napisał:

nie, nie mogę ponownie na tego samego psa, ponieważ zapomoga jest jednorazowa dla każdego staruszka

Dzwoniłam wczoraj do Marzeny - dowiedziałam się że Franio nie żyje :(

Będę u niej w sobotę z Zagrodowy Pies to poproszę o wskazanie staruszka, zrobimy zdjęcia i opis i podeślę :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś z Kejciu odwiedziłyśmy Kwiaciarenkę.  Kejsiu przywiozła makarony, karmę i inne rzeczy dla piesków i kotków. Wizyta była bardzo miła. Kwiaciarenka naprawdę kocha swoje zwierzęta i one kochają ją. Wszystkie są przyjazne i co mnie zaskoczyło, to to, że małe pieski mieszkają razem z kotami w kociarni. Zwierząt jest naprawdę dużo, bo 35 kotów i z 10 psów. Wszystkie miłe, tylko by się miziały i pieściły uscisk-emotikon-ruchomy-obrazek-0033.gif

Niestety pieski staruszki nie nadają się do adopcji, nie to, że mają wady, po prostu są stare i nie sądzę, że ktoś chciałby je zaadoptować. Tak więc zostaną tam do końca i ten dom jest dla nich  DS. Warunki są takie sobie i Kwiaciarenka naprawdę potrzebuje pomocy, szczególnie karmy dla psów, posłań i zabiera na kojec.  Niestety gmina odmówiła wsparcia. Kwiaciarenka i Kejsiu wybrały Apoloniusza, szczerbatego psiego seniora na ambasadora DT. Postaram się wśród znajomych zebrać fanty na bazarek dla Apoloniusza. Kejsui obiecała, że zorganizuje bazarek. Może uda się zebrać na karmę czy trochę grosza na kojec. nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0154

Czy ktoś ma do oddania posłania i mógłby wysłać karmę  dla Apoloniusza? To śmieszy, mały piesek, wielki duchem i o wspaniałym imieniu, wesolutki poszukiwacz przygód. Kwiaciarenka mówi, że na spacerze, gdyby uwolnił się z obróżki to "daje w długą" i wraca jak wszystko zwiedzi. Niestety ma mało ząbków i musi jeść puszki.  Kiejsiu zamieści zdjęcia Apoloniusza i wtedy zobaczycie, jaki to super piesek. pies-emotikon-ruchomy-obrazek-0020.gif

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ale mam mocno wyjazdowy weekend - i dzisiaj startuje do Krakowa na cały tydzień więc postaram się zdąrzyć wszystko umieścić jeśli nie nadrobię po powrocie.

Zdjęcia Ostropestu od Zagrodowego Psa Polskiego :-) i puszeczek + żwirku

IMAG2505.jpg

IMAG2506.jpg

IMAG2588.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...