Jump to content
Dogomania

W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki


Kejciu

Recommended Posts

  • 2 months later...
O 30.10.2016 o 13:19, Malachit napisał:

Czy Kwiaciarence przyda się żwirek drewniany? Bo żwirki z linku w bazarku są droższe i jest ich mniej, mogłabym zamówić drewniany z wysyłką od razu do Kwiaciarenki :)

jasne jak najbardziej!

podalam przykładowe linki ale rzeczywiście te z zooplus nie są tanie - nie będę mogla niestety potwierdzić otrzymania przez Kwiaciarenkę zakupów jeśli polecą bezpośrednio na jej adres  - mogę poprosić o zrobienie zdjęcia jak dotrze ale przy jej ilości obowiązków nie mogę się codziennie jej przypominać :)

wyślę Ci na PW jej adres i numer telefonu - produkty zamówione na bazarku z linku powyżej już w drodze do mnie - jak dotrą zawiozę i zrobię zdjęcie :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aleksandra_B napisał:

Weszłam przypadkiem na wątek :( Mam do oddania żwirek, kupię też dzisiaj karmę, więc mogę komuś przekazać, żeby podwiózł do Pani Marzeny. Mieszkam w Warszawie na Bielanach.

niestety  dojeżdżam do pracy pociągiem więc nie będę mogła odebrać :( ale może ktoś inny pomoże ?ja mieszkam w Nowym Dworze Mazowieckim  

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Aleksandra_B napisał:

Rozumiem. Czy ktoś czasem dojeżdża do Pani Marzeny samochodem? Mogę się gdzieś w Warszawie umówić i podrzucić jedzenie i żwir.

Ja dojeżdżam do Marzenki samochodem ale samochód mam w Nowym Dworze Mazowieckim a do Marzenki mam 5km i tam z komunikacją ciężko więc jedynie samochód mi pozostaje - zwłaszcza że zawsze wiozę torby puszek czy żwirku i autobusem byłoby mi ciężko taką ilość zabrać.

Do Warszawy do pracy dojeżdżam pociągiem i nie mam możliwości dojechania samochodem póki co :( Samochodem bywam w Wołominie w weekendy ale przez Warszawę niestety nie przejeżdżam :(

 

A gdybym zamówiła do Ciebie kuriera ?jakie to są ilości ? w sensie czy mogłabyś spakować to tak aby kurier na mój koszt to odebrał ?

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, malagos napisał:

Czy ktos Jej pomaga, oprócz Ciebie, Kejciu?

Czasem sąsiedzi coś kupią, albo ktoś wyśle paczkę z żywnością dla kociaków lub psiaków - z Fundacją chyba żadną Marzenka na obecną chwilę nie współpracuje i z tego co mi mówiła zapewnienie wyżywienia i wszystko związane z utrzymaniem zwierzyńca jest w jej zakresie.

Jak pojadę zawieźć rzeczy z poprzedniego bazarku ( możliwe że w ten weekend się wybiorę ) to zapytam i napiszę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...