Jump to content
Dogomania

W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki


Kejciu

Recommended Posts

Dnia ‎2017‎-‎03‎-‎26 o 20:49, Lida napisał:

Zamówiłam dziś puszki. 30 x 800g Rocco senior

Potwierdzam że puszki dotarły - bardzo dziękuję w imieniu Marzenki!

Otrzymaliśmy ponownie pomoc - wsparcie ze skarpety dzięki AsiuniaB

Zamówiłam w jej ramach 30 puszek 800g dla Appoloniusza po konsultacji z Marzenką - serce się raduje bo Marzenka będzie miała dla niego zapas na dłuższy czas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 4.04.2017 o 08:27, Kejciu napisał:

Potwierdzam że puszki dotarły - bardzo dziękuję w imieniu Marzenki!

Otrzymaliśmy ponownie pomoc - wsparcie ze skarpety dzięki AsiuniaB

Zamówiłam w jej ramach 30 puszek 800g dla Appoloniusza po konsultacji z Marzenką - serce się raduje bo Marzenka będzie miała dla niego zapas na dłuższy czas.

wątek: 

 

 

 

bardzo dziękujemy!

Puszki zawiozłam przed świętami:)

marzena.jpg

kwiaciarenka.jpg

kwiaciarenka1.jpg

kwiaciarenka2.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kiejciu, dawno się nie odzywałam ze względu na różne perturbacje, ale teraz już jest lepiej i chciałam Cię poprosić o pomoc w zorganizowaniu bazarku dla Apoloniusza. Mam sporo fantów zebranych od znajomych i postaram się zrobić jak najładniejsze zdjęcia natomiast prosiłabym Cię o pomoc w organizacji i przejęcie rozliczania bazarku, bo jak wiesz nie mam doświadczenia. Może ktoś jeszcze się przyłączy, poproszę serdecznie o pomoc.

Na razie chciałabym przygotować ogłoszenia, poproszę Cię o ew. poprawienie tekstu, wysyłam na priv.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dopiero tu dotarłam - w sprawie tekstu odpisałam a co słychać nic więcej nie wiem - Marzena odpisała tylko że tekst jest ok nie pisała co u niego :(

W sprawie bazarku też odpisałam że mogłabym dopiero w wakacje :( niestety praca, praktyki, szkoła....

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Do Kwiaciarenki dotarły puszki dla kotów i psów od Kasi - trenerki Leosia i miłośniczki psów - dziękujemy oraz ryż ode mnie. Apoloniusz trzyma się świetnie, chociaż Marzenka mówi, że koniecznie musi odbyć wizytę u weta, ponieważ ma kłopoty z gryzieniem i tylne ząbki wymagają zabiegu. W ogóle Apoloniusz ząbków ma niewiele, więc trzeba dbać o te, które ma.

8216262_AP4puszki.jpg

Kwiaciarenka przesłała parę nowych zdjęć Apoloniusza z kolegami

8216258_AP2zinnymipieskami.jpg

Apolonek coś smutny..

8216260_AP1.jpg

Tak się czeka na Kwiaciarenkę, Pańciu kiedy przyjdziesz?

8216264_AP3innypies.jpg

Kwiaciarenka i jej podopieczni potrzebują wsparcia, najbardziej karmy.....  Może ktoś podaruje troszkę jedzenia???

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
19 godzin temu, asiuniab napisał:

kochane czy mam zawnioskować o zapomogę ze staruszkowej skarpety dla jakiegoś kwiaciarenkowego staruszka, jeśli tak to proszę napiszcie możliwie prędko:)

Asiuniu nie wiem kiedy uda mi się podjechać do Marzenki i zrobić jakieś zdjęcia kolejnemu staruszkowi :( urwanie głowy mam :((((((

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 25.05.2017 o 16:44, Kejciu napisał:

Asiuniu nie wiem kiedy uda mi się podjechać do Marzenki i zrobić jakieś zdjęcia kolejnemu staruszkowi :( urwanie głowy mam :((((((

Kiejciu rozmawiałam z Marzeną i miała dziś oddzwonić co ustaliła z wet w sprawie Apoloniusza - jakie zabiegi i ile kosztują. Można będzie pokryć koszty z bazarku Apoloniusza. Marzena miała też przysłać zdjęcia, bo ma jeszcze jednego staruszka , który mógłby wystąpić o wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.06.2017 o 17:30, Zagrodowy pies polski napisał:

Kiejciu rozmawiałam z Marzeną i miała dziś oddzwonić co ustaliła z wet w sprawie Apoloniusza - jakie zabiegi i ile kosztują. Można będzie pokryć koszty z bazarku Apoloniusza. Marzena miała też przysłać zdjęcia, bo ma jeszcze jednego staruszka , który mógłby wystąpić o wsparcie.

Super czekamy na wieści :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...