Jump to content
Dogomania

W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki


Kejciu

Recommended Posts

11 godzin temu, malagos napisał:

Koty śliczne! A psiaki, te dwa są tylko, ze zdjecia na ulicy?

psów w sumie jest jeśli dobrze zapamiętałam 14

w domku kocim były chyba 4-5 - potem siostra skupiła się na fotkach kotów ale jeszcze powinnam mieć jakieś zdjęcia jak psiaki leżą z kotami na łóżku - powoli będę wstawiać bo zdjęcia mają bardzo dużą pojemność i strasznie dużo czasu się schodzi z ich obrabianiem i wstawianiem. Ale uzupełnię na dniach :-)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aleksandra_B napisał:

Ja zbieram cały czas paczuszkę z pokarmem, jak już będę miała gotową odezwę się tutaj w sprawie transportu. Postaram się w tym tygodniu.

Bardzo dziękuję :*

Aleksandra w niedzielę najprawdopodobniej będę jechała na Ursynów na SGGW - więc może wtedy by mi się udało zjechać do Ciebie - ale będę wiedziała dopiero w sobotę bo muszą nam potwierdzić że mamy tam zajęcia :D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, asiuniab napisał:

poproszę skarpetę staruszkową o pomoc dla jakiegoś psiego geriatryka, tylko proszę o podesłanie opisu lub nr str. gdzie mogę znaleźć inf. o psich staruszkach, to możemy zawnioskować o jednorazową pomoc w kwocie 150 zł dla konkretnej starowinki;

Asiuniu bardzo dziękuję :*

ale daj mi chwilkę - zamówiłam właśnie kolejny pakiet puszek z bazarku jaki teraz mam - jak dotrą i zawiozę to obfocimy najbardziej potrzebującego staruszeczka i dowiem się o dokładny opis od Marzenki i dokładnie wszystko opiszę.

Ale bardzo bardzo bardzo Ci dziękuję :*

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, konfirm31 napisał:

Rzeczywiście, spora gromadka! Co innego czytać "suche liczby", a co innego widzieć te wszystkie koty w naturze. Ale jeszcze poproszę o psie zdjęcia.

zdjęcia psiaków jakie miałam wstawiłam więcej siostra nie porobiła bo skupiała się kotach takie było założenie że cykamy i kociaki w pierwszej kolejności ogłaszamy.

Link to comment
Share on other sites

O 14.11.2016 o 12:34, Kejciu napisał:

Bardzo dziękuję :*

Aleksandra w niedzielę najprawdopodobniej będę jechała na Ursynów na SGGW - więc może wtedy by mi się udało zjechać do Ciebie - ale będę wiedziała dopiero w sobotę bo muszą nam potwierdzić że mamy tam zajęcia :D

Super. To daj proszę znać, niedziela byłaby idealna. Możemy się gdzieś po trasie umówić jeśli Ci będzie wygodniej. 

Link to comment
Share on other sites

W niedzielę spotkałam się z Aleksandra_B - odebralam karmę dla psów, żwirek, puszki i suchą karmę dla kociaków 

bardzo jeszcze raz Ci dziękuję :-)

 

poniżej dary jakie otrzymałam plus te z ostatniego zamówienia z bazarku cegiełkowego - wszystko zawiezione wczoraj do Marzenki

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Link to comment
Share on other sites

TYMUŚ 

ma około 14-15 lat. Jak trafił do Kwiaciarenki mam ostre zapalenie trzustki - wykonano badania, dostał leki w tym kreon który brał  jakiś czas. Jak przy trzustce wiadomo ciężko psa ustawić na odpowiednią dawkę leków aby zadzialały i aby pies przytył. Tymuś nie wygląda najgorzej - 3 lata temu w Znajdkach zaangażowałam się w diagnozowanie psa Neptuna który również miał problemy z trzustką - to był szkielet.... 

Obecnie Tymuś nie przyjmuje kreonu - powinny zostać powtórzone badania - najbardziej jednak chyba potrzebna jest karma dla trzustkowców sucha oraz mokra bo Tymuś ma mało zębów i z suchym jedzeniem słabo sobie radzi. Ma również problemy z nietrzymaniem moczu. 

 

Tymuś.jpg

Tymuś1.jpg

Tymuś2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...