Jump to content
Dogomania

W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki


Kejciu

Recommended Posts

[quote name='Ziutka']Podeślijcie mi ja do ogłoszeń i jeszcze jak jakieś psiaki są to też :)
Przygotujcie teksty i foty, bede robiła nowy bazarek ogloszeniowy bo ten juz sie skonczyl i nie moge przyjmować zamowień i zapłace za ogloszenia sama i oglosze :)[/QUOTE]

Ziutka ogłaszałaś ją na tym bazarku co teraz mialaś :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kwiaciarenka']Przykro mi donieść że pani od czarnego kiciusia zrezygnowała,napisała że jej obecny kot ciężko się rozchorował i nie stać jej teraz na drugiego kota.Szkoda bo kotek zdrowiutki jak rydz książeczka założona,odrobaczony.[/QUOTE]


Zadzwonię do paula82 za chwilę i zapytam co się stało - zapewniała że dom jest sprawdzony i bardzo odpowiedzialny - a teraz.....brak słów
decydując się na adopcję ta pani powinna sobie zdawać sprawę że kot czasem może zachorować jak człowiek....i że najpierw trzeba przemyśleć czy stać nas na zwierzę czy nie....
co za ludzie....brak mi słów :( a tak się cieszyłam....

Edited by kejciu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Zadzwonię do paula82 za chwilę i zapytam co się stało - zapewniała że dom jest sprawdzony i bardzo odpowiedzialny - a teraz.....brak słów
decydując się na adopcję powinna sobie zdawać sprawę że kot czasem może zachorować jak człowiek....i że najpierw trzeba przemyśleć czy stać nas na zwierzę czy nie....
co za ludzie....brak mi słów :( a tak się cieszyłam....[/QUOTE]

Ja też się cieszyłam i dołożyłam wszelkich starań żeby wszystko było ok.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie z telefonu odczytałam zapytanie z tablicy w sprawie Amelki - państwo z Płocka - chcieliby zaadoptować sunię dla starszych rodziców - często bywają u nich ze swoimi małymi dziećmi - poprosiłam o kontakt tel. do Marzeny - pytali też o możliwość transportu - Marzenko daj znaka jeśliby się odezwali :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Właśnie z telefonu odczytałam zapytanie z tablicy w sprawie Amelki - państwo z Płocka - chcieliby zaadoptować sunię dla starszych rodziców - często bywają u nich ze swoimi małymi dziećmi - poprosiłam o kontakt tel. do Marzeny - pytali też o możliwość transportu [/QUOTE]

Co to znaczy pytali o możliwość transportu? Skoro często bywają u rodziców to po zwierzę mogliby pojechać.... Dziewczyny, nie dajcie się wykorzystywać. Ludzie chcieliby wszystko na gotowe i bezpłatnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poprawna']Co to znaczy pytali o możliwość transportu? Skoro często bywają u rodziców to po zwierzę mogliby pojechać.... Dziewczyny, nie dajcie się wykorzystywać. Ludzie chcieliby wszystko na gotowe i bezpłatnie.[/QUOTE]

Zapytali czy istnieje możliwość pomocy w transporcie - może nie mają samochodu - może chcieliby pokryć koszty benzyny - nie wiem - ale nikt nie daje się nikomu wykorzystywać - napisali maila - poprosiłam o telefon - dziwi mnie tylko to że ludzie piszą sms, maile a od razu nie zadzwonią pod podany numer - no nic czekamy na info czy się odezwali i dopiero wtedy będzie wszystko wiadomo jak to wyglada z ich strony i jakie warunki są w stanie zapewnić. Nikt póki co nikogo nie wykorzystał :-)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie.... sms zamiast telefonu .... Wiesz ... od razu mi się zapala czerwone światełko. To może świadczyć, że oszczędzają na telefonach, a co za tym idzie .... potem będą oszczędzali na zwierzaku. No wiem, że marudzę, ale w dobrej wierze. Trochę tego doświadczenia sie ma :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Właśnie z telefonu odczytałam zapytanie z tablicy w sprawie Amelki - państwo z Płocka - chcieliby zaadoptować sunię dla starszych rodziców - często bywają u nich ze swoimi małymi dziećmi - poprosiłam o kontakt tel. do Marzeny - pytali też o możliwość transportu - Marzenko daj znaka jeśliby się odezwali :)[/QUOTE]

dostałam to samo zapytanie o szczeniaka ... z płocka itd - podpisane marta

mam nadzieję że to nie jest kolejna osoba co o każdego pyta ... koniecznie wizyta :roll:
dlatego pewnie nie dzwoni, obdzwonic tyle ogloszeń ;)

kejciu - masz pełną skrzynkę

Link to comment
Share on other sites

Oj, gdzieś już o takiej parze "młoda pani - starszy pan" czytałam... Nie wiem czy nie na jamnikach! Mało ciekawie się zachowywali po odmowie wydania psiaka. Trzeba by Isadorę podpytać. Bo to, że ludzie obdzwaniają kilka ogłoszeń jest moim zdaniem całkiem normalne i zrozumiałe - mając TAKI wybór!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Oj, gdzieś już o takiej parze "młoda pani - starszy pan" czytałam... Nie wiem czy nie na jamnikach! Mało ciekawie się zachowywali po odmowie wydania psiaka. Trzeba by Isadorę podpytać. Bo to, że ludzie obdzwaniają kilka ogłoszeń jest moim zdaniem całkiem normalne i zrozumiałe - mając TAKI wybór![/QUOTE]

gdyby dzwonili to tak - można pogadać

ale to pisanina wyłącznie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...