Jump to content
Dogomania

Leda- małe białe szczęście....


agutka

Recommended Posts

Po krótkiej przerwie powracamy ;)
pogoda była wręcz wyśmienita więc grzech by nie było wybrać się gdzieś za miasto... na ulubione jeziora i lasy...
zrobiliśmy kupę kilometrów co niestety dało Sagatowi strasznie po łapach :( jest coraz gorzej , nigdy nie miał tak sztywnych łap jak dziś .
Zbliża się termin szczepienia więc jutro lecimy po jakieś leki .
[IMG]http://oi62.tinypic.com/2zducus.jpg[/IMG]
[IMG]http://oi61.tinypic.com/e5gu4o.jpg[/IMG]
[IMG]http://oi61.tinypic.com/23scfsx.jpg[/IMG]
[IMG]http://oi58.tinypic.com/2ds4hvk.jpg[/IMG]
[IMG]http://oi60.tinypic.com/js0uqa.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: my mieliśmy wczoraj taka sytuacje , mijając nas chłopczyk max 7lat pyta mamy "a co to jest ?" pokazując mojego psa .
Nie wiem kto się bardziej zdziwił ja czy jego mama , ale od razu odpowiedziała "przecież to piesek " a dziecko "ale jakiś dziwny , nie jak nasz " .
Także małe białe świniopodobne to nie sa pieski według dzieci :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']:evil_lol: my mieliśmy wczoraj taka sytuacje , mijając nas chłopczyk max 7lat pyta mamy "a co to jest ?" pokazując mojego psa .
Nie wiem kto się bardziej zdziwił ja czy jego mama , ale od razu odpowiedziała "przecież to piesek " a dziecko "ale jakiś dziwny , nie jak nasz " .
Także małe białe świniopodobne to nie sa pieski według dzieci :)[/QUOTE]

i według mojej świętej pamięci babci :cool3: nie zapomnę nigdy, jak [I]każdy [/I]TTB był przez nią zwyzywany od świn, prosiaków i morderców - jak poznała mojego TŻ-ta i zobaczyła, że ma TEGO potwora to widziałam, jak walczy, żeby nie zbesztać od góry do dołu jednego i drugiego;) media jednak swoje robią, nie ma siły.

Link to comment
Share on other sites

PP- moja babcia z którą obecnie mieszkam ubóstwiała poprzednią bulkę , mimo ludzi którzy ją zaczepiali i gadali jakiego to ma morderce na smyczy. Teraz wyzywa od prosiaków Ledzie ale tylko dlatego że biała chrumka ;)

Phase- dzięki ;)

Onomato- z kucykiem to też się spotkałam akurat przy Ledosławie na kantarze ;)
We wtorek jadę do weta z nim i zobaczymy co mi powie... pewnie zacznie od prześwietlenia , może same leki tylko pomogą :/ Jak coś to sę odezwę ;) dzięki :)

Kajusza- cudna...cudna gnida dziś z pierd...cem biegała na spacerach :( znowu kudłaty kundel podbiegł a ta idiotka za kudły złapała:angryy: zabić to za mało.... ja tylko nie rozumiem co mają niektóre psy we łbach że wbiegają prosto w paszcze ? Figurka ??? Jakby każdy pies 200 % swojej mocy wkładał w spacery to nie było by grubasków ;)

Link to comment
Share on other sites

u Nas jest tak,że nie jedno dziecko chętnie by Oscara poznało/po głaskało,ale wiadomo matki a przedewszystkim bacie robią z Niego potwora,który tylko czycha,aby je zjeść:angryy:,a tak Oscar podoba się dzieciom
większość psów,jest poprostu przekarmiana,nawet długie spacery nie pomogą,kiedy po nich dostają odwójną porcję,bo siły nie mają:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Majka - on wpadł tylko do kolanek bo aż taki głupi nie jest żeby wejść głębiej ;)

diament- nie wiem czy biała się podoba dzieciom ... raczej bardziej fascynuje - zadziwia wyglad ;)
a o mamuśkach to już nie wspomnę:shake:

Link to comment
Share on other sites

A ja osobiście, nigdy nie miałam styczności z takim bullem jak jest Leda :shake: Gdzieś tam widywałam na ulicy czy na wystawie ;) Ale nie głaskałam, itp. :( Więc pewnie, jakby się nadarzyła okazja, to bym była bardziej zainteresowana takim psem, niż mój syn :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kropi to jezioro:evil_lol:

Kajusza brak mi słów na takich desperatów ;)

Magda - czas poznać bulika- zakochasz się w osobowości:cool3:

a tak z nowości
[COLOR=#004000][FONT=Verdana]dziś robiliśmy kolejny dzień w ogrodzie więc dłuższe spacery odłożone i wszystko co z psami zwiazane... Leda na żarełko zbyt długo czekała więc postanowiła zjeść sobie skórzana rękawiczkę w której karmiłam na spacerze.. między czasie odmrażałam lodówkę ,mięso przeznaczone do przyzadzenia dla nas całe pożarte + mielony indyk. Teraz leży z wywalonym bebzonem i czekać aż wszystko zwróci łacznie ze skórzanymi palcami rękawiczek...
sezon na brudna Ledę rozpoczęty ;) wyglada jak ostatnia świnia i już taka pozostanie do późnej jesieni:roll:


Sagat po szczepieniu i odrobaczeniu, co do łap to prześwietlenia nie miał ,wetka zaproponowała mi dwa rodzaje leków ale skonsultuję się z cenionym w dziedzinie ortopedii wetem który stwierdzi jaki lek dobrać ponieważ Sagat nie wykazywał żadnych oznak zwyrodnień:mad:
[/FONT][/COLOR][COLOR=#004000][FONT=Verdana] standardowo trzęsidupa chciał zeżreć wetkę która stwierdziła że jest stanowczo za chudy[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ooo, rękawiczka :loveu:

ja czekam na folię aluminiową :loveu: bo TŻ rano wyszedł z chaty i nie zamknął śmietnika :angryy: myślałam, że go zatłukę, jak wstałam, a tu pies najedzony i syf po całej podłodze rozwleczony gdzie się da... nażarł się resztek ryby z kawałkami folii :loveu: i k@%*#@%@ mać parę miesięcy pracy w doopę, bo już daaaawno nie dolazł do śmieci.. a tu proszę - sprawa spartolona :angryy:

Link to comment
Share on other sites

heheh po skórze na szczęscie nie powinno jej nic być ;) Wega jak była na barfie raz tez dorwała się do rozmrażanego mięsa - potem wyglądała jakby miała eksplodować :)

Co do Sagata - to chyba lepiej że chudy .. tym bardziej jak ma problem ze stawami.

Link to comment
Share on other sites

tak moje drogie rękawiczka, połowa śmietany, mięso, wędlina i zastanawiam się jeszcze co zginęło bo jakoś pusto w lodówie ;) wszystko to pikuś ale zastanawiam się co będzie po mielonym indyku... nie dawałam jej nigdy tego rodzaju mięsa bo jakoś boję się alergii ale skoro sama zaczęła to proszę bardzo ;) może nowe mięsko wprowadzimy :)

PP- trzeba być czujnym bo licho nie śpi :diabloti: ja sadziłam że problem psów jest zażegnany jako tako a ostatnio odstawia cyrki :shake:

Kajusza no właśnie wiem że powinien być jak najchudszy no ale chyba niektórzy weci maja inne zdanie ;) co jak co dziwiła mnie ta opinia bo babka jest konkretna i ma niesamowita wiedzę w naszym przypadku typowy wet do bulikowych schorzeń ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...