Jump to content
Dogomania

Leda- małe białe szczęście....


agutka

Recommended Posts

nie,nie,ja na nią mówię bullo-pitek ;)

pamiętaj że u mnie każdy bulek będzie wyglądał tak jak Leda. Coraz częściej zastanawiam się nad mini a nie standardem ostatnio pisałam z hodowczynią jednej hodowli ma standardy i mini. Powiedziała że jeżeli chcę bulka do pracy to tylko mini

Link to comment
Share on other sites

onomato- ale miniatura nie jest wielkości sznaucerka czy ratlerka ;) są nieco mniejsze od Ledy ;)

PP- czasem się zastanawiam ile ten mój pies ma już lat bo nic po nim nie widać ale są i takie dni że daje mu dobę życia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Ale Bull może trafić się leniuch... Miniatury też mnie urzekły, już chyba o tym gadałyśmy. :lol: Zwłaszcza facebook'owy Gacek :loveu: ale no miniatura to jednak miniatura a ja bym chciała chociaż kawałek psa, standardy też wielkie nie są.[/QUOTE]
Mini bullek jest wielkości prawie staffika ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Wiem jakiej wielkości jest miniatura. :lol: Ale dla mnie już standard to mały pies. Dla mnie Raszpla to mały pies. :eviltong:[/QUOTE]
Wielkość to pojęcie względne :p
Dla mnie Raszpla jest mała bo "wąska" ze szczupłą głową , tak jak haszczaki , pointery itd itd które są niby większe a mniejsze :evil_lol:
Ja uwielbiam te wielkie łby , potężne krótkie ciała i jak głaszcze jakiegoś "normalnego" psa to mam wrażenie że jest taki mały :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Mini bullek jest wielkości prawie staffika ;)[/QUOTE]


czyli wielkości Ledy... :evil_lol:
gdy wróciliśmy z wypadu po 6 dniach wyszłam z Sagatem który został w domu, idąc z nim zastanawiałam się co jest z nim nie tak :hmmmm: jakiś taki wielki, wąski, długi a przecież nie należy do dużych psów:evil_lol:

mi pasuje klockowatość u psa ale im klockowatość większa tym pies mniej zręczny a teraz to znaczenie nabrało u mnie wielkiego znaczenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Rozbull w biały dzień i tyle :evil_lol:

A za te bannerki zacznę chyba pobierać opłaty (na rzecz bezdomniaków rzecz jasna):diabloti:[/QUOTE]


rozbull w biały dzień to spacer z Ledą w tłumie:diabloti::evil_lol: wszytsko Majeczko się idealnie połączyło ;)

z tymi opłatami to niegłupi pomysł ;)

Link to comment
Share on other sites

Wogóle nie wiem jak inni ale ja na Waldka stale patrzę z innej perspektywy - raz do niego wzdycham i zachwycam się jak mi to chuchro wyrosło, a następnego dnia już załamuję się że jest koślawy i ma płaską głowę :D To samo z robieniem czegokolwiek - raz odkrywam w nim potencjał do wszystkiego, po czym za jakiś czas stwierdzam że to jednak debil i on do niczego się nie nadaje prócz ganiania po krzaczkach :D

Wybierz sobie jakiegoś bezdomniaka i szlachetnie po cichu przelej na jego konto całe swoje fundusze ;) Nawet mogę podpowiedzieć któremu przelewać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś miałam pomysl minibulla,ale wtedy ceny oscylowały wokół 8tyś za szczenię. Co więcej, cena była oszacowana jeszcze przed porodem bez względu na zdrowie czy wartość wystawową psa. Wtedy tez uznałam,że to niezła klika i w zyciu nie dam za psa tyle kasy.`Szczególnie,ze w owym czasie wiele mini wyglądało jak szczury. Absurd, jak hodowcy miewają nasrane w głowie. Gdybym miała moc sprawczą, połowie z nich zabroniłabym się brać za pracę z psami i kazała ruszyć tyłek do pracy w innej dziedzinie. Wrowadziłabym również konieczność zdania egzaminu z genetyki,odbycie rocznego wolontariatu w schronisku...i parę innych:cool3:

Link to comment
Share on other sites

ach ja też potrafię być mega krytyczna co do psów jak i rodziny , gdyby mój syn był normalnym dzieciakiem i odwaliłby jakiś numer typu wybity szyba czy inne cuda nigdy bym nie powiedziałą że mój dzieciak tego nie zrobił. Każdy (prawie) robi ze swoich dzieciaków aniołki a to chodzące diabły wcielone ... a zwróć uwagę to mamuśka oczy wydrapie ;)

a jak słyszę jak ktoś mówi jakiego to on ma wspaniałego psa... siad potrafił już w łonie matki itp to już tylko podśmiewam się , są mega grzeczne psy ale jak widzę jak na forach wypisują... wychodziłoby że tylko moje psy są psychiczne ;)

Obama no niestety ceny mini też mnie kiedyś zwaliły z nóg:evil_lol: jest to śmieszne żeby za psa tyle sobie żądać ... jak dla mnie mini ogólnie jest brzydszy niż standard, standardy maja to coś co zachwyca albo przeraża ludzi a mini to taki klaunik ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja przestałam się przejmować , kiedyś przeżywałam najmniejsze nie powodzenie z psem a potem ? dotarło do mnie że mam staffika i nie zrobie z niego na siłe nic innego , ma takie cechy i tyle i pozostaje mi znaleźć sposób jak je wykorzystać lub sie przyzwaczić .
Skacze jak spężyna ciągle i nieustannie ? ok to wieszamy cos na drzewie niech se skacze i cały dzień itd .
A kiedyś próbowałabym go tego oduczyć .

Mam nadzieje że poznam Lede na szkoleniu :) i zobaczysz że od staffika to ona jest dużo większa :lol:

Link to comment
Share on other sites

Magda- no widzisz... robiłam wszystko jak pisała Majkowska i ty :/ pewnie robię coś źle no ale niech tak na razie zostanie , nie chce mi sie dziś kombinować :p

Gops, poznamy się już niedługo ;) pewnie i tak będę musiała być gdzieś na uboczu bo mi pies sfiksuje ... a może przez łakomstwo wariatki będzie ok ;)
jak pisałaś o kłębie to twój od mojej jakoś dużo się nie różnił, gdzieś tam mówiłam że Leda to mały wypierd... Ja mogłabym się przyzwyczaić do zachowań Ledy ale niestety tych zachowań nie mogę tolerować. Ciągnie ok to zakłądam oponę i suka pokazuje co najlepiej potrafi :diabloti: a i tak mając daną rasę trzeba się oswoić i przystosować do pewnych zachowań a ten co nie rozumie zachowań rasy chyba nie jest godny poświęcenia uwagi a także prowadzenia konwersacji ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']oj tam ,oj tam co ci z tego hasła ;) dziękować, dziękować, dziękować :)[/QUOTE]

Polecam się na pryszłość ;)

[quote name='Majkowska']
Jak to co - wejdzie ci na profil i oczerni przed całą dogomanią :evil_lol:[/QUOTE]

Aleś wymyśliła :roll: Przecież wiesz, że ja prawie święta jestem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...