Jump to content
Dogomania

Leda- małe białe szczęście....


agutka

Recommended Posts

[quote name='unikatowydiament']też lubię obrożę z kolcami,świetnie bullowate w nich wyglądają[/QUOTE]

trochę stereotypowo :cool3: ja wolę w słodziaśnych, bo to ociepla wizerunek rasy zniekształcony przez media :) i jak drepcze bullik w obroży w stokrotki to ktoś się może zawahać, zanim zacznie uciekać/wyzywać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']PP- wyobrażasz sobie Ledę w stokrotkach?:grin: w sumie ty jej w akcji nie widziałaś ;)
ona ma przecież cieniutką różowiutką obróżkę w psie łapki ( odblaskowe ):loveu:
[/QUOTE]

no właśnie wyobrażam :D albo w jakieś motylki czy inne pitu pitu, tak dla kontrastu :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani Profesor']chciałam wygooglować jakiegoś białasa w kokardzie, ale coś nie mogę znaleźć :diabloti:[/QUOTE]
Białasa w kokardzie nie widziałam ale mam coś cudnego równie :lol: .

[IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/09/19f438c83d1174aae385e5c4ec1c77eb.jpeg?1347089575[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

hahaha jaki wybuziany :loveu:

Patryk by mnie znienawidził za to, on się boi kosmetyków/środków chemicznych (trauma po kąpielach i psikaniu neutralizatorami smrodu :diabloti:), jak lazę do niego z buzią wyszminkowana jakąś ochronną pomadką, to zwiewa i strasznie śmiesznie to wygląda :D

sterczy zawsze dureń pod łazienką, jak np. kremuję gębę przed snem i zawsze się przygląda (bo coś mam i to coś jest w okolicy buzi, więc pewnie spoko - pożebram na wszelki wypadek), daję mu powąchać krem, leci zadowolony... niuch, niuch... CS pt. "patrzę w bok i powoli się odsuwam" i... dzida biegiem w drugą stronę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']ha,ha ale takie kokardy tylko dla grzecznych i potulnych piesków ;)
głupio by to wyglądało gdyby biała szła z pianą na ryju ,wyjąc , szarpiąc i kokardą na łebku;)[/QUOTE]

To załóż jej czarną kokardę, zamiast czerwonej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ej no żadnych różowych czaszek i kokardek:mad:
a tak poważnie ... na rynku jest dużo wspaniałości w postaci obróżek ,smyczek ale te co piękne to cieniutkie i delikatne :(
może kiedyś ta moja kunda zmądrzeje i nabędziemy komplecik pudelka francuskiego ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...