Jump to content
Dogomania

Bartuś zostaje w domku z nami :)


Recommended Posts

Czesc,ja kiedys mieszkałam w Grodzisku teraz mieszkam w Budach Michałowskich obok Bud Grzybek i o przytulisku nie słyszałam. Ja też znam Dogo z tej dobrej strony:) życzę Tobie i Bartkowi dużo szczęścia! jak i ja sie trochę odkuje to kupie dla "malucha" karmę:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak wygląda sytuacja? Widzę deklaracje, ale czy już coś do Ciebie dotarło? Jeżeli jest źle, to mogę dzisiaj nawet albo jutro podjechać i coś podrzucić dla psa. Mieszkam niedaleko, w Rozalinie.
Mogę też wspomóc w sprawie wizyty u weta, tylko napisz ile potrzeba i podaj jakieś namiary albo numer konta na pw.
Trzymajcie się, będzie lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny Ziutka i Nutusia zadeklarowały pomoc dla Bartka w postaci karmy i smyczy, myślę,że to wystarczy w zupełności, nie liczyłam,że dostanę taką pomoc, więc kochane jeszcze raz bardzo,bardzo dziękuje Wam za wszystko!!!
Pieniędzy w żadnym wypadku od Was nie przyjmę, a za karmę zwróce Ziutce pieniążki jak tylko odbije się od dna ( tylko nie protestuj proszę Cię ) bo głupio mi jest strasznie. Dzięki Wam Bartek zostanie ze mną :)

Jesteście WiELKIE ;)

Shina dziś Bartek zjadł obiad z nami,na pewno nie jest to wystarczający posiłek dla takiego piecha, ale dopcham go jeszcze kanapkami ( no niestety tak musi być na razie ) Damy radę,dzięki takim ludziom jak Wy już wiem,że nie jestem sama, a to bardzo wiele dla mnie znaczy...:)

Edited by barry80
Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze, że psiak zostaje w kochającym go domu.
Przenieś wątek do odpowiedniego działu i zostań na forum, póki sytuacja się nie poprawi, a na pewno forumowe cioteczki nie dopuszczą do tego, żeby Bartek musiał szukać nowego właściciela.
Ustawiam się w kolejce do kupienia worka karmy, daj znać, kiedy będzie potrzebna.
Ty albo rodzina czegoś nie potrzebujecie?
Może i nie jest komfortowo pisać o takich rzeczach, ale jeszcze mniej komfortowo jest znosić takie problemy w samotności, więc nie krępuj się. W zamian możemy się umówić, że kiedy ja będę w kłopotach, a Ty w lepszej sytuacji, to pomożesz moim zwierzakom trochę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shina']Najważniejsze, że psiak zostaje w kochającym go domu.
Przenieś wątek do odpowiedniego działu i zostań na forum, póki sytuacja się nie poprawi, a na pewno forumowe cioteczki nie dopuszczą do tego, żeby Bartek musiał szukać nowego właściciela.
Ustawiam się w kolejce do kupienia worka karmy, daj znać, kiedy będzie potrzebna.
Ty albo rodzina czegoś nie potrzebujecie?
Może i nie jest komfortowo pisać o takich rzeczach, ale jeszcze mniej komfortowo jest znosić takie problemy w samotności, więc nie krępuj się. W zamian możemy się umówić, że kiedy ja będę w kłopotach, a Ty w lepszej sytuacji, to pomożesz moim zwierzakom trochę ;)[/QUOTE]
Shina, dziękuję za dobre słowa i cieszę się,że większość z Was mieszka niedaleko mnie, bo bardzo chciałabym Was poznać osobiście ot tak, po prostu pogadać...Fajnie,że jesteście:)
Napisałam do administratora prośbę o przeniesienie wątku, także zostanę z Wami :)

Ziutka...:)

Edited by barry80
Link to comment
Share on other sites

[quote name='barry80']Anulka bardzo dziękuję, podałam Ci adres na pw,tak sobie tylko myślę,że jeśli pomyliłaś wątki to może prześlij te tabletki tamtym psiakom,nie chcę odbierać im pomocy.[/QUOTE]
Nie martw się,damy radę.Jutro wyślę tabletki poleconym.

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś była w Grodzisku Mazowieckim akcja bezpłatnego chipowania psiaków mieszkających na terenie gminy. Każdemu zachipowanemu psu przysługiwało szczepienie przeciw wściekliźnie gratis.
Dowiedz się może (w urzędzie gminy?), czy to jest nadal aktualne.
Masz jak dowieźć Bartka do lecznicy?

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.grodzisk.pl/informacje-dla-opiekunow-psow-i-kotow.html[/url]

Wygląda na to, że chipowanie jest bezpłatne w wybranych lecznicach. O bezpłatnym szczepieniu nic nie widzę, może już z tego zrezygnowali?
Dziwne, że nie zachipowali go w tym schronisku, z którego go zabrałaś. Z tego co znalazłam w necie wynika, że akcja bezpłatnego chipowania trwa w Grodzisku od wielu lat. Na wszelki wypadek niech wet sprawdzi, czy przypadkiem Bartek nie ma jednak chipa :D żeby nie miał potem dwóch.
Dowiedz się, ile będzie kosztowało zaszczepienie go przy okazji. Warto go też zaszczepić na pozostałe "psie" choroby, nie tylko na wściekliznę.

Link to comment
Share on other sites

barry80 a czy Bartek ma coś na kleszcze? mogę przesłać Fiprex ,jeśli tak to proszę o adres na pw . Nie wyobrażam sobie co musi czuć człowiek ,który musi podjąć decyzje o oddaniu własnego psa dla jego dobra .Dobrze ,że Bartek zostanie u Ciebie z ludźmi ,których kocha. Jakoś razem damy radę .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...