Jump to content
Dogomania

Bartuś zostaje w domku z nami :)


Recommended Posts

[quote name='Raffa']Prosze o pomoc także w moim wątku :([/QUOTE]
Tu jest wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247663-Potrzebuje-pomocy-lub-domu-dla-5-letniej-suczki[/URL]!
Zaprosiłam brązowa1 na ten wątek,chyba jest z Sopotu.

A ja też się bardzo cieszę,że Bartuś zostaje w domku.Wiem jak wygląda pies po oddaniu do schronu psychicznie i fizycznie,jest to jedna kupka nieszczęścia mówiąc delikatnie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Panna Marple']Poproszę numer konta na pw-prześlę cosik na weta (szczepienia, ewntualne choróbska, tfu, tfu, etc)[/QUOTE]
Panna Marple baaardzo dziękuję za zainteresowanie no brak mi słów na prawdę...
Kurczę dziewczyny jesteście kochane, macie ogromne serducha.. ale pieniążków od Was nie przyjmę,to zbyt wiele. Dzięki Wam wierzę w to,że zaraz sami zaczniemy sobie radzić. Tej karmy co Ziutka dla Bartka kupiła, starczy na dłuższy czas, ja w tym czasie postaram się odłożyć na weta i szczepienia. Bartka na razie podkarmię, niech nabierze trochę masy,bo nie wygląda najlepiej,on po prostu schudł,jeszcze do tego linieje okropnie,pewnie dlatego że zaczęliśmy grzać, ale też dlatego,że był niedożywiony.
Kabaja ja nie mam dla niego nic, wszystko mi się pokończyło,w wakacje dostałam od sąsiadki właśnie spray fiprex na pchły i kleszcze, nie było go dużo ale starczyło na dwa spryskania i to wszystko.

Shina,być może Bartek jest zachipowany, jak będę u tej weterynarz to sprawdzimy, zresztą ja jutro do niej zadzwonie i podpytam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barry80']Panna Marple baaardzo dziękuję za zainteresowanie no brak mi słów na prawdę...
Kurczę dziewczyny jesteście kochane, macie ogromne serducha.. ale pieniążków od Was nie przyjmę,to zbyt wiele. Dzięki Wam wierzę w to,że zaraz sami zaczniemy sobie radzić. Tej karmy co Ziutka dla Bartka kupiła, starczy na dłuższy czas, ja w tym czasie postaram się odłożyć na weta i szczepienia. Bartka na razie podkarmię, niech nabierze trochę masy,bo nie wygląda najlepiej,on po prostu schudł,jeszcze do tego linieje okropnie,pewnie dlatego że zaczęliśmy grzać, ale też dlatego,że był niedożywiony.
Kabaja ja nie mam dla niego nic, wszystko mi się pokończyło,w wakacje dostałam od sąsiadki właśnie spray fiprex na pchły i kleszcze, nie było go dużo ale starczyło na dwa spryskania i to wszystko.

Shina,być może Bartek jest zachipowany, jak będę u tej weterynarz to sprawdzimy, zresztą ja jutro do niej zadzwonie i podpytam.[/QUOTE] Ponawiam prośbę:lol:- każda z nas wie czym pachną problemy finansowe...Szczepienia są istotne, a Ty będziesz mogla odłożyć na coś innego(ewwntualne choróbsko, tfu, tfu)

Link to comment
Share on other sites

Panna Marple ja na razie go muszę podkarmić, do weta pójdę z nim za tydzień, jutro zadzwonię do tej wetki i spytam ile będzie kosztować taka podstawowa wizyta ze szczepieniami, powiem jej, że adoptowałam Barrego od nich, może też inaczej mnie policzy. Ściskam mocno za pomoc...

Link to comment
Share on other sites

Gammolen kupiony, mają wysłać priorytetem. Daj znać, czy pomaga. Efekty powinny być widoczne po dziesięciu czy kilkunastu dniach. Jeżeli pomoże, to dostanie więcej. Jeżeli nie pomoże, to będziemy* się martwiły co dalej...

No to czekamy na wieści od weta i na karmę, po której Bratek nabierze lekko kulistych kształtów ;)[COLOR=#696969][SIZE=1] Bo ta tylna nóżka na zdjęciu bardzo chudo wygląda :([/SIZE] [SIZE=1]a tu zima się zbliża.[/SIZE][/COLOR]

Głaski dla Bartka.



*My, czyli forumowe ciocie, bo Pani Bartka jest chwilowo zwolniona z martwienia się o niego.

Link to comment
Share on other sites

Oj Shina nawet nie wiesz jak ja czekam na tą karmę,żeby mu dać michę i patrzeć jak wcina szczęśliwy...:) Chudziutki jest...wiem :(
aż wstyd mi z nim iść od razu do weta, nie mam siły tłumaczyć wszystkim w jakiej jestem sytuacji,bardzo źle się z tym czuję,a poza tym, czuję że nawaliłam po całości, bo nie tego dla niego chciałam, nie po to przeszliśmy piekło na początku ( było bardzo ciężko, dużo zniszczeń,nerwów, Barry był półdziki i przeraźliwie się wszystkiego bał ), żebym teraz, jak jest już fajnym i stabilnym psem, nie miała mu dać co jesć, bez sensu...
Co do Gammolenu, oczywiście że dam znać, będę na bieżąco o wszystkim informować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barry80'] aż wstyd mi z nim iść od razu do weta, nie mam siły tłumaczyć wszystkim w jakiej jestem sytuacji,bardzo źle się z tym czuję,a poza tym, czuję że nawaliłam po całośc[/QUOTE]

halo, halo!
koniec tego!
zrobiłaś wielką robotę adoptując psa, na którym inni postawili krzyżyk próbując go skazać do śmierci na schronisko albo łańcuch
i potem pracując z nim i dając mu dom, którego potrzebuje
jesteś wielka :D wykonałaś gigantyczną robotę, przestań się tego wstydzić

daj mu pastylki na odrobaczenie, kiedy dojdą, potem po tygodniu go zaszczepimy i będzie OK, przestań się martwić i dziękować :P to my dziękujemy, w imieniu Bartka

Link to comment
Share on other sites

Ja wysłałam smyczkę i obróżkę w piątek poleconym... Mam nadzieję, że Poczta Polska nie zawiedzie :cool3:

Na sierść dobre jest też posypywanie jedzenia siemieniem lnianym, nawet takim zwykłym, w ziarenkach (ewentualnie można zemleć w młynku do kawy). Zawiera też dużo tłuszczu, więc jest... tuczące ;) Na targu kg kosztuje chyba ok. 4 zł. Jak będę, to kupię i jakoś się... podrzuci :) I grzebień gdzieś mam, tylko muszę poszukać.

Tak jest - nie masz się czego wstydzić. Wstyd to kraść! :razz: Najważniejsze, że Bartuś, który już się przekonał, że życie nie zawsze jest usłane różami, kolejny raz nie będzie musiał przeżywać tramy.

Fajnie, że się tyle osób objawiło w okolicy! A już myślałam, że my z Ziutką mamy najbliżej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jestem, jestem kochane nie miałam internetu, dopiero teraz mąż wrócił i coś przy routerze zrobił i jest !!! a już myślałam że wyłączyli :( Dziewczynki karma jeszcze nie doleciała, pewnie jutro dojdzie, tylko ja jutro do pracy na 14, na szczęście zawsze jest ktoś w domu. Nutusia smyczka z obróżką przyszła !!! super,dzięki duuuży dziubas :) Bartek wyszedł dziś na spacerek wreszcie na smyczce, a nie na lince krótkiej.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dziś do wetki,powiedziała mi,że skoro psiak brany był z tego schroniska to na pewno jest zachipowany,ale to sprawdzimy na wizycie. Powiedziała mi,że koszt wizyty nie powinien przekroczyć 30 zł, więc nie ma tragedii.
Shina dzięki za te słowa...
Tak się denerwowałam,że nie mogę do Was napisać,na szczęście już jestem.

Anulka jutro będę w pracy to wezmę to siemię lniane, dzięki za wszystko,jutro wkleję fotkę Bartka na spacerku w nowej obróżce,mąż dodał na samym końcu jeszcze jedną dziurkę,bo jednak troszkę przy ciasna taki z niego brytan, ale teraz jest ok i wygląda w niej ślicznie :)

Edited by barry80
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']No i super! Pożre karmę od Ciotki Ziutki, to trzeba będzie się za dłuższą obrożą rozejrzeć ;) Do pracy maszeruj i pracuj dzielnie, bo... bez pracy nie ma... kołaczy! ;) :)[/QUOTE]
Haha uśmiałam się to prawda, nie ma kołaczy :)) Mam nadzieję,że dziś karma doleci i Bartek wreszcie sie naje do syta,biedak. Dziękuję Ci za smyczkę i obróżkę, bardzo ładnie mu w czerwonym :)

Link to comment
Share on other sites

O tak, kompletnie nie ma wstydu, na początku dzieci stawały nad nim i patrzyły i patrzyły,ażw końcu zaczęły padać pytania, cóż to takiego :) Musiałam tłumaczyć

AAAA właśnie przyszła karma !!!!! Dosłownie przed sekundą, Bartek od razu wiedział,żeto jego :) :) :)
[IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/74iw.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img850/3223/74iw.th.jpg[/IMG][/URL][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...