Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Dziękujemy za pozdrowienia:)

Dziś Gajulec śpi przez większość dnia. A wszystko dlatego, że oprócz wczorajszego odwiedzenia psiej szkoły Gajula była w szkole i dziś. Tak to psinkę zmęczyło, że od powrotu śpi prawie cały czas (z małą przerwą na wieczorne wyjście)

Link to comment
Share on other sites

No tak. W zeszłą sobotę zakończyłyśmy kurs rally-o, a już w niedzielę wystartowałyśmy w I Treningowych Zawodach Rally-o Szkoły DOGadajcie się. Oczywiście w klasie świeżaki. Zabawa była przednia, stresik również był, ale tylko u mnie. W zawodach liczy się czystość realizacji poszczególnych zadań na torze oraz czas. Gajka pięknie się koncentrowała (jak na nią) i popełniłyśmy tylko jeden maleńki błąd, a raczej to ja go popełniłam, tzn. napięłam raz smycz. Rzecz jasna, na czas w ogóle nie zwracałam uwagi, bo nie startowałyśmy, by wygrać. Zależało mi na przejściu wszystkich zadań i dobrej zabawie. A tu tymczasem taaaaki numer:)))) DRUGIE miejsce! Byłam w szoku:) A teraz oczekuję na fotorelację, która wkrótce powinna pojawić się na stronie szkoły. A jak uda mi się wydębić jakieś nasze foto, to wrzucę i tutaj:)

Aaa! Pragnę dodać, że będziemy rozwijać nasze umiejętności i kontynuować treningi Rally-o, więc nigdy nie wiadomo, może pojawią się jakieś kolejne sukcesy....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...