Jump to content
Dogomania

Peron już bezpieczny-zbiera na utrzymanie i SZUKA DOMU!


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W pierwszej kolejności na transport. Napisałam do Pati. Ona jest spod Warszawy. Wiozła mi ostatnio 6 piesów. Napisałam z zapytaniem o cenę. A pobyt około 240zlmiesięcznie. ALE TERAZ NA TRANSPORT. Belu-zapytaj proszę skarpety, czy nie dałąby coś na transport???? Ja będę jutro wiedziała jaki koszt. I biorę się za szukanie deklaracji

Link to comment
Share on other sites

Dyskusja była tak żenująca, że trudno się odnieść do niej, ale odzywam się na tym wątku przede wszystkim dlatego, że mogę zapewnić bezpłatny transport psa na trasie do Katowic w niedzielę 6.10 - jadę na dalsze leczenie (jak mrs.ka słusznie zauważyła potrafię!!! nadal jeździć samochodem po wielu tygodniach przerwy, co nie zmienia faktu, że jestem chora, a moje problemy zdrowotne nie są tematem tego wątku) Resztę insynuacji, jakie się tu pojawiły proszę, żeby sprawdzili dokładnie Ci, którzy w te bzdury wierzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']Dyskusja była tak żenująca, że trudno się odnieść do niej, ale odzywam się na tym wątku przede wszystkim dlatego, że mogę zapewnić bezpłatny transport psa na trasie do Katowic w niedzielę 6.10 - jadę na dalsze leczenie (jak mrs.ka słusznie zauważyła potrafię!!! nadal jeździć samochodem po wielu tygodniach przerwy, co nie zmienia faktu, że jestem chora, a moje problemy zdrowotne nie są tematem tego wątku) Resztę insynuacji, jakie się tu pojawiły proszę, żeby sprawdzili dokładnie Ci, którzy w te bzdury wierzą.[/QUOTE]

Majaa - czyli mozesz go zabrać 06.10.??? To by było super. Proszę potwierdź.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zwierzakstoz']Mam dobrą wiadmość, Psiak ma szanse na DS w Kielcach. Dzownił do mnie pan, który chce przyjechac i go zoabczyć w piątek!!![/QUOTE]

Tylko z Panem trzeba by było jakąś umowę spisać, albo dane wziąć, gdyby się zdecydował.. Czy ktoś z organizacji prozwierzęcej moze w piątek pomóc Ani???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Majaa - czyli mozesz go zabrać 06.10.??? To by było super. Proszę potwierdź.[/QUOTE]

Nie rozumiem, czemu pytasz? Odezwałam się w momencie kiedy już wiedziałam, że jadę via Katowice. Jest jeszcze nieustalona godzina wyjazdu, ale transport aktualny oczywiście. Mam ograniczenia w kwestii np.: dźwigania, ale to dla Ani było jasne - potrzebuję pomocy po prostu w zapakowaniu psa do samochodu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']PS. Deklaracja zabrania po drodze psa jest moją deklaracją prywatną, a nie deklaracją ŚTOZ.[/QUOTE]

bierzemy psa. Majaa,czy mogę prosić o telefon do Ciebie na pw lub na maila: [email][email protected][/email] mój telefon 508-063-271.BARDZO PROSZĘ O KONTAKT! Chcę ustalić wszystkie szczegóły związane z transportem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...