Jump to content
Dogomania

Roger w typie sznaucera spragniony człowieka już w DS !


margo001

Recommended Posts

  • Replies 878
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='margo001']Tfu tfu..dobrze że siedzi grzecznie :lol:

[B]Czy jest jakaś chętna Cioteczka z Łodzi lub znacie kogoś do wizyty przed adopcyjnej na już dla Rogalika ?????????[/B][/QUOTE]
No nie! :lol: Mamy kandydata na domek dla Rogalika?:-o Trzymam mocno kciuki :multi:
margo, w Lodzi jest rita60/ta od terierkow i Marycha odzywajaca sie na watku Rogaliczka.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pani jest z Łodzi, emerytka, jest cały czas w domu, miała sznaucera, którego pochowała w wigilię i nie daje sobie rady.
[/FONT][/COLOR]
[/SIZE][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=3]Pani nie ma dostępu do internetu, wczoraj poszła do znajomej i wnuczki go wypatrzyły, powiedziała ze musi być ten, ani młodszy ani starszy.
Mieszka na drugim piętrze w bloku.
Nie może sie już doczekać wizyty PA no i Rogera :lol:
Była tylko załamana odległością ale wytłumaczyłam Pani że to żaden problem, transport się załatwi, co ją bardzo uradowało ;)[/SIZE]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margo001'][SIZE=3]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pani jest z Łodzi, emerytka, jest cały czas w domu w domu, miała sznaucera, którego pochowała w wigilię i nie daje sobie rady.
[/FONT][/COLOR]
[/SIZE][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=3]Pani nie ma dostępu do internetu, wczoraj poszła do znajomej i wnuczki go wypatrzyły, powiedziała ze musi być ten, ani młodszy ani starszy.
Mieszka na drugim piętrze w bloku.
Nie może sie już doczekać wizyty PA no i Rogera :lol:
Była tylko załamana odległością ale wytłumaczyłam Pani że to żaden problem, transport się załatwi, co ją bardzo uradowało ;)[/SIZE]
[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

No super sie zapowiada. Rogalik mialby towarzystwo na okraglo i wnuki do zajec swietlicowych na swiezym powietrzu :cool3: Jesli domek dobry, to oczywiste ze transport zorganizujemy :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']nie chce źle wróżyć.... ale nie boicie się, ze Rogerro będzie miał za mało ruchu i będzie broił? mimo wszystko pani tez musi co jakiś czas wyjść choćby do sklepu...
Trzymam kciuki żeby wypaliło![/QUOTE]

W jakim wieku ta pani? Emerytka niekoniecznie musi sie kojarzyc z babcia robiaca calymi dniami na drutach ;):cool3: Warto zapytac pania,co z Rogalikiem w razie jej ewentualnej choroby itp. Malo przyjemny temat ale wazny dla przyszlosci psiaka. Do sklepu psa lepiej nie zabierac :nono: Hycle przeszli samych siebie : odpinaja przywiazane na chwilke psiaki i slad po nich ginie :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margo001']Elik zapytaj, może akurat, tylko czy zgodzi sie przyjąć Rogera :shake:[/QUOTE]

[quote name='elik']Zapytam, zapytam :)[/QUOTE]

Przepraszam najmocniej, dotychczas nie zapytałam. Miałam ściśnięte serce i umysł całkiem zajęty myślami o ciężkiej chorobie mojej Belluni. Kochana sunieczka odeszła wczoraj za Tęczowy Most :-(
Poczekam do wyjaśnienia się ewentualnej adopcji Rogera do Łodzi. Jeśli nie wypali to zapytam panią Ewę o możliwość przyjęcia go na DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Przepraszam najmocniej, dotychczas nie zapytałam. Miałam ściśnięte serce i umysł całkiem zajęty myślami o ciężkiej chorobie mojej Belluni. Kochana sunieczka odeszła wczoraj za Tęczowy Most :-(
Poczekam do wyjaśnienia się ewentualnej adopcji Rogera do Łodzi. Jeśli nie wypali to zapytam panią Ewę o możliwość przyjęcia go na DT.[/QUOTE]
Elik tak bardzo mi przykro, wiem jak boli, jestem z Tobą, trzymaj się :( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...