Jump to content
Dogomania

Sarina- oneczka-po straszliwych przejściach- SZUKAMY JEJ DOMU!!!


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

co na te bestialskie maltretownie suczki mowi policja.jakie jest jej stanowisko?Czy rownolegle z wami poszukuje seksualnego przestepcy?
jakie kary sa przewidziane za zncanie sie na zwierzetami , z powodu zaspakajania seksualnego, na zwierzetach?
[B]Az strach pomyslec ile niewinnych zwierzat zginelo, bestailsko potraktowanych przez tego seksualnego przestepcy.[/B]

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

Zofija poniewaz zalozylas ten watek czy moge prosic odpowiedzi na moje pytania,gdyz sprawa bestailsko potraktowania psa jest bardzo powazna to jedno ,a drugie ciesze sie ze psince idzie ze zdrowiem z gorki.
tak nie mozna zostawic ,gdyz zyciu i zdrowiu narazone sa inne psy moze i ludzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']co na te bestialskie maltretownie suczki mowi policja.jakie jest jej stanowisko?Czy rownolegle z wami poszukuje seksualnego przestepcy?
jakie kary sa przewidziane za zncanie sie na zwierzetami , z powodu zaspakajania seksualnego, na zwierzetach?
[B]Az strach pomyslec ile niewinnych zwierzat zginelo, bestailsko potraktowanych przez tego seksualnego przestepcy.[/B][/QUOTE]

Nie wiem jakie są kary za znęcanie się seksualne nad zwierzętami. Nigdy nie miałam z tym do czynienia. Może w necie znajdziesz? Nie zgłosiliśmy na Policję. Sarinę znalazła kobita, która zawiozła ją do weta. Wtedy miała zaklejony pyszczek, mega chuda, ale wet nie zorientował się, ze ktoś zrobił coś więcej. Wetka dała jej kroplówkę i udzieliła pierwszej pomocy. Zadzwoniła po schronisko. Tam była ze 2-3 dni zanim trafiła do weta i dowiedzieliśmy się o tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam [B]Zofija[/B], jak pisałaś gdzieś o tym, żeby nie dawać inspiracji chorym umysłom ... Zawsze myślę, czytając o takich potwornościach, że jakiś zbok może się nakręcać czytając o tym, czego doświadczyła ta biedna sunia... Może z tego powodu lepiej byłoby usunąć pewne detale i zmienić tytuł wątku na: "Sarina, oneczka okaleczona przez psychopatę" ? To taka propozycja do rozważenia :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Pamiętam [B]Zofija[/B], jak pisałaś gdzieś o tym, żeby nie dawać inspiracji chorym umysłom ... Zawsze myślę, czytając o takich potwornościach, że jakiś zbok może się nakręcać czytając o tym, czego doświadczyła ta biedna sunia... Może z tego powodu lepiej byłoby usunąć pewne detale i zmienić tytuł wątku na: "Sarina, oneczka okaleczona przez psychopatę" ? To taka propozycja do rozważenia :lol:.[/QUOTE]

Dlatego nie chcę pisać o tym, czy to było, czy nie było na tle seksualnym. Wiecie ile dewiantów jest w sieci. A tam w sieci. Na świecie. Net daje im mega możlwości. Kiedyś mi jakaś strona migneła-sadysci, czy coś.... Nie, wole nie myśleć. Nie mogłam uwierzyć, ze ktoś taką stronę założył. Ale tak, takich chorych umysłów jest PEŁNO. Sprawa zostanie zgłoszona na Policję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']Jak czytam takie historie, to czuję, że sama mogłabym być psychopatką - nie wiem, co bym takim gnojkom zrobiła, ale na pewno długo by się męczyli...[/QUOTE]

mam tak samo. Jak dowiedziałam się, ze ludzie adoptowali Holy (moloskę, która była 3 lata w schronisku) i facet ją lał w komórce, kopał po pyszczku. To, ze miałam dojście do adresu, to takie myśli chodziły mi po głowie, zeby go odwiedzić:diabloti:..... Też to we mnie budzi psychopatkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...