Jump to content
Dogomania

olkuszaki - Jak Niusia Franią, a Gracja Mruczusią została - w ds , dziekujemy :).


Onaa

Recommended Posts

Dziękuję że o pamiętacie o Gracji i o mnie :).
Powoli staram się ogarniać swoje sprawy.
Dziękuję za pieniążki(przyszło 200zł) od Marudy[IMG]http://images61.fotosik.pl/441/ff18a041ecfd4e5fm.jpg[/IMG].
Gracja troszkę łobuzuje, to młoda energiczna sunieczka i też do takiego domku powinna trafić.
A tutaj Gracja, styczeń 2014 - niestraszna jej zima :lol:.
[IMG]https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1621665_588640581211427_1579627442_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1798551_588640601211425_2005494132_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Przyszła wpłata 15zł od Isadora7[IMG]http://images61.fotosik.pl/441/ff18a041ecfd4e5fm.jpg[/IMG], dziękujemy.
W sprawie Gracji dzwonił jeden pan, pytał czy sunia ma sierść sznaucerowatą, bo jego ona ma uczulenie ale mieli pieska sznaucerka i było ok. Ponieważ trudno to ocenić a na jednego pieska można mieć alergie a na innego nie, więc zachęcałam Państwa do odwiedzenia Gracji, jednak jak narazie nie dzwonili więcej.

Link to comment
Share on other sites

- chyba mam dom dla Gracji...rodzina bez dzieci, w Bydgoszczy,,,,,:loveu:
- ponieważ ja nie mogę za wiele udzielić informacji o charakterze pieska- bo nie znam Gracji osobiście- proszę Dogo07 o rozmowę z potencjalnym domkiem- tel;690-36-89-48.....jeżeli będziesz uważała, że Gracja się tam odnajdzie to mogę przeprowadzić wizytę przedadopcyjną....no a potem będziemy szukać transportu.....

Link to comment
Share on other sites

Mam maila i kilka zdjęć Niusi Frani z nowego domku, wiadomość pozwoliłam sobie skopiować a fotki pozniej wkleję
"Ma się bardzo dobrze. Na początku trochę piszczałą jak została same ale po tygodniu sie przyzwyczaiła. Jest bardzo dobrze wychowana i można ją wszędzie zabrać. Nie lubi się jedynie z innymi sukami na spacerze. Trochę cierpiała jak były mrozy bo ję szczypały łapki i nie pomagała wazelina a butów nie chciałą nosić. Jest kanapowcem ale bardzo lubi długie spacery.Je Purinę albo Royal Canin no i biały ser i tuńczyka.Lubi też uszy wołowe gryżć. Całe dnie spędza na parapecie, nawet tam śpi. "

:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']A skąd ten domek ? Coś o nim więcej wiadomo ? czy widział zdjecia Gracji ?[/QUOTE]

- domek odezwał się na moje ogłoszenie z Tablicy.pl - widzieli zdjęcia Gracji i wiedzą tyle co z ogólnego opisu, z mojej rozmowy wynika, że to rodzina wielopokoleniowa, wnuczki mieszkają na wsi i będą ich odwiedzać od czasu do czasu- wnuczki są starsze 6 lat i więcej....ale ja nic więcej nie jestem im w stanie przekazać na temat charakteru psa.....czekają na telefon osoby, która się tym psem opiekuje......
- zadzwoń do nich, porozmawiaj - jeżeli uznasz , że to jest rokujące to ja się z nimi skontaktuję i pojadę na wizytę przedadopcyjną z ankietą.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Mam maila i kilka zdjęć Niusi Frani z nowego domku, wiadomość pozwoliłam sobie skopiować a fotki pozniej wkleję
"Ma się bardzo dobrze. Na początku trochę piszczałą jak została same ale po tygodniu sie przyzwyczaiła. Jest bardzo dobrze wychowana i można ją wszędzie zabrać. Nie lubi się jedynie z innymi sukami na spacerze. Trochę cierpiała jak były mrozy bo ję szczypały łapki i nie pomagała wazelina a butów nie chciałą nosić. Jest kanapowcem ale bardzo lubi długie spacery.Je Purinę albo Royal Canin no i biały ser i tuńczyka.Lubi też uszy wołowe gryżć. Całe dnie spędza na parapecie, nawet tam śpi. "...:)[/QUOTE]

Przyjemnie się czyta takie wieści :loveu:

I Szansa dla Gracji się pojawiła :multi:
Szkoda tylko, że to tak daleko, prawie 500 km.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panią, z tego domku z Bydgoszczy. Pani miła, wypytywała o charakter, zachowanie, ale nawet nie wiedziała że Gracja mieszka aż w Krakowie. Pani pytała czy sunia niszczy, czy w ciągu tygodnia się przyzwyczai do nowych warunków. Nie dopytałam czy państwo mieszkają na wsi czy w mieście:roll:.
Pani mieszka z rodzicami w starszym wieku.
[B]Bardzo prosiłabym o wypowiedzenie się w sprawie adopcji Gracji do Bydgoszczy inne osoby. [/B]Przyznam że przeraża mnie odległość. I to że państwo nie mogą poznać suni osobiście. No i myślałam raczej o młodych ludziach dla Gracji bo sunia też jest młoda i energiczna. Ale może to tylko mój wymysł..

Link to comment
Share on other sites

- państwo mieszkają w Bydgoszczy, na wsi mają rodzinę i wnuki....
- jak będzie decyzja to ja mogę zrobić wizytę przedadopcyjną, wypełnić ankietę przedadopcyjną no i jeżeli wszystko będzie dobrze i [B]WY[/B] zaakceptujecie ten domek to mogę pomóc w szukaniu transportu....
- sporo osób jeżdzi do trójmiasta na szkolenia swoich psów (np w ratownictwie), to może znowu się uda połączyc transport....

Link to comment
Share on other sites

nie ma co skreslac domku, bo daleko. nie takie trasy psy na dogo robily. a zastanawianie sie nad zwrotem z adopcji na czarnowidztwo :D skoro w domkach wyboru nie ma, to ja bym sie odlegloscia nie przejmowala.
a samo poznanie osobiscie psa, tez na dogo sporadycznie chyba sie zdarza, glownie psy do domow jezdza w ciemno.
wiadomo, ze chcemy dla swojego tymczaska, jak najlepiej, ale zycie pisze wlasne scenariusze ;/

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym abyśmy decyzję w sprawie Gracji podejmowali wspólnie, ja mogę być nieobiektywna.
Może w takim razie trzeba by tą ankietę Państwu wysłać mailem - ma ktoś taką dobrą ankietę ?
I gdyby Państwo się zgodzili to byłaby prośba do Ady44 o wizyte pa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...