Jump to content
Dogomania

olkuszaki - Jak Niusia Franią, a Gracja Mruczusią została - w ds , dziekujemy :).


Onaa

Recommended Posts

[quote name='Maruda666']To jeszcze napisz jak słać - po kawałku czy w całości ??[/QUOTE]

Myślę, zastanawiam sie, jestem w trakcie porady prawnej - chodzi o rozprawe w sądzie o mieszkanie, i jest możliwość apelacji , ale jak sie dowiedziałam trzeba wnieść opłate sądową, w tym przypadku - tak mi sie wydaje na podstawie info z internetu, że byłoby to ok.200-250zł a to jak dla mnie sporo. Oczywiście nie wiem czy sąd nie wyda drugi raz podobnego wyroku, a może bym mogła uzyskać jakieś zwolnienie z opłat, nie wiem sama , trudne to wszystko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Wspaniały gest :loveu: Dogo07 będzie wieczorem na wątku i sama podziękuje.



Bardzo dziękujemy. Zbieramy deklaracje fantów i będzie organizowany bazarek :)


Super. Będzie jak znalazł, gdy Grację trzeba będzie zawieźć do DS

Czy mogłabyś założyć wątek i poprowadzić bazarek ?


Napisz proszę e-mail na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - odwrotnie podam nr konta.



Już ślę :) Wielkie dzięki.[/QUOTE]

[quote name='danka1234']bazarek na potrzeby Dogo7
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249167-robi-się-silikonowe-foremnki-do-pieczenia?p=21608907#post21608907"]silikonowe foremki do pieczenia do 7,12,20013r[/URL][/QUOTE]

[quote name='barb']Ja wyslalam póki co skromna dyszkę.

Malgoska wywiąże sie niezawodnie jeśli się podjęła realizacji ale moze to chwilkę potrwać bo Ciocia realizuje jeszcze wysyłki z bazarku, który niedawno się zakończył.:lol:




Cioteczki działają błyskawicznie. :lol:[/QUOTE]


jaki wątek?
bazarkowy?
jak najbardziej, a zdjecia i opisy by ktos wysłał?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']jaki wątek?
bazarkowy?
jak najbardziej, a zdjecia i opisy by ktos wysłał?[/QUOTE]

Tak, wątek bazarkowy. Ponieważ fanty byłyby w posiadaniu wielu osób, opisy i zdjęcia musieliby przesłać do Ciebie, a Ty wkleiłabyś na wątek. Wysyłka też od obecnych właścicieli fantów. Twoja rola polegałaby na wklejeniu zdjęć i otrzymanych informacji, notowaniu licytacji i na koniec podsumowanie kto i za ile wylicytował i rozliczenie bazarku.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Myślę, zastanawiam sie, jestem w trakcie porady prawnej - chodzi o rozprawe w sądzie o mieszkanie, i jest możliwość apelacji , ale jak sie dowiedziałam trzeba wnieść opłate sądową, w tym przypadku - tak mi sie wydaje na podstawie info z internetu, że byłoby to ok.200-250zł a to jak dla mnie sporo. Oczywiście nie wiem czy sąd nie wyda drugi raz podobnego wyroku, a może bym mogła uzyskać jakieś zwolnienie z opłat, nie wiem sama , trudne to wszystko.[/QUOTE]
Musisz składać apelację, koniecznie. Musisz tylko bardzo pilnować terminu jaki masz na jej wniesienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Ponieważ mam nieczynną skrzynkę na dogo, proszę o krótką wiadomość na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] abym mogła odwrotnie podać nr konta do wpłaty.
Przepraszam za małe utrudnienie, ale niestety nie wszyscy podają w profilu swoje adresy e-mail, a ja nie mam innego sposobu kontaktowania się.[/QUOTE]

wysłałam e-maila :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Wspaniały gest :loveu: Dogo07 będzie wieczorem na wątku i sama podziękuje.



Bardzo dziękujemy. Zbieramy deklaracje fantów i będzie organizowany bazarek :)


Super. Będzie jak znalazł, gdy Grację trzeba będzie zawieźć do DS

Czy mogłabyś założyć wątek i poprowadzić bazarek ?


Napisz proszę e-mail na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - odwrotnie podam nr konta.



Już ślę :) Wielkie dzięki.[/QUOTE]

[quote name='danka1234']bazarek na potrzeby Dogo7
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249167-robi-się-silikonowe-foremnki-do-pieczenia?p=21608907#post21608907"]silikonowe foremki do pieczenia do 7,12,20013r[/URL][/QUOTE]

[quote name='elik']Tak, wątek bazarkowy. Ponieważ fanty byłyby w posiadaniu wielu osób, opisy i zdjęcia musieliby przesłać do Ciebie, a Ty wkleiłabyś na wątek. Wysyłka też od obecnych właścicieli fantów. Twoja rola polegałaby na wklejeniu zdjęć i otrzymanych informacji, notowaniu licytacji i na koniec podsumowanie kto i za ile wylicytował i rozliczenie bazarku.[/QUOTE]


no bajkowo
chociaż raz odpoczne a zrobie bazarek :)
nie ja zmierze, nie ja opisze, nie ja zapakuje nie ja wysle :)
komu podac namiary; albo prosze o kontakt na pw
rozesle oczywiscie zaproszenia
poprowadze
podrzuce milion razy
i ładnie rozlicze:)

Edited by Malgoska
Link to comment
Share on other sites

[B]Ciocia Javena mnie tu zaprosiła. Szanuję ludzi, którzy szanują zwierzęta i im pomagają. Na "stałą" mnie nie stać, ale na pewno coś wyślę jednorazowo.
Trzymaj się Dogo7 ! Będzie dobrze ! Wiem coś na ten temat .[/B]
Proszę o numerek konta do przelewu.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak już pisałam, kto szybko daje, ten dwa razy daje, jak mówi porzekadło.

Tak przedstawiają się wpłaty na dzień 1.12.2013 r.

[SIZE=2][COLOR=#ffffff]...[/COLOR]10,00 - Isadora7 - [/SIZE]30.11.2013
[SIZE=2][COLOR=#ffffff]...[/COLOR]10,00 - elik - [/SIZE]30.11.2013
[SIZE=2][COLOR=#ffffff]...[/COLOR]30,00 - malawaszka - [/SIZE]1.12.2013
[SIZE=2][COLOR=#ffffff]...[/COLOR]30,00 - dreag - [/SIZE]1.12.2013
[SIZE=2][COLOR=#ffffff]...[/COLOR]15,00 - malagos - [/SIZE]1.12.2013
==============
[SIZE=2][COLOR=#ffffff]...[/COLOR]95,00[/SIZE] zł

Przyznam szczerze, że prosząc o pomoc dla Dogo07 nie spodziewałam się aż tak dużego odzewu. Oczywiście ogromnie się z tego cieszę i bardzo serdecznie wszystkim dziękuję, ale jednocześnie muszę powiedzieć, że przerosła mnie ilość ofiarowanych wpłat, choć szczerze życzę, żeby było ich jak najwięcej. Myślę, że w tej sytuacji najprościej i najszybciej będzie przesyłać pieniądze bezpośrednio na konto Dogo07. Niektórzy z Was znają to konto, bo wpłacają na utrzymanie Niusi. Pozostałym, którzy otrzymali mój nr konta, zobowiązuję się przesłać namiary na konto Dogo07.
Obawiam się, że przy moich obowiązkach rodzinnych i zobowiązaniach w Fundacji, nie znajdę czasu na rzetelne prowadzenie rozliczeń na tym wątku. Poza tym, myślę, że nie jest tu konieczny pośrednik.
Nie wykręcam się od pomocy. Będę pomagać Dogo07 w rozwiązaniu Jej pozostałych zagmatwanych spraw.

Kwotę 95,00 zł, jak również inne wpłaty, które już zostały wysłane i dotrą w najbliższym czasie, prześlę oczywiście na konto Dogo07.

O zmianie wie oczywiście Dogo07 i to Ona będzie teraz podawała informacje dot. numeru konta.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Święte słowa. U mnie w domu jest podobnie...[/QUOTE]

Skąd ja to znam :evil_lol:

[quote name='Javena']Nie było mnie tylko 2 godz.a tu tyle serc zabiło . Dziekuje Wam bardzo.[/QUOTE]

Javeno, to dzięki Tobie zbiegło się tu tyle dobrych duszków. Dziękuję, że mnie zaprosiłaś.
Też jestem poważnie chora i też walczę. Wierzę, że uda mi się jeszcze trochę pocieszyć wspólnym przebywaniem z moim kochanym domowym stadem i z Wami. Wiem, że często potrafimy się różnić i to dość burzliwie, ale jak przychodzi taka sytuacja, jak aktualnie u Dogo7, to potrafimy się wspaniale zjednoczyć. I choć wiele razy obiecywałam sobie......odchodzę, to nigdy nie dotrzymałam tej obietnicy. Zdrowie nie pozwala mi tak pomagać jakbym chciała, ale staram się pomóc ile mogę.
Dogo7, wierzę, że z naszym wsparciem psychicznym i finansowym, będziesz walczyła i wyjdziesz z tego zwycięsko, czego z całego serca Ci życzę.

Przepraszam za przydługi wstęp.
Proszę o nr konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Myślę, że w tej sytuacji najprościej i najszybciej będzie przesyłać pieniądze bezpośrednio na konto Dogo07. Niektórzy z Was znają to konto, bo wpłacają na utrzymanie Niusi. Pozostałym zobowiązuję się przesłać namiary.[/QUOTE]


Bardzo prosiłabym o konto. Wysłałam maila z pół godzinki temu i tak sobie czekam przy kompie na odpowiedź. Chciałabym od razu zrobić przelew.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...