Jump to content
Dogomania

Stał sie CUD i Rudi ma swój dom!!!


Macia

Recommended Posts

  • Replies 376
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie znam ani Macii ani Lacii ale skoro Rudi będzie pod ich opieką to rozumiem że są Wam znane.
SKoro Macia i LAcia będą zajmowały się Rudim to może przejmą też watek ?
Bo ja nie będę miała ani dostępu do psa ani nie będę prowadziła jego finansów, ani nie biorę za niego odpowiedzialności, a zawsze to info bezpośrednio jest lepsze niż poprzez pośredników.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Ja nie znam ani Macii ani Lacii ale skoro Rudi będzie pod ich opieką to rozumiem że są Wam znane.
SKoro Macia i LAcia będą zajmowały się Rudim to może przejmą też watek ?
Bo ja nie będę miała ani dostępu do psa ani nie będę prowadziła jego finansów, ani nie biorę za niego odpowiedzialności, a zawsze to info bezpośrednio jest lepsze niż poprzez pośredników.[/QUOTE]

Tak, dobrze znam Macię i Lacię, kilka innych osób także je zna.

Maciaprowadzi konto Baloniarek, obie zaś intensywnie zajmują się pieskami w swojej okolicy i nie tylko. Wątek w ich podpisie chyba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']I co z Rudim, gdzie trafi do hoteliku i za ile ten hotelik ?[/QUOTE]

Trafi do naszego zaprzyjaźnionego hoteliku w okolicy Leszna. Mamy tam też inne psy i bywamy praktycznie codziennie. Co do ceny to się okaże. Każdy pies ma ustalaną indywidualnie kwotę (w zależności od wielkości np.). Tak jak pisałam pierwszy miesiąc dostaliśmy w prezencie od hoteliku za darmo. Każde wsparcie jest dla nas ważne, ale na pewno nie będzie tak, że skoro nie ma za dużo deklaracji to go nie weźmiemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lacia']Już wpłaty doszły na konto a Rudi wciąż w przytulisku :-( wciaż nie ma transportu :(

doszły wpłaty od:
Sharka - 20,00zł
ania75 - 20,00zł
edek - 10,00zł
Kaas1 - 20,00
aryste - 20,00zł

razem: 90,00zł[/QUOTE]

Może tu zapytać?

[URL]https://www.facebook.com/groups/transportpsowikotow/?fref=ts[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Warszawa - Poznań, jak najszybciej.[/QUOTE]

My niestety nie damy rady w związku z brakiem czasu (to duża wyprawa na cały dzień), finansowo też u nas nieciekawie, a jeszcze kilka transportów nas czeka (min. transport Igora). Ale jest na dogo osoba dyspozycyjna, która oferuje transporty z Wawy na całą Polskę pati-c [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/131533-Oferuję-transport?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/131533-Oferuję-transport?[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...