Jump to content
Dogomania

Stał sie CUD i Rudi ma swój dom!!!


Macia

Recommended Posts

Spróbuje napisać do Przygarnij psy na fb i może zrobie im wydarzenie chociaż ja mam tam profil od kudłaczy do adopcji a one ani troche nie kudłate.

Prosze o jak najwiecej ogłoszeń.
Tekst mozna przerabiać dowolnie , jak możecie i potraficie, napisałam wszystko co wiem od tych dwóch dziewczyn z Kozienic co są na fb i mają bezpośredni kontakt z psiakami. Może w tytule nie pisać im ion psiaków, bo to pewnie wychwytują w podobnych ogłoszeniach tylko np zamiast Rudi to Rudzielec.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 376
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dogo07']Spróbuje napisać do Przygarnij psy na fb i może zrobie im wydarzenie chociaż ja mam tam profil od kudłaczy do adopcji a one ani troche nie kudłate.

Prosze o jak najwiecej ogłoszeń.
Tekst mozna przerabiać dowolnie , jak możecie i potraficie, napisałam wszystko co wiem od tych dwóch dziewczyn z Kozienic co są na fb i mają bezpośredni kontakt z psiakami. Może w tytule nie pisać im ion psiaków, bo to pewnie wychwytują w podobnych ogłoszeniach tylko np zamiast Rudi to Rudzielec.[/QUOTE]

ok. tylko ja nie wiedziałam, że One mają ogłoszenia, i troszkę tam dopisałam, ale i tak się dopatrzyli:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania75']Strasznie tu pusto - czy możecie napisać coś więcej o piakach. Jakie są (wielkość), czy są łagodne - rozumiem że zachowanie w domu nie wiemy za bardzo...... no i co teraz z nimi - czy ich nie wywieźli ......[/QUOTE]

no właśnie psiaki nie maja dużego powodzenia:(

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję tutaj post ewu z wątku kozienickiego:
[quote name='ewu'][B]Lando i Rudi będą miały opłacony hotelik przez jedną Panią z FB- przez jeden miesiąc.Pani wyłoży 800 zł.
Po miesiącu Lando biorą pod swoją opiekę Jola i Ola z FB.
Rudiemu musimy my zebrać deklaracje.Mamy miesiąc.
Za Filona inna Pani będzie stale opłacała połowę za hotelik, inna deklarowała jakąś kwotę.
To bardzo dużo...
Trzeba założyć Rudiemu i Filonowi wątki i żebrać.
Lando będzie bezpieczny.[/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ale to chodzi o odpowiedzialność finansowa, a piesek jak pojedzie do hotelu to też będzie nie w Kozienicach, więc nie będą miały z nim kontaktu, poza tym one biorą na siebie Lando i mają jeszcze staruszka Pepe wraz z ewu, z tego co wiem.


[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B][SIZE=5]RUDI - na pewno czeka go wywóz :-(- info z dnia 28.08.2013: jest osoba z fb, która chce pokryć miesiąc pobytu psiaka w hotelu, potem trzeba potrzebne będą deklaracje na miesięczne utrzymanie Rudiego w hoteliku,
czy mu sie uda ???!!![/SIZE]
[/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ale ulga - mamy miesiąc aby coś wykombinować dla Rudiego - też myślę ze może jakiś tańszy hotelik uda się znaleźć... Ja jestem z zachodniopomorskiego więc fizycznie wiele nie pomogę ale mogę dać jakąś stałą dla Rudzika ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aryste']Moge zadeklarowac na rudiego 20 zl/ msc.deklaracja stala[/QUOTE]

[quote name='ania75']ale ulga - mamy miesiąc aby coś wykombinować dla Rudiego - też myślę ze może jakiś tańszy hotelik uda się znaleźć... Ja jestem z zachodniopomorskiego więc fizycznie wiele nie pomogę ale mogę dać jakąś stałą dla Rudzika ......[/QUOTE]

Super, dziękujemy bardzo :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...