Jump to content
Dogomania

Mały, kudłacz TORON- zostaje w DT na stałe:)


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Strasznie biedny, ale to chyba rzeczywiście odparzenia. Mój sznudelek też tak źle znosi upały, wciąż ma sierść przystrzyżoną na krótko. Pewnie nie je.
Już widze go na tym łancuchu jak straszy ludzi swoją śłiczną mordką. :evil_lol:
Jak to było: gdyby głupota ludzka miałą skrzydła, latalibyśmy pod niebiosa. :mad:

Edited by Aśka Belkowska
Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']ja bym im poleciła XL zeby było im wygodnie[/QUOTE]

heheheheheheheheheheh- ło matko, prawie się popłakałam ze śmiechu. No. Szkoda, ze tak nie napisałam- dla Państwa propuję XXL, co byście się wygodnie wyspali, i nie przemarzli, rzecz jasna!!!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aśka Belkowska']Strasznie biedny, ale to chyba rzeczywiście odparzenia. Mój sznudelek też tak źle znosi upały, wciąż ma sierść przystrzyżoną na krótko. Pewnie nie je.
Już widze go na tym łancuchu jak straszy ludzi swoją śłiczną mordką. :evil_lol:
Jak to było: gdyby głupota ludzka miałą skrzydła, latalibyśmy pod niebiosa. :mad:[/QUOTE]

przecież to smutny wątek , a ja znowu się śmieję:) Bosze, co jak co, ale humor macie the best:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patkaoppl']ja tez niestety mi sie pokomblikowalo bo chcialam juz jutro :( byle do piatku zaluje ze w czw jest swieto. Czekamy malenstwo na ciebie[/QUOTE]
Zawsze święta komplikują sprawy.....Jeszcze tylko jutro i już....
Czekanie jest najgorsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63']Ok. Wytrzymamy i Toron też :) Jestem bardzo mile zaskoczona, że tak pędzikiem znalazł się dom tymczasowy. Patkaoppl - wielkie dzięki, że się pochylicie nad tym biedakiem.[/QUOTE]

jestesmy jamnicza rodzina :) ale jak zobaczyłam na facebooku jak zmarniał w tak krotkim czasie to zaczelam namawiac rodzinke :) i sie udalo. tylko ten moj zazdrosny kot mnie troszku przeraza :) pytalam jej dzis czy chce pieska i nie zareagowala :) hehe najwyzej kot bedzie mieszkal u mamy na dole a pies u nas :) i mysle nad imieniem dla pieska :) bo toron mi sie bedzie smutno kojazylo :( moze macie pomysly bo ja mam zawsze glupie :) np. moj kot to Żmijka :) a do niego pasowałoby mi Lewarek :)

Link to comment
Share on other sites

Patka - JAMNIKI ???? A rzuć tak przy okazji niechcący na moje tymczasiki - fiki-miki - dwa jamniki :)

[url]https://www.facebook.com/fundacja.jamnikiniczyje/media_set?set=a.226825764131746.1073741924.100004129712465&type=1[/url]

Fundacja Jamniki Niczyje je ma pod swoją pieczą. Ja je chwilowo niańczę - a teraz szukamy transportu do Łowicza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63']Patka - JAMNIKI ???? A rzuć tak przy okazji niechcący na moje tymczasiki - fiki-miki - dwa jamniki :)

[URL]https://www.facebook.com/fundacja.jamnikiniczyje/media_set?set=a.226825764131746.1073741924.100004129712465&type=1[/URL]

Fundacja Jamniki Niczyje je ma pod swoją pieczą. Ja je chwilowo niańczę - a teraz szukamy transportu do Łowicza.[/QUOTE]

ja narazie nie :) nawet nie chce zerkac bo sie poplacze :) ale jak toron vel lewarek sie sprawdzi to moglabym dziadkow meczyc bo oni jeszcze bardziej jamniczy niz my :) w swoim życiu miałam 3 jamniki i poprostu sa niesamowite :) aniołki dwa niestety opuscily nas przed czasem ( koła samochodu i zagryzienie) a ostatni dożył spokojnej psiej starości :) to był prze agent :) lekutko mieszaniec uratowany przez mamę
:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...