Jump to content
Dogomania

WYJĄKTOWY,BAJKOWY FAFIK ZNIKĄD - ma dom:):)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bazarek dla Faficzka zakończony.
Udało się zebrać 71,40 zł. z czego połowa tj. 35,70 zł. jest dla Faficzka, druga połowa dla Lusi.
Faficzek jest w domku, więc kaska, jeśli zgodzą się darczyńcy, mogłaby być dla innej Tolcinej biedy.

Kto to jest Liza?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Bazarek dla Faficzka zakończony.
Udało się zebrać 71,40 zł. z czego połowa tj. 35,70 zł. jest dla Faficzka, druga połowa dla Lusi.
Faficzek jest w domku, więc kaska, jeśli zgodzą się darczyńcy, mogłaby być dla innej Tolcinej biedy.

Kto to jest Liza?[/QUOTE]

Liza, to strasznie pechowa suczka. Nie dość, ze chora na padaczkę, to jeszcze miała pecha zaliczyć nieodpowiedzialny DS:shake:.
Przebywa w hoteliku u MURKI. Tu jest jej wątek:[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/198923-Ma%C5%82a-delikatna-dropiata-LIZA-wr%C3%B3ci%C5%82a-z-DS[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Liza, to strasznie pechowa suczka. Nie dość, ze chora na padaczkę, to jeszcze miała pecha zaliczyć nieodpowiedzialny DS:shake:.
Przebywa w hoteliku u MURKI. Tu jest jej wątek:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/198923-Mała-delikatna-dropiata-LIZA-wróciła-z-DS[/URL][/QUOTE]

Dziękuję Havanko, idę do Lizy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Super fotki, Fafik na pewno szybciutko sie wpisze w nowa rodzinke :)

[B]Rozliczenie:[/B]

[B]Wplaty:[/B]
+20 zl Poker
+10 zl Jolanta08
+10 zl ewa gonzales
+10 zl handzia
+20 zl eloise
+15 zl bakusiowa (bazarek ewy gonzales)
+14 zl ewu (bazarek ewy gonzales)
[B]Razem: +99 zl[/B]

[B]Koszty:
-102 zl hotelowanie[/B] (25.07-05.08.2013 - 8,5 zl/doba)

+99 zl - 102 zl = -3 zl
Mysle, ze nikt sie nie pogniewa, jak napisze, ze[COLOR=#ff0000][B] pozostalosc po hotelowaniu Fafika wynosi 0 zl[/B][/COLOR]

Zostalo po Fafiku jeszcze karmy na ok. 2,5 miesiaca dla malego pieska i zgodnie z wola Toli przekazuje to dla Lizy; teraz Liza bedzie miala znizke w hotelowaniu :)[/QUOTE]

Bardzo dziękuję za wpłaty i za bazarki - jesteście kochani:loveu:
Już wszystko zaznaczam w 1 poście.
Nie spodziewałam się, ze Faficzek tak szybko znajdzie dom, ale trafiła się taka psiolubna rodzinka i nie było wyjścia;)
Wczoraj nieźle musiałam panikować, bo dzisiaj p. Basia dzwoniła parę min po 8, a potem jeszcze 2 razy, ze u Fafika wszystko dobrze:evil_lol:
Mam zdjęcie z dzisiaj, może podrzucę Havance i poproszę o wstawienie.
Cieszę się, że jego historia tak się skończyła no i że mieszka tylko 10 km ode mnie:lol:
Dzisiaj dzwonił jakiś dziadziuś z końca świata, ze jak dowiozę mu Faficzka to da mi 100 jajek:evil_lol:

[quote name='terra']Bazarek dla Faficzka zakończony.
Udało się zebrać 71,40 zł. z czego połowa tj. 35,70 zł. jest dla Faficzka, druga połowa dla Lusi.
Faficzek jest w domku, więc kaska, jeśli zgodzą się darczyńcy, mogłaby być dla innej Tolcinej biedy.

Kto to jest Liza?[/QUOTE]

Bardzo dziękuję; jesli mozna to prosze o pomoc dla Lizy; ona jest od 2010 roku w hoteliku i teraz chyba bez nadziei na własny dom.
Tak jak napisała Havanka - ma padaczkę, a po nieudanej adopcji jej stan jeszcze się pogorszył.
Zabrałam ją ze schronu jak miała 1,5 roku - było wtedy tyle nadziei[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG]

[quote name='ewu']A o Pikusiu pamiętacie? Strasznie mi go żal....Może mógłby wskoczyć na miejsce Fafika?[/QUOTE]
Może założyc mu wątek i szukać pomocy?
Może i Pikusiowi się uda?

Edited by Tola
Link to comment
Share on other sites

Oto wyluzowany Fafik w swoim nowym domu! Zdjęcie trochę niewyraźne, ale to na 100% nasz Fafik !

[IMG]http://images61.fotosik.pl/52/64189736e14e45bcmed.jpg[/IMG]

Jak pisze Tola, Fafik na początku bał się pana, ale wczoraj do 14 był tylko z nim i już wieczorem towarzyszył mu w pracach ogrodowych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Powodzenia psiaczku...
Tola obiecany pakiecik nadal aktualny,Fafik ma domek,to wskaż jakiegoś pieska.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję:)
Myślałam o miniaturowym Riko... Podeślę Ci wieczorkiem pv

U Fafika wszystko dobrze, wczoraj rozmwiałam z p. Basią, powiedziała, ze jest wspaniały:) Poznał juz cały ogród, biega, bawi się,ma apetyt.

Dzięki Havanka za wstawienie zdjęcia, jak dostałam sms to myślałam, ze jest trochę lepszej jakości

[quote name='ewu']Tolu złóż wątek Pikusiowi, on taki biedny...[/QUOTE]
Mogę założyć, ale mam mało informacji o psiaku i tylko to jedno zdjęcie...
Nawet nie wiem, czy jest więcej zdjęć Pikusia?
Może lepiej, jak wątek założy terra, która jest bliżej - będziemy ją wspierać.
Mam nadzieje, ze razem uda się pomóc maluszkowi.

Edited by Tola
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']
Mogę założyć, ale mam mało informacji o psiaku i tylko to jedno zdjęcie...
Nawet nie wiem, czy jest więcej zdjęć Pikusia?
Może lepiej, jak wątek założy terra, która jest bliżej - będziemy ją wspierać.
Mam nadzieje, ze razem uda się pomóc maluszkowi.[/QUOTE]

Założę Pikusiowi wątek jak uda mi się wykonać jakiś ruch.
Na razie Pikuś gdzieś się zaszył, jak wszystkie pieski w ten upał.
Widziałam go wczoraj ok. 18 jak wracałam z miasta.

Cieszę się, że u Fafika wszystko dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolanta08']Fafi dużo szczęścia w nowym domku :lol: Tolu gratulacje za błyskawiczą adopcję ,a jak będzie się teraz nazywał dalej Fafik ?[/QUOTE]

Szczere .
Bardzo to przyjemnie poczytać takich dobrych informacji .:multi:


Starania nie poszły na marne !
Zjęcia z nowego domu Fafika - cudowne . . . Fotograf jest niewątpliwe bardzo utalentowany - sama przyjemność je oglądać .
Jeszcze raz - gratuluję i Tobie Tolu i nowej Rodzinie Fafika - też . :multi:

Edited by pawel1w25
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolanta08']Fafi dużo szczęścia w nowym domku :lol: Tolu gratulacje za błyskawiczą adopcję ,a jak będzie się teraz nazywał dalej Fafik ?[/QUOTE]
[quote name='pawel1w25']Szczere .
Bardzo to przyjemnie poczytać takich dobrych informacji .[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_multi.gif[/IMG]

Starania nie poszły na marne !
Zjęcia z nowego domu Fafika - cudowne . . . Fotograf jest niewątpliwe bardzo utalentowany - sama przyjemność je oglądać .
Jeszcze raz - gratuluję i Tobie Tolu i nowej Rodzinie Fafika - też . [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_multi.gif[/IMG][/QUOTE]
Sama nic bym nie zdziałała, wszyscy jesteśmy autorami tego sukcesu:lol:
Jestem bardzo wdzięczna za pomoc - wpłaty, bazarki, ogłoszenia, zaglądanie na wątek.
A Fafik pozostał fFafikiem, a właściwie Faficzkiem:cool3:
Dzisiaj rano był z rodzinką na smyczy po lalkę dla wnuczki p. Basil; podobno szedł b. dumny :)
A popołudnie spędził w domu, bo upał - jak wszędzie - wciąż nie odpuszcza.
Pani Basia wciąz zaprasza do Fagika, na pewno skorzystam z zaproszenia:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...