Jump to content
Dogomania

Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)


asiuniab

Recommended Posts

Yoda już u nas (można pisać Joda??) :) Strasznie sympatyczny piesek :) W realu jakoś nie zwraca się uwagi na jego lekko wykrzywiony pyszczek :) Ale umaszczenie ma całkowicie wyjątkowe!

Jutro jakieś fotki porobimy :)

Musimy go na wstępie odrobaczyć i zapodać coś na pchły/kleszcze i chyba trzeba będzie wirusówki dorobić, bo tylko wściekliznę ma.

Dziękuję serdecznie mestudio za pomoc w zorganizowaniu odbioru psiaka :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tu przyszłam obwieścić (jak krzykacz w Wkl. Brytanii), że Yodunia jest już cały, piękny i szczęśliwy u Murki, a tu tyle różnych, ważnych wieści, wow:)

[quote name='Malgoska']ja też bardzo dobrze pamiętam teee czasy
a kartki na mięso i cukier pamiętasz?[/QUOTE]
pamiętam jak przez mgłę, jakoś nie pamiętam z tego powodu niedogodności...

[quote name='mestudio']Ogłaszam Gimliego Yodę od kilku tygodni na swojej tablicy i dziś dostałam w jego sprawie maila od pana Jacka z Warszawy.
Potem rozmawialiśmy. Pan Jacek chciałby przygarnąć Yodę ze względu na jego wiek i urodę, która jemu bardzo odpowiada. Rodzina ma 2 starsze psy i 5 kotów, ze względu na wiek rezydentów pan szuka psa, który się wpasuje w to towarzystwo. Za 2 tygodnie pan Jacek wyjeżdża i pomyślał sobie, że najlepiej psa będzie wprowadzić do stada jak wróci z końcem sierpnia, aby nie powierzać go reszcie rodziny.
Zaproponowałam, że w hoteliku Yoda zostanie ładnie sprawdzony na zachowania względem innych piesków i względem kotów.
Pan ma się odezwać przed wyjazdem i liczę na to, że nie zapomni jednak o piesku.

Co o tym myślicie? Ja z wrażenia pięknie Panu podziękowałam za zainteresowanie tym właśnie pieskiem.

Wiem, że to tylko jeden mail i jedna rozmowa, ale jak widać trzeba mieć nadzieję, że hotelik nie będzie dożywociem dla Yody.[/QUOTE]
wow, powiem szczerze, że tego się nie spodziewałam, ale bardzo się cieszę:)
[quote name='Aldrumka']byłoby swietnie, wygląda rozsądnie więc jest nadzieja :)[/QUOTE]
też tak myślę:)

[quote name='Marysia O.']Brzmi super. Trzymam mocno kciuki za Yodę:kciuki::kciuki:[/QUOTE]
ja też zaciskam, marzę o tym żeby Yoda miał dom, choć wiem, że u Murki będzie żyć jak w domu:)
[quote name='paula_t']Czekam z niecierpliwością na wieści....


Matko, gdyby ten domek dla Yody wypalił byłoby....wspaniale...[/QUOTE]
dokładnie, niesamowite prawda??
[quote name='cancer43']OMG - niech to będzie wyjątkowy dom dla wyjątkowego Yody :modla:[/QUOTE]
i to bez dwóch zdań, dom musi być na wskroś prześwietlony, i wyjątkowy to mało powiedziane!!!
[quote name='mestudio']Nie szalejmy zawczasu, dobrze będzie jak pan się odezwie przed wyjazdem, wtedy będzie można już mieć nadzieję większą:-), że to prawda.
Wiecie, że czasami nawet super zapowiadające się domy nawalają i nas zadziwiają.[/QUOTE]
no to cieszymy się umiarkowanie, ale w serduszku zatliła się nadzieja:)
[quote name='Murka']Yoda już u nas (można pisać Joda??) :) Strasznie sympatyczny piesek :) W realu jakoś nie zwraca się uwagi na jego lekko wykrzywiony pyszczek :) Ale umaszczenie ma całkowicie wyjątkowe!

Jutro jakieś fotki porobimy :)

Musimy go na wstępie odrobaczyć i zapodać coś na pchły/kleszcze i chyba trzeba będzie wirusówki dorobić, bo tylko wściekliznę ma.

Dziękuję serdecznie mestudio za pomoc w zorganizowaniu odbioru psiaka :)[/QUOTE]
Mureczko, dziękuję za obecność, za to że zorganizowaliście Jodzie (może być) wycieczkę po lepsze jutro:)
a skrzyneczka posprzątana, śmiało ślij nr konta:)
oczywiście zróbcie rekonesans czego nasz bohater potrzebuje i oczywiście musimy i Yodzie i Wam zapewnić bezpieczeństwo, także zaopatrzmy Go w szczepienia i w obronę przeciwkleszczową i przeciw robakom!!
[quote name='margoth137']fajnie, że już na miejscu Kochaniutek:)[/QUOTE]
Kochaniutek, bardzo mi się podoba
[quote name='Martika@Aischa']bardzo się cieszę że psiak już bezpieczny i w jak najlepszych rękach ;) :)[/QUOTE]
i pod najlepszymi skrzydłami:)
[quote name='paula_t']Uffff, kamień z serca, że Yoda już bezpieczny :)[/QUOTE]
ufff, ufff, bałam się tego przedsięwzięcia, a tu Yoda się gości u Murki
[quote name='Malgoska']No, to teraz proszę obfocić naszego przystojniaka.[/QUOTE]
o to prawda, koniecznie musimy się Mu dobrze poprzyglądać:)

z przyziemnych spraw, to zaraz wysyłam nr konta Yody dla mogących cosik wpłacić dla miziastego:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']ja tez poprosze nr. konta. Stalej juz nie dam rady ale czasami cos jeszcze wyskrobie.[/QUOTE]
jeśli mogę podesłać, to zaraz wyślę, dziękuję bardzo:)
[quote name='monika083']Yodziulek w hoteliku :loveu:[/QUOTE]
u nas burza, ogromna, przerażająca burza, ciekawe jak Yodzina znosi takie stany pogody:roll:
[quote name='ewu']No ja też się upominam:)[/QUOTE]
właśnie napisałam do Ciebie wiadomość, ale skrzyneczkę masz zapchaną:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']jeśli mogę podesłać, to zaraz wyślę, dziękuję bardzo:)

u nas burza, ogromna, przerażająca burza, ciekawe jak Yodzina znosi takie stany pogody:roll:

właśnie napisałam do Ciebie wiadomość, ale skrzyneczkę masz zapchaną:cool3:[/QUOTE]
Już odtykam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Już odtykam:)[/QUOTE]
to już wysyłam wiadomość
[quote name='feluska997']Miałam gdzieś zapaśne Effipro spot on i Paratex, napiszcie proszę czy się przyda, a jeśli tak to podajcie orientacyjną wagę. I adres na PW.[/QUOTE]
a to mam nadzieję Mureczka się wypowie, bo rozumiem, że to tabletka na robaki i przeciwkleszczom??

Link to comment
Share on other sites

Yoda... :) :) :)
Jak dobrze, że jesteś psiaku... jak dobrze, że taki tytuł wątku asiuniab wymyśliła :).
Nie piszę, ale oprzeć się nie mogę odwiedzaniu ciebie... i uśmiechaniu gdy przeczytam: "Ludzie chyba nie powiecie, że jestem najbrzydszy na Świecie" :)... i za każdym razem sama do siębie odpowiadam: jasne, że NIE!

[B]Teraz muszę zrobić to oficjalnie: NIE JESTEŚ chłopie... nie jesteś- wprost przeciwnie![/B]

Trzymaj się psiaku NADZWYCZAJNY! Domku jak najszybciej!

Link to comment
Share on other sites

Parę fotek tylko zrobiłam i tak na szybko, bo nadchodziły chmurzyska i pokapywało, więc musiałam się streszczać ze wszystkim.

Joda mi się kojarzy z Qasimodo :)
Psiak jest niesamowitym przylepą, z towarzystwa człowieka cieszy się bardziej niż ze spaceru. Chodzi tuż przy nodze, jak przyklejiny, obłazi człowieka, "śpiewa" z radości, sam nie wie co ma robić by okazać radość :) Jedzenie dosłownie pochłania, nie gryzie, tylko łyka wszystko. Żarłoczny jest okropnie. Jest trochę chudy.
Z psami nie ma problemu na razie, nie jest zaczepliwy ani zazdrosny. Ale potrafi z obawą lekką spogląda na zbliżające się do niego psy (pewnie nie raz musiał oberwać), potrafi też warknąć jak jakiś pies wyda mu się zbyt namolny.

[IMG]http://images61.fotosik.pl/31/4c4374976e2b25f1.jpg[/IMG]

[IMG]http://images63.fotosik.pl/31/bbe02c48e1d135b2.jpg[/IMG]

[IMG]http://images62.fotosik.pl/31/1b19f3e38529f124.jpg[/IMG]

[IMG]http://images63.fotosik.pl/31/96ca60246701fbfc.jpg[/IMG]

[IMG]http://images63.fotosik.pl/31/a7738ed29f58b0ef.jpg[/IMG]

A tutaj filmik z przywitania, parę minut po wyjściu z boksu :)
[video=youtube_share;1RH_GH2v8uQ]http://youtu.be/1RH_GH2v8uQ[/video]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o odrobaczenie to ja już podałam mu Dehinel Plus; Paratex to to samo co Pratel - niestety nie działa wcale.
Miałam mu dziś podać Fiprex, ale bałam się, że zmoknie i całe zakrapianie na nic się zda, więc mu nie zapodawałam. Mogę podać Effipro jak do mnie dotrze.
Trzeba też będzie Jodzinka wykąpać, bo pachnie tak sobie :)

[IMG]http://images65.fotosik.pl/31/1787aa48c9de3bc6.jpg[/IMG]

Jeszcze jeden filmik ze "śpiewaniem". Tam jest moment pod koniec, że Joda zagląda do misek - tak wszędzie szuka jedzenia.
[video=youtube_share;20_AnQR_Mxg]http://youtu.be/20_AnQR_Mxg[/video]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...