Jump to content
Dogomania

PON-owata babuleńka- już w nowym domku!!! Odeszła [']


ulvhedinn

Recommended Posts

Byłam dziś u nas w schronisku, no i oczywiście wypatrzyłam kolejne nieszczęście... Przez chwilę miałam wrażenie, że jest zaginiony WIórek, ale niestety, okazało się, że to sunieczka... Staruszka, taki trochę ponowaty stworek. Ma z 10 lat, zaćmę, chodzi powolutku. Nieśmiało najpierw podeszła do kraty, lekko zamachała ogonem, potem zrezygnowana wróciła do swojej plamy słońca, żeby grzać stare kosteczki. Znaleziona 30.04, więc jest już ze 2 tygodnie... jej czas się kończy.
Myślę, że może ją dać na DT do cioci, ale po pierwsze, muszę wtedy chodzić ją tam wyprowadzać na spacery- cioci noga chora, a po drugie... potrzebuję ewentualnego wsparcia w "promocji" babci, no i ... finansowo też nie za bardzo .... :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Babcia jest bardzo kochanym pieskiem... musiała być czyjaś, bo zawołana do łazienki od razu wiedziała co się szykuje, za to w wannie była bardzo grzeczna i dawała się wyszorować bez protestów:evil_lol: Ma sporo wigoru i wcale niebrzydkie ząbki. Jest cicha i umie sępić z dużym wdziękiem.

Teraz złe wiadomości: po pierwsze sunia ma paskudny ropień na karku, na moje oko- po czyichś zębach. Sączył się, więc go oczyściłam i odkaziłam. I niestety- co gorsza- jest sporo guzków:shake: Część to takie narośla na skórze, nieco kalafiorowate- m.in. pod okiem, na boczku, na pyszczku... Ni i są dwie większe rzeczy- guz wielkości gołębiego jajka na brzuchu i pogrubiona, nacieczona listwa mleczna...

Jutro zabieram pannę do weta- zobaczymy co powie....

Link to comment
Share on other sites

Ulv,
jak dobrze, ze ja wyciagnelas.... nie moge uwierzyc, ze pies ma 14 dni, bo jak nie znajdzie w tym czasie domu lub wlasnego pana, to......kiedy to sie zmieni, kiedy takie przepisy przestana byc obowiazujace w wiekszosci schronisk :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...