Jump to content
Dogomania

PON-owata babuleńka- już w nowym domku!!! Odeszła [']


ulvhedinn

Recommended Posts

[quote name='ulvhedinn'] I niestety- co gorsza- jest sporo guzków:shake: Część to takie narośla na skórze, nieco kalafiorowate- m.in. pod okiem, na boczku, na pyszczku...

Jutro zabieram pannę do weta- zobaczymy co powie....[/quote]

te kalafiorowate to ... mało "ciekawe" ale co ja będę się "mundrzyć" ... jakby wet nic nie mówił to może zapytać się o czerniaka skóry (nasz briard to miał)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taaak... też o tym pomyslałam, bo straciłam jedną sucz na czerniaka, tyle, że błon śluzowych:-( miała zajęte całe podniebienie i gardło... I ta listwa mi się bardzo nie podoba:shake:
Poza tym babuleńka zachowuje się całkiem nie babuleńkowato;) ma apetyt- a chuda jest przeraźliwie!, chętnie wychodzi na spacer, nawet biega raźno.. Na spacerze rozgląda się niespokojnie, chce iść do przodu, robi ogólnie takie wrażenie, jakby szukała swojego domu:-( A dom na pewno miała i to chyba do niedawna, bo fufro ma w całkiem ładnym stanie, zaledwie kilka kołtunków, i to w większości do rozczesania.
Na karku faktycznie ma (już wyduszonego i oczyszczonego) ropnia, na 100% ktoś ją dziabnął, ślady po zębach jak nic.

Będą fotki, będa, tylko domowe nie oddają jej piekna, jutro cyknę na trawce, to będą do ogłoszeń. Ona jest PRZEŚLICZNA!!!!! :cool3:

Zależy mi, żeby szybko znalazła domek, bo po pierwsze ciotka mi się przywiązuje i potem buczy, a po drugie, Piesia jest nieszczęśliwa... Na razie nie było konfliktów, ale Piesia nie lubi obcych psów, jest coraz bardziej zazdrosna o SWOJĄ Pańcię, no a gdyby doszło do jakiegoś starcia i Piesiaczek oberwał, to bym sobie nie darowała... Ciekawe, że Piesia robi się z czasem coraz bardziej zaborcza- na poprzednie psy na tymczasie reagowała łagodniej...

Link to comment
Share on other sites

Popatrzcie, jaka ona cudna:

[IMG]http://img255.imageshack.us/img255/4963/image001acx2.jpg[/IMG]
Uśmiechnięta :lol:

[IMG]http://img78.imageshack.us/img78/15/image003arj8.jpg[/IMG]
...wesoła babcia tarza się w trawce...

[IMG]http://img78.imageshack.us/img78/1166/image008afh3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img112.imageshack.us/img112/8648/image012api3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img185.imageshack.us/img185/5416/image013abu7.jpg[/IMG]

Wiecie, mam wrażenie, że ona miała jakiś czas temu strzyżoną sierść wokół oczu... No i ogólnie jest mało zniszczona czy sfilcowana jak na zaniedbanego, porzuconego psa:shake:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie. Zaraz wychodzę, a potem ciotka zawiezie nas do Niedzielskich... obejrzymy sucz, no i twedy zdecydujemy, co dalej- biopsja? Wycinanie i badanie?

Ale wesolutka jest strasznie:lol: aha- domaga sie wyjścia na dwór poszczekując i biegnąc do drzwi. Wobec kotów- przyjaxnie zainteresowana:cool3:

Link to comment
Share on other sites

No i na razie guzik wiadomo, bo Skor się poczuł tak źle, że to jego zabrałam do weta... a z Karusią jadę jutro z rana:shake: trudno, jej guzki jeden dzień wytrzymają, a Skorowi ropa sie zrobiła w dziurze pod zębem i serduszko nienajlepiej też pracuje...

Link to comment
Share on other sites

Myslę, że ok 14 kg, ale powinna przytyć, bo chuda jest upiornie- nie widać tego pod kudłami, ale sterczą jej żeberka i kości miednicy jak u zagłodzonego ptaka:-( No, ale apetyt ma, więc jak znam moja ciocię, niedługo tej chudości przed Karusią;)

Link to comment
Share on other sites

czy juz wiadomo jak stan zrowia karusi?
ulvhedinn - napisz coś pomyślnego prosze..
wszystkie kudłacze mnie tak ściskaja za serce - a karusia to taka piekna suczynka..
nie chciałąbym zeby to było cos groźnego...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]Poroszę na tym wątku o wsparcie psiaków Ulv choć drobne kwoty prz przelewie ( np jak wpłacacie za bazarki + 5 Zł psy Ulv)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue][/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue][/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Proszę w imieniu psów Ulv o wsparcie [/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Karusia, Kraksa, Skorek - wszystkie trzy na tymczasie, a Ulv ma jeszcze własnego Pałka, kota, królika, gołębia czy o kimś zapomniałam?:oops: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']będe pamietać - czy skarpeta jakoś sie nazywa..?
duzo nie wpłace- postaram sie chociaz moze jakis mały (ale przynajmniej dwucyfrowy..:roll: :oops: ) grosz...[/quote]
Dziękujemy:loveu:
nie wiem ulv nie prosiła chyba jeszcze o skarpetę ale zawsze mozna dopisać na psy Ulv bo taka skarpeta jest.

Mam bazarek dla Kraksy Ulv ale mi marnie idzie:oops:

Proszę o wpłaty i bazarki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']to wpłace na psy ulv po prostu..
juz zapisałam sobie na mojej karteczce do przelewów..niestety karteczka coraz dłuższa wiec i grosze coraz mniejsze...:-(

wpłata pójdzie po 25. maja...[/quote]
AniaB bardzo dziękuję :loveu:
U mnie kasy brak ( bo ja zasiłkowa chwilowo jestem) ale choc z bazrku jakiś mały grosik wpadnie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yewcia1'][B][COLOR=blue]Poroszę na tym wątku o wsparcie psiaków Ulv choć drobne kwoty prz przelewie ( np jak wpłacacie za bazarki + 5 Zł psy Ulv)[/COLOR][/B]


[B][COLOR=blue]Proszę w imieniu psów Ulv o wsparcie [/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Karusia, Kraksa, Skorek - wszystkie trzy na tymczasie, a Ulv ma jeszcze własnego Pałka, kota, królika, gołębia czy o kimś zapomniałam?:oops: [/COLOR][/B][/quote]


Melduje ze wsparlam 15 pln kupujac ksiazke od Kara. ( dziekuje Kara :)
Kara. wybrala cel

Link to comment
Share on other sites

ufff - zrobiłam bazarek.. nie idzie mi to specjalnie (wole przekazywać rzeczy...)
nie wiem czy sie udał, ale prosze o podbijanie..
niestety - jesli cos utargujemy - psiaki ulv musza sie podzielić z maksi z obornik..
taki los...

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5434681#post5434681[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Trzeba się dzielić, bo psich sierotek tyle... :-(

Na razie nic konkretnego nie wiem, bo biopsja jednak jutro, reszta i tak wyniki nie będa od razu; dziś za to pobieraliśmy krew, wyniki też jutro odbiorę.... mam nadzieję, że będą dobre, bo się martwię o babcię. Tym bardziej, że dziś zrobiła rzadką kupkę z krwią:placz: No i chudsza jest niż myślałam- zaledwie 10 kg, a powinna o dobre 5 więcej.... :shake:

No i na razie wydałam 87 zł, a jutro kolejna wizyta...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...