Jump to content
Dogomania

PON-owata babuleńka- już w nowym domku!!! Odeszła [']


ulvhedinn

Recommended Posts

[quote name='AniaB']ufff - zrobiłam bazarek.. nie idzie mi to specjalnie (wole przekazywać rzeczy...)
nie wiem czy sie udał, ale prosze o podbijanie..
niestety - jesli cos utargujemy - psiaki ulv musza sie podzielić z maksi z obornik..
taki los...

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5434681#post5434681[/URL][/quote]
AniaB bardzo dziękujemy za bazarek:loveu:
Ulv czekamy na wieści i zdrówka życzymy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No więc;)
Wyniki są dobre- wszystko w normie:multi:
Większość tego na skórze, to takie brodawki, raczej niegroźne; gorzej z guzem na sutku i tą naciekniętą listwą... no i podobno jest też powiększenie w obszarze macicy- w związku z tym nie czekamy- [B]we wtorek sterylka połączona z wycięciem guzów!!![/B]

[B]PROSIMY O WSPARCIE FINANSOWE!!!!!! :oops: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]ulv[/B] - [B]ludwa[/B], która co prawda została zlicytowana na moim bazarku - napisała mi ze tak czy siak wpłaci zaproponowana pzrez siebie kwote na Twoje psiaki..
podałam jej informacje zeby wpąłciła na afn..

natomiast - poniewaz maksi z obornik (dla której tez czesciowo był mój bazarek) na razie tych fundudszy nie bedzie potzrebować i dziewczyny wspaniałomyslnie przekazały jej utarg (:lol: ) na Twoje psiaki, wiec jesli zakończymy aukcje to z mojego bazarku powinno wpłynac 93 zł..

wiem ze afn cos tam sobie pobiera za wpłaty..
wiec jeśli wolałabys otzrymac pieniazki na twoje prywatne konto to podaj mi je prosze na pw - ja roześle dziewczynom...

Link to comment
Share on other sites

ulv - aukcje zakonczyłam..wczesniej bo mysle ze oferty były odpowiednie a tobie pieniązki potzrebne sa jak najszybciej....
wysłąłam Twoje konto dziewczynom.
od agusia terierka powinno wpłynac 80 zł a od irysek 13 zł..
CZy moge cie prosic o informacje ze pieniązki dotarły - wtedy chce jak najszybciej wysłac dziewczynom filiżanki..
dzieki!!

Link to comment
Share on other sites

co z KaRUSIĄ,BO SZCZEGÓLNIE LEŻY MI NA SERCU jako ,że jest ponkowata,a to moja ukochana rasa.Chętnie bym na nia wpłaciła,ale się boję,że niektóre dogomaniaczki mnie zlinczują za to,że zbieram na pomoc dla Bery,a wpłacam na innego psa.Chyba,że tak po cichu prosto do ręki ULV :lol:.Czy ona potrzebuje leki,jakie?może coś się da pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Na razie na szczęście nie musi brać żadnych leków- potem dużo zależy od wyniku badań wycinków po operacji, ale wierzę, że będzie dobrze ;)
A pieniążki potrzebne niestety jak powietrze- szczególnie, że moje własne zaskórniaki własnie pochłania leczenie Pałka....

Link to comment
Share on other sites

Ten akurat nie będzie dużo jadł ;) Znalazłam dzisiaj gołebia - ze złamanym skrzydełkiem :-( Moja mama oglądnęła i stwierdziła, ze to od postrzału :angryy: Ja sie nie umiem zajmowac gołębiami więc Ulv po niego przyjechała :loveu: W między czasie gołabek okazał się gołębicą, bo zniosła jajeczko :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ptaszysko juz u mnie- no skrzydełko wyglada niefajnie:shake: wiec jutro chyba do weta jedziemy.... chociaż macha nim sprawnie, więc szansa na latanie jest. Jajka raczej nie wysiedzi, ucieka z zaimprowizowanego gniazdka, stres swoje robi... Aha- to może być również uraz po czyimś zębie, psim dokładnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']od agusia terierka powinno wpłynac 80 zł .
CZy moge cie prosic o informacje ze pieniązki dotarły - wtedy chce jak najszybciej wysłac dziewczynom filiżanki..
dzieki!![/quote]

Jutro wysyłam pieniądze za bazarek.
Karusia - ponisia jest prześliczna. Mam ogromną słabość do starszych Sunieczek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']druga edycja bazarku na karusie (i nie tylko:oops: )
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5526802&posted=1#post5526802[/URL][/quote]
Dziękuje również - ale nazbierałaś tych pięknych filiżanek:loveu:
Ulv ma w domu małe zoo:crazyeye:
Dalej prosimy o wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

Gołębica na szczęście czuje się dobrze. Po telefonie do weta drugi raz ja zdezynfekowałam na skrzydełku (pierwszy wczoraj od razu:evil_lol: ). Rana się zasklepiła, obejrzałam ja sobie- staw cały, kości takoż. Jest więc spora szansa, że ptaszydło jeszcze sobie pofruwa:multi: Na razie wylała już dwa razy wodę, jeść je, a ogólnie jest ufniejsza i milsza od Wredka ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...