Jump to content
Dogomania

AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......


MALWA

Recommended Posts

bardziej obszerne wieści od weta, mam nadzieję, że większość informacji zapamiętała. Dziadek za chudy, waży tylko 26 kg, nerki i wątroba w porządku, morfologia ok. Narazie nie wiadomo dlaczego stracił apetyt. Ma dostawać miększą karmę, Angelika jutro pojedzie kupić puszki. Ogólnie bieda z niego. Jak mi się coś więcej przypomni to dopiszę. Może Missia będzie mieć jakieś dodatkowe informacje to uzupełni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']Malwa, może zgłosić Dziadka do skarpety owczarkowej, co jest najpilniejsze? karma czy opłacenie weta[/QUOTE]

Witaj!

Nie wiem ile wyszło za weta, bo nie mam jeszcze informacji (Angelika, u której jest w htelu info przesyła na e-maila).

Ale dobra karma w puszkach, taka dla seniora to by się przydała.

Nie wiem gdzie jest ta "skarpeta" i jak tam zgłosić psiaka...............pomożesz mi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Witaj!

Nie wiem ile wyszło za weta, bo nie mam jeszcze informacji (Angelika, u której jest w htelu info przesyła na e-maila).

Ale dobra karma w puszkach, taka dla seniora to by się przydała.

Nie wiem gdzie jest ta "skarpeta" i jak tam zgłosić psiaka...............pomożesz mi?[/QUOTE]

zgłoszę Dziadka, i odezwie się do Ciebie DOnka, jaka pomoc chcecie. Pomoc jednorazowa to około 200 zł, można zamówić karmę albo skarpeta płaci rachunki prosto u weta

Link to comment
Share on other sites

to wątek skarpety owczarkowej

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230056-SKARPETA-OWCZARKOWA-Dla-bezdomnych-Cywil%C3%B3w-Szarik%C3%B3w-Rex%C3%B3w-i-Alex%C3%B3w/page80[/url]

zgłosiłam dziadka, jeszcze 3 osoby ze skarpety muszą poprzeć zgłoszenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']zgłoszę Dziadka, i odezwie się do Ciebie DOnka, jaka pomoc chcecie. Pomoc jednorazowa to około 200 zł, można zamówić karmę albo skarpeta płaci rachunki prosto u weta[/QUOTE]

Dziękuję pięknie za pomoc !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']to wątek skarpety owczarkowej

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230056-SKARPETA-OWCZARKOWA-Dla-bezdomnych-Cywilów-Szarików-Rexów-i-Alexów/page80[/URL]

zgłosiłam dziadka, jeszcze 3 osoby ze skarpety muszą poprzeć zgłoszenie[/QUOTE]

Dziękuję jeszcze raz!

Nie jestem tylko pewna, czy zrozumiałam informacje z pierwszej strony wątku skarpety owczarkowej........jesli pies dostanie kasę na jedzenie lub weta, to muszę jakąś część tej kwoty oddać ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Dziękuję jeszcze raz!

Nie jestem tylko pewna, czy zrozumiałam informacje z pierwszej strony wątku skarpety owczarkowej........jesli pies dostanie kasę na jedzenie lub weta, to muszę jakąś część tej kwoty oddać ?[/QUOTE]

każdy wnioskodawca, który otrzymał pomoc, jest zobowiązany w terminie do 6 tygodni od wypłaty środków zwrócić 15% kwoty uzyskanej pomocy w formie bezpośredniej wpłaty albo bazarku na rzecz skarpety
- osoby opłacające owczarkowy abonament od conajmniej 3 miesięcy mogą wnioskować o przyznanie środków owczarkowi w potrzebie bez konieczności zwrotu 15% wnioskowanej kwoty

czyli w moim przypadku bez konieczności zwrotu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Dziękuję jeszcze raz!

Nie jestem tylko pewna, czy zrozumiałam informacje z pierwszej strony wątku skarpety owczarkowej........jesli pies dostanie kasę na jedzenie lub weta, to [B]muszę jakąś część tej kwoty oddać ?[/B][/QUOTE]

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']każdy wnioskodawca, który otrzymał pomoc, jest zobowiązany w terminie do 6 tygodni od wypłaty środków zwrócić 15% kwoty uzyskanej pomocy w formie bezpośredniej wpłaty albo bazarku na rzecz skarpety
- osoby opłacające owczarkowy abonament od conajmniej 3 miesięcy mogą wnioskować o przyznanie środków owczarkowi w potrzebie bez konieczności zwrotu 15% wnioskowanej kwoty

[B]czyli w moim przypadku bez konieczności zwrotu[/B][/QUOTE]

Melduję się u Dziadunia ze SKARPETY OWCZARKOWEJ :)
Mam wrażenie, że gdzieś już widziałam tą steraną życiem mordkę :hmmmm:
Czy Dziadunio jest u missieek ??? Może u Niej ?
Nie ważne ...
Jeśli idzie o zwrot 15 %, to jest dokładnie tak jak napisała Kasia :)
Myślę, że głosowanie to tylko formalność, takie psiaki jak Dziadzio to nasz target ;)

Czytam, ze najbardziej potrzebujecie w tej chwili mokrej karmy dla seniorów
[B]Jeśli tak, to proszę o adres do wysyłki[/B]

Link to comment
Share on other sites

Tak, informacja od Malwy jest w poscie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244894-Jestem-Dziadzio-Staruszeczek-z-pomożesz-mi?p=21032882#post21032882"]#54[/URL], mozna wplacac na konto to, co dla Messiego.

[quote name='yolanovi']Malwa, czy nr konta dla Dziadka taki sam jak dla Messiego?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yucca']Dziękuję MALWA za zaproszenie, chociaż link nie działa ;) przylazłam więc z bazarku i deklaruję 10 zł dla dziadka.
A on ma jakieś imię?[/QUOTE]


Dziekuję za deklarację! Mam zapisać jednorazową czy stałą?


[quote name='Katarzyna Starkiewicz']każdy wnioskodawca, który otrzymał pomoc, jest zobowiązany w terminie do 6 tygodni od wypłaty środków zwrócić 15% kwoty uzyskanej pomocy w formie bezpośredniej wpłaty albo bazarku na rzecz skarpety
- osoby opłacające owczarkowy abonament od conajmniej 3 miesięcy mogą wnioskować o przyznanie środków owczarkowi w potrzebie bez konieczności zwrotu 15% wnioskowanej kwoty

czyli w moim przypadku bez konieczności zwrotu[/QUOTE]

Dziękuję za wyjaśnienia.


[quote name='DONnka']Melduję się u Dziadunia ze SKARPETY OWCZARKOWEJ :)
Mam wrażenie, że gdzieś już widziałam tą steraną życiem mordkę :hmmmm:
Czy Dziadunio jest u missieek ??? Może u Niej ?
Nie ważne ...
Jeśli idzie o zwrot 15 %, to jest dokładnie tak jak napisała Kasia :)
Myślę, że głosowanie to tylko formalność, takie psiaki jak Dziadzio to nasz target ;)

Czytam, ze najbardziej potrzebujecie w tej chwili mokrej karmy dla seniorów
[B]Jeśli tak, to proszę o adres do wysyłki[/B][/QUOTE]

Witaj u Dziadunia. Pies jest u Angeliki - missieek.

Dziekujke za karmę, poies na razie nie ma zakupionego jedzenia, Angelika daje mu jeść ze swoich zapasów.

Zaraz poleci adres do wysyłki na pw.

[quote name='yolanovi']Malwa, czy nr konta dla Dziadka taki sam jak dla Messiego?[/QUOTE]

Ten sam.

Link to comment
Share on other sites

[U]Mam wpłaty dla Dziadusia - Staruszeczka od :[/U]

mdk - 10 zł (01.07.),
obiezyswiat75 - 50 zł (01.07.).

Mam jeszcze wpłatę od gluchypies -10 zł (ale to do wyjaśnienia, bo w przelewie napisano dla Messiego, a coś mi się zdaje, z ena watku Messiego i na tym wątku gluchypies deklarował po 5 zł, to chyba będzie dla Dziadeczka 5 zł z tego ? ).

Pięknie dziękuję za wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Melduję się u Dziadunia ze SKARPETY OWCZARKOWEJ :)
Mam wrażenie, że gdzieś już widziałam tą steraną życiem mordkę :hmmmm:
Czy Dziadunio jest u missieek ??? Może u Niej ?
Nie ważne ...
Jeśli idzie o zwrot 15 %, to jest dokładnie tak jak napisała Kasia :)
Myślę, że głosowanie to tylko formalność, takie psiaki jak Dziadzio to nasz target ;)

Czytam, ze najbardziej potrzebujecie w tej chwili mokrej karmy dla seniorów
[B]Jeśli tak, to proszę o adres do wysyłki[/B][/QUOTE]

Możliwe, że poznajesz mordkę dziadunia, bo Angela chyba wysyłała do Was jego zdjęcia(?)



A tak w ogóle, na FB pod zdjęciem dziadusia jedna osoba zadeklarowała, że zakupi mu mokrą karmę i wyśle do hoteliku (nie wiem w jakiej ilości), ale prosi o nazwę karmy, a ja nie mam pojęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Możliwe, że poznajesz mordkę dziadunia, bo Angela chyba wysyłała do Was jego zdjęcia(?)



A tak w ogóle, na FB pod zdjęciem dziadusia jedna osoba zadeklarowała, że zakupi mu mokrą karmę i wyśle do hoteliku (nie wiem w jakiej ilości), ale prosi o nazwę karmy, a ja nie mam pojęcia.[/QUOTE]


Super, to moze ta osoba zakupiłaby te samą jaką zaproponuje DONnka ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']też mysle ze DONka bedzie najbardziej zorientowana co dla dziadzia będzie najlepsze

a co do imienia to zostaje Dziadzio?? bo zaczęłam robic bazarek i chciałabym tam jego imie wpisać[/QUOTE]


To może wpisz Dziadzio - Staruszeczek.

I koniecznie daj link do bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Proponuję taką karmę ...

[B]Animonda GranCarno Senior[/B] - jagnięcina z cieleciną

Karma mokra dla starszych psów Animonda GranCarno Senior to smaczny posiłek złożony z czystego, świeżego mięsa
Posiłek mięsny Plus jest wyprodukowany wyłącznie z czystego, swieżo przetworzonego mięsa i dlatego daje szczególną przyjemność jedzenia i zdrowy, zbilansowany posiłek. Dużo soczystych, pożywnych kawałków mięsa, w delikatnej,smacznej i naturalnie pachnącej zasmażce bez dodatku białka jak np.: kawałki soi (dlatego też bez genetycznie zmienionego materiału)

[IMG]http://media.mediazs.com/bilder/animonda/grancarno/senior//x/g/5/300/31938_grancarno_senior400g_5.jpg[/IMG]


[SIZE=3][B]Zgadzacie się ???[/B][/SIZE]

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...