Jump to content
Dogomania

AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......


MALWA

Recommended Posts

[quote name='Lucyja']O! widzę , że o mnie mowa :) Już jestem na wątku dziadeczka Azira i 20 zł stałej deklaracji ode mnie. Poproszę o nr konta do wpłaty.[/QUOTE]

[quote name='zozola77']O! Podziałało ;) bardzo nam miło i bardzo dziekujemy ..Malwa jak sie tu pojawi to przesle numer konta do wpłaty[/QUOTE]

Dzięki DrLucy Olkusz opuścił kolaczkowy chłopak! i pojechał do hotelu.
Jeśli chcesz to moge zrobić kolaczkom jednopostowe mini watki tutaj:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245004-w%C4%85tek-dla-tych-poolkuskich-kt%C3%B3re-nie-maj%C4%85-swoich-indywidualnych-w%C4%85tk%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245004-w%C4%85tek-dla-tych-poolkuskich-kt%C3%B3re-nie-maj%C4%85-swoich-indywidualnych-w%C4%85tk%C3%B3w[/URL]

chyba , że uważasz, że nie potrzebują wątków na dogo. Jakbyś chciała to napisz tam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']zaglądajcie proszę do galerii Azira na fb [URL]https://www.facebook.com/psy.zolkusza/media_set?set=a.348068708654808.1073741857.100003550449356&type=3[/URL] w komentarzach pod galerią są deklaracje pomocy finansowej - trzeba podać numer konta[/QUOTE]

tak, ktoś pyta o pay pala. Beta Eso miała pisać do f. Mondo Cane czy udostępnili by nam swoje konto zeby móc zbierać na niego na FB

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Ładne to imię Azir :)

Malwa - moja wpłata 10zł była na stałą dla Messiego, a wczorajszy piątak dla Azira :) mam nadzieję, że się to wyjasniło.[/QUOTE]

Dziękuję, już wyjaśnione.


[quote name='keakea']Dzień dobry,

mogę wpłacać 10 zł miesięcznie (na początku miesiąca, max. do 5-ego) na Azira - zluzowała mi się jedna deklaracja.

Dajcie namiar do wpłaty.[/QUOTE]

Pięknie dziękuję, zaraz wysyłam.

[quote name='yolanovi']Przelałam Azirowi jednorazowo 20 zł. Na razie tyle mogę[/QUOTE]

Dziękuję, już jest.


[quote name='Lucyja']O! widzę , że o mnie mowa :) Już jestem na wątku dziadeczka Azira i 20 zł stałej deklaracji ode mnie. Poproszę o nr konta do wpłaty.[/QUOTE]


Dziekuję pieknie ! Zapisuję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Dzięki DrLucy Olkusz opuścił kolaczkowy chłopak! i pojechał do hotelu.
Jeśli chcesz to moge zrobić kolaczkom jednopostowe mini watki tutaj:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245004-wątek-dla-tych-poolkuskich-które-nie-mają-swoich-indywidualnych-wątków[/URL]

chyba , że uważasz, że nie potrzebują wątków na dogo. Jakbyś chciała to napisz tam.[/QUOTE]
Kolaczkowy chłopaczek będzie miał na imię Pedro :) On oraz Lejdi i Lemon są pod opieką Fundacji Dr Lucy i fundacja płaci za pobyt psiaków oraz leczenie.
Natomiast dla dziadeczka Azira dorzucam się z własnej kieszeni :)
Pieski będa mieć wątki na forum fundacji, więc myśle, że na dogo chyba nie trzeba im zakładać. Podam tylko linki do ich wątków na fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4]A JA ZAPRASZAM NA BAZAREK KTÓREGO EWENTUALNY DOCHÓD W POŁOWIE BĘDZIE DLA AZIRA
[/SIZE][/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244944-Ciuchy-dla-dziewczynki-2-4-damskie-męskie-i-różności-na-2-Olkuszaki-do-14-07-do-22?p=21034461#post21034461[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']może warto by było poprosić jakąś fundację o utworzenie subkonta dla olkuskich psiaków, żeby oficjalnie podawać wszędzie jego numer i zbierać pieniądze?[/QUOTE]


Byłoby wspaniale, miałabym mniej roboty i rozliczania :cool3:

[quote name='Lucyja']Kolaczkowy chłopaczek będzie miał na imię Pedro :) On oraz Lejdi i Lemon są pod opieką Fundacji Dr Lucy i fundacja płaci za pobyt psiaków oraz leczenie.
Natomiast dla dziadeczka Azira dorzucam się z własnej kieszeni :)
Pieski będa mieć wątki na forum fundacji, więc myśle, że na dogo chyba nie trzeba im zakładać. Podam tylko linki do ich wątków na fundacji.[/QUOTE]

A Kolaczkowy to jaki ?

[quote name='zozola77'][B][SIZE=4]A JA ZAPRASZAM NA BAZAREK KTÓREGO EWENTUALNY DOCHÓD W POŁOWIE BĘDZIE DLA AZIRA
[/SIZE][/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244944-Ciuchy-dla-dziewczynki-2-4-damskie-męskie-i-różności-na-2-Olkuszaki-do-14-07-do-22?p=21034461#post21034461[/URL][/QUOTE]


Dziękuję za bazarek dla Azira !

Link to comment
Share on other sites

Wow, widzę, że Dziadzio ma już imię, w dodatku to, które zaproponowałam :razz:
No to chyba nie mam wyjścia i jako ciotka chrzestna muszę się szarpnąć na jakiś prezent ;)
Proszę o numer konta :)

Dziś dostałam maila od zooplus, że puszeczki od SKARPETY OWCZARKOWEJ zostały już przekazane kurierowi :)
Jutro powinny dotrzeć do missieek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Wow, widzę, że Dziadzio ma już imię, w dodatku to, które zaproponowałam :razz:
No to chyba nie mam wyjścia i jako ciotka chrzestna muszę się szarpnąć na jakiś prezent ;)
Proszę o numer konta :)

Dziś dostałam maila od zooplus, że puszeczki od SKARPETY OWCZARKOWEJ zostały już przekazane kurierowi :)
Jutro powinny dotrzeć do missieek :)[/QUOTE]

Pięknie dziękuję za puszeczki !

Konto zaraz wysyłam !

Link to comment
Share on other sites

Wklajam informacje od Angeliki:

"

01.07.2013 byłam z nim u weta, miał zrobione podstawowe badania krwimorfologię - wynik odebrałam telefonicznie, ma w normie
biochemia (alat, aspat, mocznik, kreatynina) ma ok, wydruk w załączniku
paragon za badania 60 zł w załączniku, płatne bezpośrednio do weta


ma zapalenie spojówek, na to wet zalecił Dicortineff
serce już nie pracuje prawidłowo, na to wet zalecił Enarenal
paragon za oba leki w załączniku


dziś przyszło 12 puszek dla seniora 400 g od Elżbiety G.
oraz 30 puszek dla seniora 400 g


wg etykiety powinien zjeść 3 puszki na dzień


siadają mu stawy, ma najprawdopodobniej zwyrodnienia
potrzebuje jakiegoś dobrego preparatu na stawy


ma bardzo słabe tylne nogi
dostał lek przeciwzapalny
jeśli nie będzie poprawy przydałoby mu się dać Nivalin i Milgamme N


dziś sporo dyszał, może to być od pogody, ciepło i burzowo
wet powiedział że jak będzie się to utrzymywało to warto mu dokładniej zbadać serce
można mu zrobić ekg, ale to już droga sprawa, około 150 zł
może trzeba będzie mu podawać Karsivan, Vetmedin"

Dzisiaj przyszła wpłata od lucyja - 20 zł, pięknie dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że puszki od SKARPETY dotarły :multi:
Proszę o potwierdzenie na wątku skarpetowym (link mam w podpisie)

[B]Missieek[/B], jesteś pewna, że powinien dostawać 3 puszki na dzień ?
Przecież to ponad kilogram karmy :-o

A jeśli chodzi o problemy ze stawami, to zapytajcie weta o lek o nazwie [B]CetylM[/B]
[URL]http://www.cetylm.pl/pagecd8d.html?pageID=10&catID=4[/URL]

Słyszałam od kilku osób, które podawały go swoim psom, że daje świetne efekty

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

u mojej psicy cuda zdziałał [B]Arthro Ha[/B] - ma unikalny skład i naprawdę stawia na nogi/łapy. Jest polskim lekiem ale w opinii wielu lekarzy jest dużo lepszy od zagranicznych specyfików, zwłaszcza jesli porówna się ceny [URL]http://www.dolfos.com.pl/index.php?id=products/p6&druk=y[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Azirku kochany kuruj się i odpoczywaj, przesyłam głaski;-)

Czy ktoś mógłby mi napisać jak wstawiać zdjęcia na dogo ale z komputera??? bo z internetu umiem... Już chyba wszystkie przyciski wykorzystałam i nic...:oops:Może być na pw. Z góry dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']

Czy ktoś mógłby mi napisać jak wstawiać zdjęcia na dogo ale z komputera??? bo z internetu umiem... Już chyba wszystkie przyciski wykorzystałam i nic...:oops:Może być na pw. Z góry dziękuję:)[/QUOTE]

Ja poproszę o taką samą informację, bo chciałabym za jakiś czas spróbować swoich sił w bazarku, a więc zdjęcia to podstawa :) będę wdzięczna!

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia trzeba zciągnąc np, na pulpit, lub załozyc dla nich jakis folder.
Potem musisz wejsc na jakis darmowy hosting, na ktory zciagasz te zdjecia. Ja korzystam z hospitngi zapodaj. net
[url]http://zapodaj.net/[/url]
Wchodzisz na nim w zakladke -[B] Na Forum [/B]- klikasz [B]Przeglądaj[/B]
Otwiera Ci sie ekran , na ktorym musisz odszukac miejsce gdzie są Twoje zdjecia. Wybierasz go, potem wybierasz zdjecie, zaznaczas rozmiar 500x500 i klikasz [B]ZAPODAJ[/B]
Powinno pojawic Ci asie za chwile zdjęcie, ktore wystarczy skopiowac i wstawic na forum.
Powodzenia:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Cieszę się, że puszki od SKARPETY dotarły :multi:
Proszę o potwierdzenie na wątku skarpetowym (link mam w podpisie)

[B]Missieek[/B], jesteś pewna, że powinien dostawać 3 puszki na dzień ?
Przecież to ponad kilogram karmy :-o

A jeśli chodzi o problemy ze stawami, to zapytajcie weta o lek o nazwie [B]CetylM[/B]
[URL]http://www.cetylm.pl/pagecd8d.html?pageID=10&catID=4[/URL]

Słyszałam od kilku osób, które podawały go swoim psom, że daje świetne efekty[/QUOTE]

No mnie też Angela mówiła, że według etykiety powinien tyle jeść.. on powinien chyba jeszcze przytyć trochę.

[quote name='ajw']Azirku kochany kuruj się i odpoczywaj, przesyłam głaski;-)

Czy ktoś mógłby mi napisać jak wstawiać zdjęcia na dogo ale z komputera??? bo z internetu umiem... Już chyba wszystkie przyciski wykorzystałam i nic...:oops:Może być na pw. Z góry dziękuję:)[/QUOTE]

[quote name='gluchypies']Ja poproszę o taką samą informację, bo chciałabym za jakiś czas spróbować swoich sił w bazarku, a więc zdjęcia to podstawa :) będę wdzięczna![/QUOTE]

[quote name='bela51']Zdjęcia trzeba zciągnąc np, na pulpit, lub załozyc dla nich jakis folder.
Potem musisz wejsc na jakis darmowy hosting, na ktory zciagasz te zdjecia. Ja korzystam z hospitngi zapodaj. net
[URL]http://zapodaj.net/[/URL]
Wchodzisz na nim w zakladke -[B] Na Forum [/B]- klikasz [B]Przeglądaj[/B]
Otwiera Ci sie ekran , na ktorym musisz odszukac miejsce gdzie są Twoje zdjecia. Wybierasz go, potem wybierasz zdjecie, zaznaczas rozmiar 500x500 i klikasz [B]ZAPODAJ[/B]
Powinno pojawic Ci asie za chwile zdjęcie, ktore wystarczy skopiowac i wstawic na forum.
Powodzenia:lol:[/QUOTE]


ja np. korzystam z picasy(trzeba miec chyba maila na gmailu)... Trzeba zainstalować program na komputerze, on przeszukuje komputer w poszukiwaniu wszytskich obrazów i robi u siebie podfolderki(wtedy mam wszystko w jednym miejscu(pokazuje mi wszystkie foldery ze zdjęciami ) a wtedy tylko robię klik na dany folder-> udostępniam i tworzy mi sie galeria na stronie picasaweb. a wtedy już tylko kopiuję i wklejam na dogo.

Tyle że jeszcze mam osobny program do zmniejszania zdjeć ...


każdy ma inny sswój sprawdzony sposób :)

W każdym razie jeśli pytasz ajw o to czy da się z komputera wgrać zdjęcie prosto na dogomanie.. to się nie da.. najpierw trzeba zapisać je gdzieś w internecie...i dopiero na dogo wkleić link/zdjecie

Link to comment
Share on other sites

Mój pies ma poważne problemy ze stawami. Jest po operacji jednego stawu biodrowego i drugi tez mu siada. Sprawdziłam wiele preparatów na stawy. Nie było po nich żadnego efektu. Dopiero jeden z naszych psów fundacyjnych dostał zastrzyki o nazwie Cartrophen Vet i po tym pies stanął na nogi. Podałam te zastrzyki też mojemu psu i efekt jest naprawdę rewelacyjny. Są to cztery zastrzyki, które sie podaje jeden na tydzień podskórnie. Raz na pół roku można taką kuracje podać. Niestety nie jest to tania kuracja bo ponad 200 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Zdjęcia trzeba zciągnąc np, na pulpit, lub załozyc dla nich jakis folder.
Potem musisz wejsc na jakis darmowy hosting, na ktory zciagasz te zdjecia. Ja korzystam z hospitngi zapodaj. net
[URL]http://zapodaj.net/[/URL]
Wchodzisz na nim w zakladke -[B] Na Forum [/B]- klikasz [B]Przeglądaj[/B]
Otwiera Ci sie ekran , na ktorym musisz odszukac miejsce gdzie są Twoje zdjecia. Wybierasz go, potem wybierasz zdjecie, zaznaczas rozmiar 500x500 i klikasz [B]ZAPODAJ[/B]
Powinno pojawic Ci asie za chwile zdjęcie, ktore wystarczy skopiowac i wstawic na forum.
Powodzenia:lol:[/QUOTE]

[quote name='missiaa']No mnie też Angela mówiła, że według etykiety powinien tyle jeść.. on powinien chyba jeszcze przytyć trochę.








ja np. korzystam z picasy(trzeba miec chyba maila na gmailu)... Trzeba zainstalować program na komputerze, on przeszukuje komputer w poszukiwaniu wszytskich obrazów i robi u siebie podfolderki(wtedy mam wszystko w jednym miejscu(pokazuje mi wszystkie foldery ze zdjęciami ) a wtedy tylko robię klik na dany folder-> udostępniam i tworzy mi sie galeria na stronie picasaweb. a wtedy już tylko kopiuję i wklejam na dogo.

Tyle że jeszcze mam osobny program do zmniejszania zdjeć ...


każdy ma inny sswój sprawdzony sposób :)

W każdym razie jeśli pytasz ajw o to czy da się z komputera wgrać zdjęcie prosto na dogomanie.. to się nie da.. najpierw trzeba zapisać je gdzieś w internecie...i dopiero na dogo wkleić link/zdjecie[/QUOTE]

Działa na obydwu:sweetCyb::sweetCyb: Co się namęczyłam, bo kopiowałam zły link i nie ma zdjęć i nie ma:angryy: ale w końcu coś pozmieniałam i udało się!!! Dziękuję dziewczyny:iloveyou:

missiaa - oczywiście na początku chciałam zgrywać z komputera bezpośrednio:x

Edited by ajw
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...