Jump to content
Dogomania

AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......


MALWA

Recommended Posts

[quote name='gluchypies']jestem, 5 zl stala - wplace pod koniec tygodnia[/QUOTE]

Witaj! Pięknie dziękuję! Konto to samo co na Messiego.


[quote name='ajw']Zaglądam do psinki;) kaskę wpłacę jutro[/QUOTE]

Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']zaraz rozesle Dziadzia na FB, moze ktos dorzuci grosik[/QUOTE]

Dziękuję !!!!!

Jeśli znajdzie się ktoś chętny do wpłaty, to proszę przekaż mój nr konta - ten sam co na Messiego - ale na skrzynkę wewnętrzną na FB ( nei wiem cyz to tak sie nazywa ?).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Pewnei na Till, ale to jeszcze ustalimy.

Na razie priorytetm jest zebranie deklaarcji - jakichkolwiek - stałych i jednorazowych, bo potrzebujemy na jedzenie, weta, leki i hotel..........[/QUOTE]

W wyciąganie Dziadziusia zaangażowana była Missiaa więc napewno na nią kontakt. Informacje o nim też będzie głownie Missiaa przekazywać bo częściej jest w hoteliku niż ja. Poproszę ją żeby tu się wypowiedziała oficjalnie

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie, takie dane podam tylko w wiadomosci prywatnej, nie publicznie.

Mam nadzieje, ze ktos sie zainteresuje i pomoze!


[quote name='MALWA']Dziękuję !!!!!

Jeśli znajdzie się ktoś chętny do wpłaty, to proszę przekaż mój nr konta - ten sam co na Messiego - ale na skrzynkę wewnętrzną na FB ( nei wiem cyz to tak sie nazywa ?).[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']W wyciąganie Dziadziusia zaangażowana była Missiaa więc napewno na nią kontakt. Informacje o nim też będzie głownie Missiaa przekazywać bo częściej jest w hoteliku niż ja. Poproszę ją żeby tu się wypowiedziała oficjalnie[/QUOTE]


Jeśli chodzi o podanie nr telefonu to najlepiej do Angeli, bo ona z tym psem obcuje na codzień, wie o nim najwięcej.
W razie, gdyby był ktoś zainteresowany jego adopcją również najlepiej by było gdyby kontaktował się z Angelą, bo ona ma wprawę w przeprowadzaniu rozmów adopcyjnych. Ja nie mam.

Ja będę wklejać informacje o dziadeczku jeśli Angela będzie mi coś wysyłać, oraz jeśli ją odwiedzę to też napiszę co u psiaczka.

Odkąd został wyciągnięty, nie miałam od missieek info o nim, jedynie przesłała mi zdjęcia, które tu wkleiłam i powiedziała, że trochę warczał. Nie byłam też ostatnio u Angeli, więc nie widziałam go (poza schroniskiem). Nie wiem nic o psiaku :(

A swoją drogą Ty Till chyba częściej rozmawiasz z moją siostrą niż ja:megagrin::megagrin::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

ej tam częściej, nieee ;), ale dziś na przykład wiem, że jest u weterynarza. Na początku jadł i było ok, ale wczoraj coś się pogorszyło, nie chciał już jeść, kurde teraz nie pamiętam czy wymiotował, bo napewno wymiotował yorkowaty i też jest u weta. Ten szczeniak z O. który trafił do mnie przez pierwsze 3 dni czuł się świetnie i nagle zaczął wymiotować, przestał jeść, miał biegunkę i był bardzo słaby. Udało mu się podać surowicę i inne leki, było bardzo źle, ale na drugi dzień już drgnęło no i się z tego wykaraskał. Oby z nimi było tak samo

Link to comment
Share on other sites

bardzo na sercu leży mi jedna suczka w O. jest młodziutka, w typie gończego. One mają trudne charaktery i często są odbierane jako agresywne, a to tylko ich oznaka niepewnosci i braku zaufania. Z nią chyba jest podobnie bo spośród wszystkich suczek, z którymi jest w kojcu tylko ona nie podchodzi, wycofuje się i lekko powarkuje. Przez to jej los jest przesądzony, a to może być kochana sunia. Wysłałam ją na FB do Stowarzyszenia Miłośników Gończego, ale cisza, nie odpisują, pewnie dlatego ,że mix...tak jej szkoda

[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img5/5904/r27z.jpg[/IMG][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']bardzo na sercu leży mi jedna suczka w O. jest młodziutka, w typie gończego. One mają trudne charaktery i często są odbierane jako agresywne, a to tylko ich oznaka niepewnosci i braku zaufania. Z nią chyba jest podobnie bo spośród wszystkich suczek, z którymi jest w kojcu tylko ona nie podchodzi, wycofuje się i lekko powarkuje. Przez to jej los jest przesądzony, a to może być kochana sunia. Wysłałam ją na FB do Stowarzyszenia Miłośników Gończego, ale cisza, nie odpisują, pewnie dlatego ,że mix...tak jej szkoda

[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img5/5904/r27z.jpg[/IMG][/IMG][/QUOTE]

A masz możliwość gdzieś ją umieścić, wziąźć na DT ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']pytałam Angelikę czy ma miejsce w hoteliku, powiedziała, że ma jedno miejsce, ale innej narazie opcji nie ma[/QUOTE]

To kiepsko, bo opcja hoteliku oznacza zebranie kasy............., a widzisz ilu tu chętnych do pomocy?

WYSŁAŁAM PONAD 100 ZAPROSZEŃ.................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']moze choc kilka osób z tej setki tu zajrzy i wspomoze Dziadeczka[/QUOTE]

Dobrze by było, bo juz mi pomysłów brakuje, a nie bardzo mam czas siedzieć non stop przy kompie i rozsyłać........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']To kiepsko, bo opcja hoteliku oznacza zebranie kasy............., a widzisz ilu tu chętnych do pomocy?

WYSŁAŁAM PONAD 100 ZAPROSZEŃ.................[/QUOTE]

do tego okres wakacyjny....mniej adopcji, więcej bezdomnych...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...