Jump to content
Dogomania

Clayton - biały prosiak


gops

Recommended Posts

Oglądałam Clayka na fb, ale tu pogratuluję, fajny z niego chłopak :loveu:

Co do zawodów to pewnie tak jak na agi czy tych co w sobotę byłam na Stegnach - wstęp wolny i nie ma problemu żeby przyjść z psem ;). Jak pogoda nie będzie tragiczna to wpadnę pokibicować i zobaczyć na żywo, chyba że groźny dobek pożera niemowlęta :look3:

Link to comment
Share on other sites

Jari będzie w słit obróżce w babeczki (bo nie można kolców i dławików :evil_lol:) więc nikogo nie zagryzie na pewno :loveu:
A na serio to może ktoś by chciał zrobić jakieś foty? Albo filmik? :siara: Dam sprzęt NAWET[SIZE=1] (do potrzymania)[/SIZE] :evil_lol: Ja bym zrobiła chętnie, ale akurat będę na mecie i obie raczki zajęte :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Jak mi pokażesz który guzik wcisnąć to nagram :evil_lol:
A Wy możecie Fancie nagrać :eviltong:[/QUOTE]
Jest tylko jeden, czerwony... Dasz radę :evil_lol: Fantę chętnie nagram oczywiście ;)
Mam nadzieję, że nie będziemy od razu po sobie, to nam to wszystko sprawniej pójdzie.

[quote name='*Monia*']Będę bez psów to mogę zdjęcia Wam porobić robić [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]. Wózek to świetny statyw, ostatnio to odkryłam [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE]
Kogoś takiego szukałam! :evil_lol: Dzięki z góry ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Jest tylko jeden, czerwony... Dasz radę :evil_lol: Fantę chętnie nagram oczywiście ;)
Mam nadzieję, że nie będziemy od razu po sobie, to nam to wszystko sprawniej pójdzie.


Kogoś takiego szukałam! :evil_lol: Dzięki z góry ;)[/QUOTE]
Jak nie da rady to jej podpowiem, zawsze z dwóch aparatów się coś złapie :cool3:. Ostatnio się zawzięłam i uczę się pilnie robić fotki :p

W sensie że bez psów czy w sensie że z wózkiem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] W sensie że bez psów czy w sensie że z wózkiem :diabloti: [/QUOTE]
Bardziej, że bez psów, ale wózek tez się przyda :evil_lol:

W sumie te 40 m to nie tak długo ;) będziesz miała szanse poćwiczyć refleks w trudnych warunkach :lol:

Link to comment
Share on other sites

A co Jariego do koszyka chcesz upchnąć :evil_lol:
W sobotę na flyballu ćwiczyłam i mam kilka udanych zdjęć :p. Podpowiecie mi tylko jak ustawić żeby cokolwiek wyszło, bo w tym temacie to akurat moja wiedza teoretyczna się gdzieś wzięła i zapodziała :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Monika rob foty!!! Lo matko to znaczy, ze i MY sie spotkamy po latach? wooo normalnie jeszcze dogo spotkanie zorganizujemy hahahaa[/QUOTE]
Będę robić na pewno :). W końcu Fantę poznam :loveu:. Póki co tylko o niej czytałam i oglądałam na fb, świetnie się dobrałyście ;)
Mini zlot dogo będzie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Sulimer bardzo możliwe. Fajnie zapowiadają się szczeniaki. Podgladam sobie miocik od początku i jestem ciekawa co wyjdzie. Fajne szczególnie to, że psy (dorosłe) mają BAERa zrobionego, badania na dysplazje i wyniki podane do ogólnej informacji. Duży plus dla hodowli. Koniecznie foty malucha poprosze :diabloti: I gratulacje dla przyszłej właścicielki dogo.


zapraszam do mojej galerii ;):loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...