Jump to content
Dogomania

Dino zostaje w dt na zawsze


Recommended Posts

Mama rozmawiala ze znajoma weta,ona zna ta pania,mowi,ze to wspaniala kobieta miala pieska,ze starosci jej odszedl,ma domek z ogrodem,mama dzisiaj poj do weta bedzie z nim rozmawiac,zaraz dzwonie do weta i umowie pieski na kastracje,dziekuje za wsparcie wellington czy pieniazki na kastracje dalej aktualne?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gosiaczek1984']Mama rozmawiala ze znajoma weta,ona zna ta pania,mowi,ze to wspaniala kobieta miala pieska,ze starosci jej odszedl,ma domek z ogrodem,mama dzisiaj poj do weta bedzie z nim rozmawiac,zaraz dzwonie do weta i umowie pieski na kastracje,dziekuje za wsparcie wellington czy pieniazki na kastracje dalej aktualne?[/QUOTE]

Skoro ten domek okazałby się właściwym może nie rozdzielać psiaczków ...?

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki mama wlasnie dzwonila i pow,ze ten trzeci tez jest wspanialy,tulil sie dzisiaj do niej i,ze do tej Pani damy wlasnie jego,bo on jest mniej adopcyjny,a te slicznoty szybciej znajda domu,co o tym myslicie,Pani ma zobaczyc zdjecie trzeciego i zobaczymy co powie

Edited by gosiaczek1984
Link to comment
Share on other sites

Gdyby ta super pani zdecydowała się dać dom temu, który wciąż jest na ulicy, to ja jestem ZA. Natomiast te dwa słodziaki ogłaszałabym oddzielnie, bo to zwiększa ich szanse. Zawsze można w rozmowie powiedzieć, że jest drugi, bardzo wielki przyjaciel. Albo ogłaszać i razem i osobno.
Zaraz sklecę jakiś tekst w obu opcjach, bo ogłaszać trzeba dosłownie JUŻ!

Link to comment
Share on other sites

Napisałam dla obu i wytłuściłam fragment, że mogą pójść do dwóch różnych domów. Może od tego zacząć? Obawiam się bowiem, że będzie wywalało ogłoszenia, jeśli się będą powtarzały choćby imiona.
Która Ciocia deklarowała pomoc w ogłoszeniach? Im szybciej pójdą ogłoszenia, tym lepiej przecież, bo i tak straciliśmy już o wiele za dużo czasu, licząc na sąsiada itp. A z ogłoszeń też nie jest powiedziane, że ktoś zadzwoni za chwilę...

Anioł i Gryś – przyjaciele na dobre i złe

Anioł i Gryś od zawsze byli razem. Wspierali się w trudnych chwilach, których los im nie szczędził. Choć wyglądają jak pluszowe zabawki, wiedli smutny los psów przywiązanych na sznurkach do budy. Aż któregoś dnia ich „człowiek” trafił za kratki, a oni na ulicę. Ale nadal byli razem i to dodawało im otuchy i dawało nadzieję, że los się odwróci. I tak właśnie się stało! Trafili pod dach osoby, która nie potrafiła przejść obojętnie obok psiego nieszczęścia.

Obaj okazali się psami idealnymi – bardzo grzecznie zachowują się w mieszkaniu, niczego nie niszczą, nie brudzą, zgadzają się z innymi zwierzętami i wciąż zabiegają o uwagę ze strony człowieka.

Psiaki mają ok. 2 lat. Zostały odrobaczone i zaszczepione. Przed adopcją zostaną też wykastrowane.

Ich i naszym marzeniem byłby wspólny dom i ludzie, do których mogliby się przytulać, bo to uwielbiają. Ludzie, którzy ich nie zawiodą i pokażą, że psie zaufanie i wierność mają ogromna wartość.

[B]Ale jeśli znaleźliby dwa różne, ale dobre i kochające domy, też byliby szczęśliwi, a my razem z nimi.[/B]

Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt:

Link to comment
Share on other sites

Zacytuję siebie

[quote name='Poker']Nie wydałabym psiaczka bez ustalenia co to za dom. Może trzeba poprosić weta ,żeby pani sie skontaktowała z mamą. Dać nr telefonu wetowi i poprosić go o pośrednictwo.
Niezależnie od wszystkiego brać się za sterylizację chłopaków. [B]Ja się dołożę i do sterylizacji. w sumie dam na fryzjera i kastrację 150 zł w imieniu znajomych, którzy chcą wspomóc psy w potrzebie.[/B]
Jeżeli wet nie zechce pośredniczyć w kontakcie z tą panią, to niech się ugryzie w łokieć.
Oprócz kastracji trzeba brać się intensywnie za ogłoszenia .
Napisz w tytule wątku ,że potrzebne pilnie ogłoszenia.[/QUOTE]


[quote name='zachary']gosiaczku, super strategia z tym trzecim pieskiem. Te dwa rozkoszniaki są cudne i na pewno złapią szybciej za serce niż on...Taka prawda...[/QUOTE]

Z pewnością tak,ale jest jeszcze 3. opcja do rozpatrzenia. A gdyby pani zgodziła się wziąć oba maluchy? Też byłoby dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Gdyby ta super pani zdecydowała się dać dom temu, który wciąż jest na ulicy, to ja jestem ZA. Natomiast te dwa słodziaki ogłaszałabym oddzielnie, bo to zwiększa ich szanse. Zawsze można w rozmowie powiedzieć, że jest drugi, bardzo wielki przyjaciel. Albo ogłaszać i razem i osobno.
Zaraz sklecę jakiś tekst w obu opcjach, bo ogłaszać trzeba dosłownie JUŻ![/QUOTE]


"Zamieszczone przez [B]kiyoshi[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=20944998#post20944998"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] gosiaczek- zaglądam na wątek;-) bez zaproszenia...
jeśli potrzebujesz ogłoszenia dla kudłaczy- zamiast wbijać na bazarek napisz do mnie([email protected])- wyślij po 4-5 (jęsli masz) dobrych zdjęć piesków i napisz mi krótki opis- wiek, wielkość, charakter, co lubią, czego się boją, jakich domów szukają- plus namiary i na jakie woj. je ogłaszać- wieczorkiem zrobie ogłoszenia za free;-)!
te psiaczki są cudne (za bardzo nie mam czasu czytać całego wątku)"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Mama rozmawiala ze znajoma weta,ona zna ta pania,mowi,ze to wspaniala kobieta miala pieska,ze starosci jej odszedl,ma domek z ogrodem,mama dzisiaj poj do weta bedzie z nim rozmawiac,zaraz dzwonie do weta i umowie pieski na kastracje,dziekuje za wsparcie wellington czy pieniazki na kastracje dalej aktualne?[/QUOTE]

[quote name='Gusiaczek']Skoro ten domek okazałby się właściwym może nie rozdzielać psiaczków ...?[/QUOTE]

[quote name='gosiaczek1984']Cioteczki mama wlasnie dzwonila i pow,ze ten trzeci tez jest wspanialy,tulil sie dzisiaj do niej i,ze do tej Pani damy wlasnie jego,bo on jest mniej adopcyjny,a te slicznoty szybciej znajda domu,co o tym myslicie,Pani ma zobaczyc zdjecie trzeciego i zobaczymy co powie[/QUOTE]


Gosiaczek,
jeśli Mama zna znajomą weta, która z kolei zna Panią chętną do adopcji, to moim zdaniem Mama powinna przez swoją znajomą skontaktować się z tą Panią. Po co korzystać z pośrednictwa weta - gbura, skoro wiadomo kim jest Pani chętna do adopcji.
W przypadku kontaktu z Panią, Twoja Mama mogłaby osobiście porozmawiać, opowiedzieć o przyjaźni dwóch psiaków i może rzeczywiście Pani wzięłaby je oba. Nawet jeśli nie na stałe, to tego drugiego na DT.
Jeśli Pani byłaby zdecydowana tylko na jednego psiaka, wtedy możnaby zaproponowac jej tego z ulicy tłumacząc, że jest bardzo smutny, bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem i trzeba go ratować...
Zdecydowanie zrezygnowałabym z Pana weta, który nie rozumie widocznie, że pies to nie sprzęt i nie jest obojętne, dokąd pójdzie:-(

Edited by Ewa Marta
Link to comment
Share on other sites

witam ,przepraszam ,że nic nie pisałam,ale mam dobrą wiadomość na teraz pieski dwie sztuki:) są w dt u beta ata,rozmawiałyśmy dzisiaj i pieski pojechały dzisiaj do niej,tam zostaną wykastrowane koszt kastracji to 150zł,jak tylko dojdą pieniądze od was koche cioteczki to odrazu zabieramy się za kastrowanie,a po kastracji zostaną zaszczepione,ja pieniądze prześlę do dt na szczepienie(zostawię tylko na tego trzeciego na szczepienie,moja mama postara się jutro go zabrać do domu,narazie wstrzymakjmy się do ogłoszeń,póki nie będą wykastrowane,zaszczepione,teraz są bezpieczne,myślę,że zaraz będzie relacja jak się pieski zachowują,wycałowały bete na dzień dobry wskoczyły same do auta są przecudowne ,zaraz wstawię zdjęcie jak mały lew teraz wygląda,trzeba było go krótko opciąć,bo miał kołtuny

[IMG]http://img826.imageshack.us/img826/9451/201306pgj.jpg[/IMG]


[IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9687/201306dja.jpg[/IMG]

Edited by gosiaczek1984
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Oczywiscie ze moje wsparcie na kastracje jest aktualne.

Czy wiesz juz ile wet wezmie za kastracje calej trojki ?[/QUOTE]

beta ata prześlę nr konta,poker za fryzjera wyszło 50zł ,a więc jak tylko dostanę przelew to 50 oddam mamie ,a 100zł prześlę odrazu do dt na kastracje,dziękuję wam wszystkim,że jesteście

Jutro napiszę wiecej ,bo jestem padnięta,oczywiście zabłądziłam na trasie i długo.....wracałam do domu,zawoziłam chłopaków do dt

Edited by gosiaczek1984
Link to comment
Share on other sites

Tak, maluchy są u mnie. Takiego zwrotu akcji wymagała sytuacja, choc nie bedziemy o tym pisać w wątku.
Oczywiście kastracja jednego pieska kosztuje 150 zł, a dwóch 300 zł.
Maluszki sa uroczymi bąblami :loveu: Takie przylaśne maskotki z nich :-)
Gryś, czyli ten ostrzyżony jest spokojniejszy, Anioł to małe ADHD i mały sexmen, ciągle "gwałci" Grysia. On zdecydowanie pilnie potrzebuje kastracji, bo jego malutki testosteronek ewidentnie rzuca mu się na jego malutką główkę :evil_lol:
ON JESZCZE NIE ŚPI, ciągle sie wierci, na chwilke poloży sie i przysypia, ale zaraz wstaje i gania, mam nadzieje, że potem sie uspokoi. Gryś natomiast bardzo polubił posłanko, które im przygotowalam i gdy juz pobawil sie , zjadł, pomiział, to poszedł i śpi sobie.

Edited by beta ata
Link to comment
Share on other sites

beta ata, super ,że wzięłaś ten słodki dwupak. Akcja potoczyła sie piorunem. Dzięki temu i ten trzeci , jeszcze bezimienny ma szanse na pomoc.
Na jakie konto mam wpłacić pieniądze?
Gosiaczek , dlaczego ogłoszenia mają być wstrtzymane? Byc może kolejki się po chłopaków ustawią, chociaż znając życie niekoniecznie tak od razu.
Jak ktoś się zakocha, to poczeka na chłopaków.Chyba ,że beta ata zostanie DSem .

Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem za tym aby maluchy ogłaszać.Nie czekać do momentu kastracji.Po siedmiu dniach można już wydać psiaka do DS,a więc to krótki jest czas.Nie wiadomo jaki będzie odzew z ogłoszeń.Jeżeli Ds będzie zdecydowany to poczeka kilka dni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...