Jump to content
Dogomania

MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.


toyota

Recommended Posts

[quote name='ewu']Dziewczyny musimy wyciągnąć pozostałe 3 pieski, przecież odłowią następne...[/QUOTE]

koniecznie, nie można ich tak zostawić. Toyota trzymaj rękę na pulsie, jakby chcieli robić krzywdę pozostałym psiakom to krzycz.




[COLOR=#000000][INDENT]Proszę, obejrzyjcie filmik, przekażcie dalej - pomóżcie psiakom - to nic nie kosztuje :smile:!

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=YMw8lsfOxzU&feature=youtu.be"]http://www.youtube.com/watch?v=YMw8l...ature=youtu.be[/URL][/INDENT]
[/COLOR]
[INDENT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']ewu, gratulacje, takie udane akcje dodają wszystkim sił;
dziękuję za to że jesteś i kłaniam Ci się bardzo, bardzo nisko!![/QUOTE]
Asia przestań, coś Ty :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']ja się cieszę :loveu: ale martwią mnie pozostałe psinki....[/QUOTE]
Ja też...
Czuję się okropnie bo trzeba było wybrać...
Zamiast radości mam kaca:(
Ciągle widzę tą białą...
Nie mogłam jednak obarczyć Anety wycofanym psem.
Jutro ode mnie pojadą do niej dwa psiaki ten czarny i Tila uratowana przed Radysami.
Obie na moim garnuszku...
[B]Dzięki Agusia ,że pomożesz opłacić trzy miesiące czarnulce:)
[/B]

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ja dzisiaj wykonałam chyba 100 telefonów i napisałam milion smsów:)
Ale było warto)
Sunie uratowane, szczenior z Siedlec jedzie rano do dt.
Co za dzień:):):)[/QUOTE]

Basiu, wiesz, że u mnie bida z nędzą, ale do ogłoszeń ja zawsze chętna, a jak już ktoś wreszcie zechcieje (;)) któregoś z moich psiaków, to też obiecuję pomoc w formie bazarków czy jakiegoś grosza.
Jesteś niesamowita, naprawdę:loveu:

Powiedz mi tylko jedno,bo już nie chcę dzwonić o tej porze. Jutro do mnie przyjeżdża tylko Tila, tak? Tylko ją mam odwieźć do Anetki?

Link to comment
Share on other sites

Tak tylko Tila:)
Czarną Pan Krzysiek dostarczy Anetce:)
A do mnie dzwoń kiedy chcesz, środek dnia:)
Ja chodzę spać około 3-ciej:)
Idę chatę sprzątać i pralkę włączyć:)
Dzisiaj załatwiłyśmy dt dla szczeniorka w Warszawie.Jutro wyjedzie z Siedlec, dt miodzio(tfu, tfu:)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny. Nigdy bym nie pomyślała, że transport będzie tak szybko !

Jeszcze potrzebuję dane do adopcji, to bardzo ważne, obydwaj kierowcy chcą być dosyć wcześnie jutro.

Potrzebuję imię i nazwisko osoby adoptującej, adres z dowodu osobistego, nr dowodu i pesel oraz nr telefonu.

Jeszcze będzie potrzebne upoważnienie do podpisania dokumentów adopcyjnych, rano muszę jeszcze ustalić z jaką datą, bo z tego co pamiętam to biurwa mówiła, że adopcja musi być 9.05.

Podaję do siebie maila - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Już wysłałam treść upoważnień z moimi danymi na tego maila i do ewu. Nie wiem z jaką datą ma być ta adopcja, dzisiaj już bylo za późno, żeby to ustalić.
Biurwa jak pokazywała mi psy to mówiła, że adopcja będzie z datą o ile pamiętam 09.05. Zróbcie najlepiej 2 wersje- z datą jutrzejszą -26.05 i tą 09.05. Jutro rano będę dzwonić do schroniska, ale za nim cos ustalę, to już może być za późno na tworzenie upoważnień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Już wysłałam treść upoważnień z moimi danymi na tego maila i do ewu. Nie wiem z jaką datą ma być ta adopcja, dzisiaj już bylo za późno, żeby to ustalić.
Biurwa jak pokazywała mi psy to mówiła, że adopcja będzie z datą o ie pamiętam 09.05. Zróbcie najlepiej 2 wersje z datą jutrzejszą 26.05 i tą 09.05. Jutro rano będę dzwonić do schroniska, ale za nim cos ustalę, to już może być za późno na tworzenie upoważnień.[/QUOTE]

upoważnienie wysłane. Poza tym jutro czyli dziś jest 25.05 :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Dzięki dziewczyny. Nigdy bym nie pomyślała, że transport będzie tak szybko !

Jeszcze potrzebuję dane do adopcji, to bardzo ważne, obydwaj kierowcy chcą być dosyć wcześnie jutro.

Potrzebuję imię i nazwisko osoby adoptującej, adres z dowodu osobistego, nr dowodu i pesel oraz nr telefonu.

Jeszcze będzie potrzebne upoważnienie do podpisania dokumentów adopcyjnych, rano muszę jeszcze ustalić z jaką datą, bo z tego co pamiętam to biurwa mówiła, że adopcja musi być 9.05.

Podaję do siebie maila - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]
Posłałam.
A upoważnienie też musi być na rano? Kurcze nie mam skanera a aparatem słabo wychodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']zagladam do psiaczkow i czekam niecierpliwie na relacje z akcji adopcji i podrozy :)[/QUOTE]
Dostałam od Sharki mmsa z rudą sunią :)
Jedzie sobie księżniczka samochodem na czerwonym kocyku, ma zadowolony pychol a Paweł ponoć się już zdążył w suni zakochać:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...