Jump to content
Dogomania

Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mamy teraz mnóstwo psów, które trzeba "wyciągnąć" na już. Mumin jest zabezpieczony, ogłoszenia ma. Dam go też do gazety. Nie jestem zwolenniczką odnawiania co 2 tygodnie ogłoszeń. Oprócz niego mamy jeszcze kilka psów w hotelach i do tego bez składek- je też trzeba ogłaszać. A najbardziej te ze schroniska

Link to comment
Share on other sites

Mamy psa, odebranego podczas interwencji, w schronisku- po prostu kupa nieszczęścia:-(:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245900-Głodzony-Tofik-–odebrany-podczas-interwencj-w-schronisku-i-prosimy-o-pomoc…?p=21150204#post21150204[/URL]

Link to comment
Share on other sites

rozliczenie za Muminki lipiec:


Mumin pobyt 234,36 zł
Mumin wilcze pazury - 50,00 zł
Mumin odpchlenie+odrobaczenie=23,00 zł
Amara pobyt - 120,96 zł
USG=45,00 zł
Sterylka=200,00 zł
Badania krwi=70,00 zł
Mumiś pobyt=126,08 zł
kastracja, wilcze pazury,
usunięcie kłów=180,00 zł
Mikrobiologia=210,00 złSzczepienia = 150,00 zł
Karma 129,00 zł
Razem do zapłaty=1538,40 zł

Link to comment
Share on other sites

Czy dotarł do Was zysk z tego bazarku dla suczek? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243550-PRZED%C5%81U%C5%BBAM!!-CIUCHOWISKO-dla-kobietek-dla-BONO-i-3-zabiedzonych-KUNDELK%C3%93W-29-05-g-22[/url]

Był robiony też dla mojego podopiecznego a pieniędzy ani widu ani słychu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Czy dotarł do Was zysk z tego bazarku dla suczek? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243550-PRZEDŁUŻAM!!-CIUCHOWISKO-dla-kobietek-dla-BONO-i-3-zabiedzonych-KUNDELKÓW-29-05-g-22[/URL]

Był robiony też dla mojego podopiecznego a pieniędzy ani widu ani słychu...[/QUOTE]
Wątpię,aby te pieniądze wpłynęły,ale to jeszcze potwierdzi Zofija.
Z drugiego bazarku dla Amfi na budę,też nie widać na wątku wpłaty...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Wątpię,aby te pieniądze wpłynęły,ale to jeszcze potwierdzi Zofija.
Z drugiego bazarku dla Amfi na budę,też nie widać na wątku wpłaty...:shake:[/QUOTE]

Właśnie przejrzałam bazarki jo ka i nie ma na żadnym potwierdzenia wpłaty na dany cel...
W takim razie czekam na potwierdzenie, że pieniążki nie wpłynęły i zgłoszę to do moda...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Czy dotarł do Was zysk z tego bazarku dla suczek? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243550-PRZEDŁUŻAM!!-CIUCHOWISKO-dla-kobietek-dla-BONO-i-3-zabiedzonych-KUNDELKÓW-29-05-g-22[/URL]

Był robiony też dla mojego podopiecznego a pieniędzy ani widu ani słychu...[/QUOTE]

wiesz co, wydaje mi się, ze wszystko wrzuciłam, a kiedy dokładnie był zrobiony przelew i od kogo????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']wiesz co, wydaje mi się, ze wszystko wrzuciłam, a kiedy dokładnie był zrobiony przelew i od kogo????[/QUOTE]
Ciocia,o to chodzi,że właśnie prawdopodobnie,przelew w ogóle nie został zrobiony...Powinna go zrobić jo ka prowadząca i rozliczająca bazarek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Ciocia,o to chodzi,że właśnie prawdopodobnie,przelew w ogóle nie został zrobiony...Powinna go zrobić jo ka prowadząca i rozliczająca bazarek.[/QUOTE]

aha, ja już napisałam na tym wątklu bazarkowym też. Przyznaję się, zę księgowa ze mnie średnia:). Dlatego pytam:)

Link to comment
Share on other sites

Alla, został tylko Mumin średni. Zdrowy jak koń i nie wymagający leczenia. Jedynie co miesiąc coś na pchły. Więc chyba spokojnie możesz.
Mumin jest młody i nieduży więc spokojnie powinien znaleźć w miarę szybko dom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...