Jump to content
Dogomania

ON'ek potrzebujący DT/DS z Zamościa !!!


Recommended Posts

O 27.02.2016o11:47, bela51 napisał:

Mam dla wszystkich miła wiadomosc :) Kłopoty finansowe Mareczka zostały zażegnane ( przynajmniej na razie).

Mari z Oslo wpłaciła 800 zł czyli swoja zaległa i biezaca deklaracje !!! Dziekujemy  bardzo, bardzo :)

Uff.... Całe szczęście :)

Link to comment
Share on other sites

Wrzucam rachunek za kolejny Karsivan (76 zł):

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/67dffcbb9eb9395c

 

I rozliczenie:

Stan konta na 31 styczeń wynosił -267 zł

Wpłaty:

+267 zł bela51

+100 zł mar.gajko

+100 zł Anna K.

+76 zł bela51

+25 zł Martyna K.

Razem: +301 zł

 

Koszty:

-435 zł hotelowanie

-76 zł Karsivan

-76 zł Karsivan

-77 zł Karsivan

-76 zł Karsivan

Razem: -740 zł

 

+301 zł - 740 zł = -439 zł

Stan konta na 29 luty wynosi -439 zł.

Link to comment
Share on other sites

Podaje wykaz wpłat, ktore wpłyneły dla Mareczka w lutym 2016. ( wpłata z bazarku zostanie doliczona w marcu )

2.02. - Agnieszka 103 - 10 zł

15.02. - agat21 - 40 zł

25.02. - mdk8 - 5 zł

27.02. - Mari z Oslo - 800 zł

29.02. - Anna ze Szczekocin - 50 zł

29.02 - bela51 - 10 zł

Bardzo dziękujemy !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Zakupiłam Karsivan - niepełne opakowanie (dlatego 45 zł):

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/410f055305f45c13

 

Mareczkowi coraz bardziej siadają tylne łapinki.. Daje radę wyjść i wejść do budy, ale poza budą przeważnie stoi, bardzo mało chodzi. Węchu już prawie w ogóle nie ma, pasztet z lekami muszę mu podtykać pod nos i pilnować, żeby zjadł. Ale w budzie się nie załatwia czyli jeszcze kontroluje potrzeby:)

Link to comment
Share on other sites

Było parę kiepskich dni, Marek nie za bardzo chciał jeść, jednego dnia miał rozwolnienie.. niewiele wychodził z budy. Trochę się martwiłam, podkarmiałam go mokrą karmą. Ale tuż przed świętami jak tylko pojawiło się słoneczko wrócił mu apetyt, od świąt chętnie spaceruje po wybiegu, bardzo lubi wygrzewać się na słońcu, nawet szczekał dzisiaj! Tył nadal mu leci i np. kiedy pije wodę czy je to siada całkowicie na zadzie.  Pojemniki z wodą i karmą ma na podwyższeniu, myślę, że jest to dla niego ułatwienie.

Mimo wszystko nie daje się starości Mareczek, ma w sobie jeszcze wielką wolę życia... choć szczerze powiem, że każdego dnia sprawdzam co u niego z lekkim strachem.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie:

Stan konta na 29 luty wynosił -439 zł

Wpłaty:

+200 zł bela51

+239 zł bela51

+300 zł jess

+200 zł MALVA

+25 zł Martyna K.

Razem: +525 zł

 

Koszty na marzec:

-465 zł hotelowanie

-12 zł Fiprex

-20,30 zł wit. B12

-10,30 zł tran

-45 zł Karsivan (niepełne opakowanie)

-76 zł Karsivan

-50 zł Arthrovet HA

Razem: -678,60 zł

 

+525 zł - 678,60 zł = -153,60 zł

Stan konta na 31 marzec wynosi -153,60 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 23.04.2016o22:56, MALWA napisał:

Zaglądam do Marka... śliczny staruszek.

W październiku odszedł mój 15 letni staruszek i chyba nadal do tych starszych psiaków mam słabość...

Przelewam obiecane 200 zł na Karsivan.

Bardzo dziękujemy MALWO .

Podaje wykaz marcowych wpłat dla Marka ( tych, ktore wplywaja na moje konto)

1.03. -  bazarek-loteria - 234 zł

1.03. - Agnieszka103 - 10 zł

21.03. - mdk8 - 5 zł

24.03. - Anna ze Szczekocin - 50 zł

24.03. - bela51 - 10

Link to comment
Share on other sites

Zakupiłam dziś jeszcze jeden Karsivan (78 zł):

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/63726156b6b3d54f

 

I rozliczenie:

Stan konta na 31 marzec wynosił -153,60 zł

Wpłaty:

+153,60 zł bela51

+76 zł bela51

+200 zł MALWA

+25 zł Martyna K.

Razem: +301 zł

 

Koszty na kwiecień:

-450 zł hotelowanie

-76 zł Karsivan

-76 zł Karsivan

-15 zł odrobaczenie

-76 zł Karsivan

-78 zł Karsivan

Razem: -771 zł

 

+301 zł - 771 zł = -470 zł

Stan konta na 30 kwiecień wynosi -470 zł.

 

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, mam sprawę - tyszowce, tak ze 40 km od zamościa. Jest starsza pani w dużym domu, wdowa, dzieci (już bardzo dorosłe, najmłodsze tak ok 40) rozjechane po polsce (ale odwiedzają). Ostatnio umarł jej pies - na starośc. pani ma jakieś kury, może krowę czy świnkę - kiedyś mieli zwierzęta gospodarskie, ale z wiekiem gospodarzy zmniejszała się ilośc. w każdym razie obejście takie, stodoła, chlew, dom (wszystko murowane), za domem pole. babeczka nie z dogomaniaków swiadomych, jak my, ale  - dobry człowiek. Chce mieć towarzysza psiego (natomiast nie wiem, czy do budy, czy do domu, za ich młodszych czasów psy wchodziły do domu akcydentalnie, były przy budzie, ale teraz, kto wie. myślała o szczeniaku (jakaś suka ma się szczenić w okolicy), natomiast moja mama ją przekonała, żeby wzięła dorosłego psa. babeczka jeszcze coś tam wokół domu robi, ogródek, kury itd, no ale jak będzie za kilka lat, bo to może nie zgrzybiała staruszka, ale starsza osoba. to i szczeniak bez sensu. Kobieta jest prosta, ale dzieciaki porządnie wychowała i po różnych szkołach od lat już mieszakają w warszawie, a zwierzęta u nich dobrze się zawsze miały. po chłopsku, bez cackania się, ale - dobrze i z szacunkiem. I teraz myślę sobie tak, że może znacie jakiegoś psiaka, kumatego, spokojnego, spolegliwego, bez wymogu pracy nad nim typu - lękliwy pies potrzebuje szkoleniowca, który ma te kilka lat i marne szanse na jakikolwiek dom? nie jest to szczyt naszych marzeń ideał domu, ale tam zawsze ludzie i psy żyli zgodnie.

tyle, ze trzeba by zawieźć i wytłumaczyć prostym językiem (nie naszym slangiem) parę rzeczy. Co myślicie?

Aha, i mały powinien byc. tzn plus minus wielkości wioskowego burka :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...