Jump to content
Dogomania

Niewielka żywiołowa Pegi żyje w swoim domku!!


olka9628

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziękuje Beata :D i jak będziesz miała chwile czasu :P A z domkiem to było tak że dzwonił raz starzy facet z Bielska i pwoiedzial, ze jest nia zainteresowany i wgl, wypytywal jak z pociagiem czy co gdyby po nia przyjechał. A ja usłyszał o wizycie poadopcyjnej to miałam wrażenie, że się zniechęcił.. ale powiedział, ze jak trzeba to się zgadza na nią.. Na koniec dodał, że nie ukrywa, że ma też inne psy na oko i zakończył rozmowe. Więcej telefonów nie miałam ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']Olu Pegi trzeba zrobić nowy, wypasiony opis, skora jest taka grzeczna, nie niszczy, nie szczeka, pies ideał![/QUOTE]


Napisałam do Martyny, czy zrobiłaby jakiś nowy. Jak dostane to mogę to ułożyć w jedną całość, coś poprawić itd. Wtedy zaktualizujemy z Beatą ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Witam
Bardzo bym chciała ale nie mam zielonego pojęcia jak dodać kilka fotek Pegi
nie ma przycisku dodawania załacznika (tylko z adresu URL)

kiedy przeciagam zdjęcie, post nie wysyła sie...
zauważyłam informacja w oknie
[h=4]Uprawnienia umieszczania postów[/h]ze nie moge dodawać załaczników
ale czemu?
i jak to zmienić?
czy ktoś bedzie tak miły i mi to wyjasni ? :)

Link to comment
Share on other sites

Kilka nowych ogłoszeń...
1. [url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/katowice/pegi-pelna-pozytywnej-energii-sunia-z-charakterem-535760698?Guid=141e127a-6890-a20b-26e5-9c74fffcfe12[/url]
2. kupsprzedaj.pl
3. [url]http://www.eoferty.com.pl/pegi_pelna_pozytywnej_energii_sunia_z_charakterem_326692.html[/url]
4. [url]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/62089/pegi-----pelna-pozytywnej-energii-sunia-z-charakterem/[/url]
5. [url]http://gablota.com/slaskie/zabrze/zwierzeta/adopcja/17177,pegi-pelna-pozytywnej-energii-sunia-z-charakterem.html[/url]
6. gieldabai.pl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Mogę poprosić o wklejenie opisu tutaj, żebym mogła go przekopiować?[/QUOTE]

Opis:

Pegi – pełna pozytywnej energii sunia z charakterem


Pegi jest niewielką suczką w wieku ok. 5 lat. Ma 35 cm w kłębie, waży 8 kg.


Jest pełna wigoru, ciągle skora do zabawy, na spacerach niezmordowana. Biega, skacze, wszędzie jej pełno, skorzysta z każdej okazji do kąpieli, czy to w rzece, jeziorze, czy chociażby kałuży…
Pomimo niespożytych zasobów energii potrafi ładnie chodzić na smyczy, czasem tylko zdarzy jej się nieco pociągnąć, kiedy coś ją zaintryguje.


W mieszkaniu zachowuje czystość, nie szczeka, potrzebę wyjścia na dwór sygnalizuje, może spokojnie zostawać sama w domu, nie wyrządza żadnych szkód, nie niszczy.


Swojemu opiekunowi okazuje bardzo dużo zainteresowania. Zaczepiając do zabawy delikatnie ciągnie za rękaw. Jednak przez chwile ignorowana posłusznie wraca na legowisko. Stamtąd nieustannie wszystko obserwuje. Wystarczy jedno spojrzenie w jej kierunku, a ogonek od razu idzie w ruch i Pegi znów gotowa jest do psot.


Sunia ma silny charakter, jej opiekun musi wyznaczyć jasne granice, inaczej wejdzie mu na głowę a wtedy zabawom końca nie będzie. W stosunku do zwierząt raczej nie jest agresywna, aczkolwiek potrafi pokazać, kto rządzi i szybko staje się przywódcą.


Pegi w żaden sposób nie jest uciążliwa. Stara się jak potrafi spełniać wszystkie oczekiwania opiekuna. Do nowego domu wniesie ogromna dawkę optymizmu i pozytywnej energii, a za okazane serce odpłaci z nawiązka.


Obecnie przebywa w domu tymczasowym. Jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.
Kontakt w sprawie adopcji:
Ola 507-511-463 lub [email][email protected][/email]
DT Martyna 783-811-555 lub [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...