Jump to content
Dogomania

Borys - Dyzio odszedł za TM :(. Dziękuję ulvhedinn za serce i opiekę nad dziadkiem.


toyota

Recommended Posts

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gabi79'][URL]http://img41.imageshack.us/img41/3814/dsc0078xv.jpg[/URL]

Uwielbiam takich dziadeczków:loveu:[/QUOTE]

hmmmm, oba do wzięcia są :cool3:


zapraszam na bazarek na obu staruszków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243904-Książki-i-albumy-o-sztuce-na-staruszków-w-BDT-ulvhedinn-do-6-06?p=20911659#post20911659[/URL]

Edited by terierfanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']hmmmm, oba do wzięcia są :cool3:


zapraszam na bazarek na obu staruszków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243904-Książki-i-albumy-o-sztuce-na-staruszków-w-BDT-ulvhedinn-do-6-06?p=20911659#post20911659[/URL][/QUOTE]


tak, tak! i jeszcze u mnie "koszyczek" cały dziadeczków do wzięcia! ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest mager51

Zarabiam pieniądze tu:

[url]http://www.learnmoneystrategy.com/JohnTayds/[/url]

zalecam to także Tobie, nie jest to zanadto złożone, a zarobić można nieźle ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziadeczkowi niestety pogorszyły się problemy z popuszczaniem moczu... od poniedziałku mam łapać codziennie rano siki przez kilka dni i uwaznie obserwować, ile dziadzio pije- podejrzenie jest takie, że nie zagęszcza jak trzeba moczu, bo w ostatnim badaniu wyszedł trochę zbyt niski ciężar właściwy, ale może być tez przyczyna zupełnie inna..... jak juz ustalimy przyczynę ( może neurologia, a może moczówka prosta?) to spróbujemy Boryska podleczyć... ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziadecki się pokazuje :)
Dziadek jest bardzo energiczny, odżył też psychicznie :) Uprałam go, bo miał sztywna paskudną sierść i teraz stopniowo wyczesuję cały martwy włos. Jest coraz mnie bury, a coraz bardziej czarny.... Do jedzenia dostaje olej z ryby, żeby wyładniał- musiał być mocno żywieniowo zaniedbany, chociaż nie chudy.
W zasadzie poza tym posikiwaniem to jest w takiej kondycji że w zyciu bym mu nie dała 16 lat, może 10. Po schodach pędzi, na spacerku podbiega, podskakuje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Dziadecki się pokazuje :)
Dziadek jest bardzo energiczny, odżył też psychicznie :) Uprałam go, bo miał sztywna paskudną sierść i teraz stopniowo wyczesuję cały martwy włos. Jest coraz mnie bury, a coraz bardziej czarny.... Do jedzenia dostaje olej z ryby, żeby wyładniał- musiał być mocno żywieniowo zaniedbany, chociaż nie chudy.
W zasadzie poza tym posikiwaniem to jest w takiej kondycji że w zyciu bym mu nie dała 16 lat, może 10. Po schodach pędzi, na [B]spacerku podbiega, podskakuje[/B] :)[/QUOTE]

słodkie :) a wstrętny dziad chciał go ukatrupić :angryy: :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziadzio bardzo prosi o wsparcie :(
Dzienny koszt utrzymania to ok 4 zł (pieluszki, karma, suplementy), do tego Borysio BARDZO potrzebuje diagnostyki i leczenia pęcherza, bez tego nie ma szans na adopcję. Jeśli ktos ma mozliwość, to zamiast kasy potrzebujemy np pieluszek (najtańsze np z LIdla), puszek mokrej karmy (dziadki, oba, musza mieć wymieszana sucha namoczona karmę z mokrą), a także środki czystaości- nawilżane chusteczki, proszek do prania (czasem coś Boryskowi "wycieknie" i niestety bardzo często piorę kocyki i posłania), płyn do podłogi....

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, ze dziadzio jest bezpieczny, nie grozi mu schron, ani uśpienie, ale to nie znaczy ze nie potrzebuje(my) pomocy... :( w tej chwili jestem naprawdę bez grosza, pieluszek dla obu dziadków zostało mniej niż pół paczki, a puszki sztuk dwie. Niestety zarabiam malutko, i mimo najszczerszych checi nie jestem w stanie utrzymywac samodzielnie wszystkich tymczasów.........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...