Jump to content
Dogomania

BONO - po wielu miesiącach oczekiwania znalazł SWÓJ WYMARZONY DOM! :)


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ile w końcu ma lat? Bo pyszczka siwego nie ma.
Jak jego stan ząbków? sierść ma miękka raczej z tego co widzę na zdjęciach, no i do czesania, czy denerwuje się podczas tej czynności czy normalnie można go czesać?
Śliczny jest. no i super wiadomość, że nie siura!

aha a jak on do dzieci (5 letniech) i kotów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']A ile w końcu ma lat? Bo pyszczka siwego nie ma.
Jak jego stan ząbków? sierść ma miękka raczej z tego co widzę na zdjęciach, no i do czesania, czy denerwuje się podczas tej czynności czy normalnie można go czesać?
Śliczny jest. no i super wiadomość, że nie siura!

aha a jak on do dzieci (5 letniech) i kotów?[/QUOTE]

Ząbki ma tylko z tyłu i kły chyba, z tego co pamiętam, ale w jego wypadku ciężko oceniać wiek na podstawie zębów, kiedy do mnie
przyjechał miał i z przodu górne i dolne ale zdarł sobie kiedy do zamykałam w kennelu on piłował kraty i tym sposobem ich nie ma.
Gdyby oceniać po stanie zębów miałby lat pewnie 10-11 lat ale po jego zachowaniu i braku siwizny na pyszczku dajemy mu te 8 lat chodź
co jest wielkim hitem w schronie twierdzili że ma 6 lat :cool3: także jego wiek zawsze będzie zagadką :)

Co do czesania to ja go czesałam normlanie, wywalał się na brzucho i sprawiało mu to przyjemność z tego co pisała Dexterka u niej też tak jest :) Chodź są czynności których nie lubi :)

Na koty nie zwraca uwagi, mieszkał chwilowo z kotem :) Co do dzieci zależy czy dziecko lubi ciągnąć za uszy, ogon itd. jeśli jest świadome jak postępować z psem to myślę że przy 5-cio letnim dziecku nie powinno być problemu :)

A co Ty tak cioteczko wypytujesz szczegółowo? Zdradź tajemnicę? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']nic nic ;) tak narazie się podpytuję. a jakie to te czynności, za którymi nie przepada?
ma jakieś problemy zdrowotne? czy brak tych ząbków z przodu jakoś mu przeszkadza w życiu?[/QUOTE]

Nie lubi czynności które odbywają się w Gabinecie Weterynaryjnym i są dla niego potencjalnym zagrożeniem w ogóle
ma jakieś duże uprzedzenie do weterynarzy (chodź pamiętam że szczepienie udało się załatwić bez wielkich ekscesów :cool3:).
Sama mu nawet kiedyś pazury podcinałam, dał sobie bez problemu do momentu kiedy go zabolało... to już niestety było pozamiatane,
wnioskując, póki nie poczuje bólu wszystko jest ok. Ogólnie doszłyśmy do wniosku, że człowiek - wet albo tym podobny zrobił mu krzywdę kiedyś i dlatego ma takie uprzedzenie. Dexterce nawet udało się przekonać go do założenia kubraczka w zimny dzień :cool3:
Problemów jako takich zdrowotnych nie ma, miał robione badania i wszystko jest ok, jedynie ma tą zaćmę ale nie przeszkadza mu ona w normalnym funkcjonowaniu (widzi ale nie wyraźnie), operować jej tez nie ma sensu ze względu na jego uczulenie na weterynarzy.
No i miał zerwane więzadło ale szybko to naprawiliśmy :) po tym wydarzeniu lekko odciążał tą nogę po zabiegu a jak jest teraz Dexterko?
Brak zębów mu na pewno nie przeszkadza :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka103']Jestem na zaproszenie. Widzę, że finanse Bono się poprawiły. Jeśli jednak apel o stałe deklaracje jest aktualny, to z mojej strony 5 zł proszę zapisać. Poproszę o dane do przelewu[/QUOTE]

Apel nadal aktualny, nie wiadomo kiedy znajdzie się ktoś kto podaruje Czarnulkowi dom :-(

Dziękujemy! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']aktywny jest? biegać lubi? może dużo biegać?

dzięki za wszystkie odp i cieszę się, że finanse tak szybko się poprawiają :)[/QUOTE]

Bono - sportowiec? Raczej nie :) bardziej spokojny spacerowicz :)

[quote name='Agnieszka103']Pieniądze wpłacone :)[/QUOTE]

Dziękujemy! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...