Jump to content
Dogomania

Jack wraca z nieudanej adopcji!!!.Czy znajdziemy mu prawdziwy dom?....


Recommended Posts

Jackuś jeszcze cieszy się klejnotami:eviltong:....Apetyt mu dopisuje, na wybiegu biega bezproblemowo z innymi psami ale już nie jest razem z Nelą. Kuna zabrała ją, bo chociaż to super fajna, wesoła sunia, to działała na Jackusia...chyba depresyjnie:cool3:. Nie wychylał się w ogóle z budki, gdy ona z nim była. Po zabraniu jej, Jackuś wychodzi z budki...i jest okey. Dziwne, bo on na wybiegu ganiał z nią i innymi pieskami a w kojcu nie chciał. Na spacerach z kuną, często się podpiera tą ranną łapką ale też często unosi ją do góry. Nie najlepiej znosi upały. Kładzie się i nie chce iść. Za 19 dni czerwca, czyli za tyle, ile już Jackuś jest w hoteliku, przelałam dzisiaj 190 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 695
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A mówiłąm, ze on tęskni za Lusią, widać lubi rude a nie takie z pasemkami jak Nela. I co innego miec babę z daleka a co innego mieszkać z nia..... ha....ha....mądry psiak, wie o co chodzi. A tak powaznie to dobre wieści, najważniejsze, ze biega na wybiegu swobodnie i ze je normalnie.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Jackusia :-) Prawie zdrowa już jestem i widzę, że u chłopaka zupełnie dobrze. Wszystko na swoim miejscu :-) Zdjęcia scarletto oglądałam i naśmiać się nie mogłam.

[SIZE=1]Ps. zachary, moje gardło już wyplute do reszty i struny głosowe mam zdarte (po 21 latach pracy w szkole to nie dziwota), a każdy przeciąg kończy się ostrą infekcją :-([/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, że pieniążki wpłynęły

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244152-Zako%C5%84czony-rozliczamy-Bi%C5%BCuteryjnie-dla-Jack-a-na-hotelik-do-12-06-13-r-do-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244152-Zako%C5%84czony-rozliczamy-Bi%C5%BCuteryjnie-dla-Jack-a-na-hotelik-do-12-06-13-r-do-21-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Wpłynęły deklaracje od ceris - 20 zł i eliza71 - 30 zł. Bardzo dziękujemy za pamięć o Jackusiu!!!:loveu:[/QUOTE]
Pozdrawiam Jackusia w niedzielny poranek. Dziś mam zamiar zadzwonic do Kuny i dowiedzieć się co u Jacka.

Edit: Dzwoniłam do kuny. U Jacka wszystko ok. Na wybiegu gania z psami ( sukami i psami ) , nie stwarza problemó.w Spokojny, grzeczny chłopak. jJ bardzo dobrze. Na spacerach stara sie nie obciążac tej rannej łapki, czasami sie nia podpiera a czasami niesie w górze. Przy czym nie wykazuje oznak bólowych, może to juz nawyk trzymania nóżki w górze.....? Kuna po konsultacji z wetem spróbuje podać mu leli przeciwbólowe i zobaczymy, czy wtedy zacznie sie łapką podpierać. Jeśli tak to znaczyłoby ze go boli i dlatego unika obciążania łapki, jeśli nic to zmieni w jego chodzeniu to znaczy, ze nie boli go ale tak już będzie łapinke nosił w górze.
We wtorek kastracja Jackusia i może jakas fotorelacja.

Edited by doris66
Link to comment
Share on other sites

Przpraszam bardzo za zawracanie głowy ale ...
Cioteczki, bardzo proszę zajrzyjcie na wątek Lety, strasznie biednej suni, która żyła w całkowitej ciemności, w drewutni... Wreszcie znalazła domek ale bardzo porzebujemy pomocy w opłaceniu transportu... Niby 270 zł. to nie dużo ale czasem tak bardzo dużo... Błagam chociaż o podnoszenie wątku...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-Zapomniana-LETA-to-świetny-pies-rodzinny-kto-ją-pokocha-i-zauważy-)[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jest wszystko OK, apetyt też jest, co prawda troszkę dyskomfort przeszkadza, ale daje radę :) Przy okazji kastracji poprosiłam wetkę, aby oglądnęła łapkę Jacka, wg Niej ścięgno nie było całkiem przecięte, ale na pewno uszkodzone. Są też zmiany pourazowe w tkankach, ładnie to, niestety, nie wygląda... Poza tym zdrówko mu dopisuje :)

Link to comment
Share on other sites

Witam Jackusia i jego Dobre Duszki ;),które pomogły również sunieczce.W swoim nieszczęściu psiaki jednak miały farta.
Kciuki za dobry domek chociaż potrzymam dla tego słodziaka :loveu:

[IMG]http://images38.fotosik.pl/2077/1ac35042ada42b4bmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...