Jump to content
Dogomania

Jack wraca z nieudanej adopcji!!!.Czy znajdziemy mu prawdziwy dom?....


Recommended Posts

Agat21, łapka Jackusia i tak w super formie!!! Biorąc pod uwagę w jakich spartańskich warunkach się goiła ( szopka z materiałami po budowie domu, upał i tylko ślina Jackusia do wylizywania łapki, bo fiolet, którym scarletto polewała łapkę był od razu zlizywany, jak też srebro odkażające pana weterynarza, też zaraz znalazło się na języku Jackusia, czyli gojenie strasznej rany przebiegało zupełnie " el naturelle"... Opiera się na niej, biega ale czasem podnosi w górę no i długie spacery nie dla niego....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 695
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jak Jack? Jest tam jeszcze? Taka cisza, że może psiak już wyadoptowany a ja nic nie wiem.....
I gdzie przepadłą nasza cioteczka Scarletto?
Hej, hej, odezwijcie sie u Jackusia...
Ja to napisze szczerze ze i na nowe zdjęcia czekam z niecierpliwością.

Link to comment
Share on other sites

Chłopięcie już zapomniało o kastracji :) - czuje się bardzo dobrze, apetyt dopisuje, przy okazji tego zabiegu dostawał przez 3 dni vetalgin i łapkę podnosił tak jak i bez... jest nadzieja, ze w takim razie go nie boli. Koszt kastracji to 120 zł. Sama kastracja 100 zł, zazwyczaj w takich przypadkach antybiotyki podaję na swój koszt, ale ponieważ tym razem kastrowałam 4 psy, żaden nie mój, więc wybaczcie, ale nie stać mnie na zafundowanie całej czwórce antybiotyku na 5 dni. Dlatego doszło 20 zł.

Link to comment
Share on other sites

Oto link na fb.
[URL="https://www.facebook.com/katarzyna.j.paszko/posts/10201226985785982"]https://www.facebook.com/katarzyna.j.paszko/posts/10201226985785982

Nie wiem kto jest administratorem niestety. ja tam nie mam konta.
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']RudziaPaula, a widziałaś jego nowe fotki? :)

Dziewczyny czy Jack ma wydarzenie na FB? Chcę wstawić fotki, ale żaba odmówiła współpracy i tu, na dogo, nie mogę :([/QUOTE]

czy chodziło Ci o Liska? czy o Jack'a?bo Lisowatego tak:) cudny,ukochany:) chodź niestety nigdy nie miałam okazji wymiziac go :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Tu jest wątek Jackusia więc pewnie kunie chodziło jednak o niego...[/QUOTE]

A jednak nie :eviltong: RudziaPaula wspomniała o Lisku, więc nawiązałam do niego :) Za off top przepraszam :)

Link to comment
Share on other sites

Kuna, Jackuś Ci wybacza ten off top:eviltong:. W końcu już wcześniej miał na wątku kumpelę Agatkę i jej synka:lol: i jakoś to przeżył:evil_lol:.
Dorota Rosiak, aktualne rozliczenie na początku wątku w poście 6. Jackuś ma na hotelik lipcowy (420 zł) , sierpniowy(300 zł) i kawałek wrześniowego(263,53zł). Jak do tego czasu nie znajdzie domku stałego, znowu będziemy prosić o grosik na hotelik:oops:...

Link to comment
Share on other sites

Dorota Rosiak, bardzo, bardzo dziękujemy w imieniu Jackusia za pamięć i czuwanie:loveu:. Jest to piesek szalenie proludzki i dobrze by było, aby znalazł w końcu swojego człowieka w którego mógłby patrzeć jak w obraz. Tego mu potrzeba najbardziej a zanim to nastąpi, to hotelik ratuje mu życie, bo on jest delikatnym z natury i obecnie z kondycji ( ta nieszczęsna łapka ) psem i nie miałby żadnych szans przetrwać w schronisku w Radysach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...