Jump to content
Dogomania

Lira,Inka,Figa, Tajga - LIF-e galeria + T :-)


Od-Nowa

Recommended Posts

[CENTER][B][FONT=Verdana][COLOR=Green][SIZE=3]Wesołych bombek,[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=Green][SIZE=3] złotych trąbek,[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=Green][SIZE=3] Anielskiego włosia[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=Green][SIZE=3] i pieczeni z łosia.[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=Green][SIZE=3] Makowca z Sosnowca,[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=Green][SIZE=3] rolady z szuflady,[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=Green][SIZE=3] udanej Pasterki [/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=Green][SIZE=3] bez żadnej usterki [/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=Green][SIZE=3] :)[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=Green][SIZE=3] [/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=Green][SIZE=3] [COLOR=Red]Wesołych świąt![/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=Green][SIZE=3][COLOR=Red] :tree1:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=Green][SIZE=3][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[IMG]http://www.animaatjes.nl/plaatjes/k/kerstvenster/silvigruenfensterfertig.gif[/IMG]

[SIZE="7"]By Wam wszystko pasowało[/SIZE]
[SIZE="6"]by kłopotów było mało [/SIZE]
[SIZE="5"]byście zawsze byli zdrowi[/SIZE]
[SIZE="4"]by problemy były z głowy[/SIZE]
[SIZE="3"]by się wiodło znakomicie[/SIZE]
[SIZE="2"]by wesołe było życie![/SIZE]

:tree1::tree1:

Link to comment
Share on other sites

i kolejne życzenia :loveu::lol: bardzo dziękujemy :p

już grubo po północy. Zwierzyna nie była zbyt rozmowna :cool3: Zamiast pasterki (na którą.... nie zdążyliśmy!!) poszliśmy z psami na spacer nocny,żeby się gadziny wybiegały. W końcu ostatnie 2 dni rundka półgodzinna i do domu co dla nich jest niewystarczające :evil_lol:

Lirutek śpi pod choinką, Tajdziol jak zwykle się rozpycha w łóżku a koty udają,że świecące drzewko wcale a wcale ich nie obchodzi.... ciekawe zatem co robiły łańcuch z choinki na środku pokoju... tak je zastaliśmy po przyjściu ze spaceru z psami...:cool1: pewnie lewitowały, to bardzo do łańcuchów podobne...
widziano również "czarną łapę" wyłaniającą się zza fotela by pożąglować bombką... łapa należała do Figi. Inka ma inną technikę... chowa się za koszykiem :lol:
pora spać i szykować w brzuchach miejsce :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa']one są całkowicie inne. zupełnie. od początku do końca!! nie mówiąc o charakterze bo tego poznać nie możecie.
oto lista różnic podstawowych, pewnie jest i więcej...

1.Uszy i postura: F - laska z wielkimi szpiczastymi uszami, I - uszka mniejsze i zaokrąglone
2. Plamki: F - na szyjce (rozproszona) pod pachami i na brzuszku. I - na szyjce mocniejsza i na brzuszku
3. Sierść: F - krótka, szorstka trochę, gęsta, I - dłuższa i bardzo dlikatna.
po tym można je rozpoznać nawet w ciemnicy, wystarczy dotknąć.
4. Głowa: F - mała podłużna, I - duża i okrągła
5. Oczy: F - skośne, wiecznie brojące, I - okrągłe, mówiące czego mi tu kur... chcecie :diabloti:
6. Chód: F - sprężysty, z ogonem do góry, podskakuje, galopuje, fruwa nad ziemią, I - ciężko i tupiąco! przemyka bilardując nóżkami przednimi. jak szpieg pod osłoną nocy :cool3:
7. Miauczenie: F - miaU UU miamiaUUUU, I - płacze cieniutko jak dziecko!
8. Głaskanie: F - bardzo lubi jak znajdzie na to w swoim grafiku czas, I - nie znosi!! ale być zawsze blisko - tak!
9. Ogonek: F - szpiczasto zakończony, I: okragły

i wiele wiele wiele wiele innych o których nie mam teraz czasu pisać ;)[/quote]

oj tak koty wbrew pozorom łatwo odróżnić, nawet nocą :evil_lol:

wygłaskać proszę całą gromadkę Tz-ta tyż :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa']DZIUNIA ODNALEZIONA!!!! WRÓCIŁA DO DOMU!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

wesołych świąt!!:loveu::lol::loveu::lol::loveu::lol:[/quote]

super wieści!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:

a co do choinki i kotów to i mi się coś przypomniało:angryy:
ubrałam wielgaśną choine,wziełam się za 2 taką malutką a ta wielka wtedy runeła(sama z siebie)niestety w wigilie z moich ust leciały bardzo niecenzuralne słowa:angryy::diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa']
a na dobranoc przypominam Dziunie - sunie mego (mogę tak powiedzieć z wielu powodów) Przyjaciela, która właśnie dziś zaginęła i zamiast wyłapywać smaczne kąski biega nie wiadomo gdzie...:placz::placz::placz:
dokładnie 7 lat temu w przeddzień wigilii została adoptowana z wrockowego schronu.

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/99/e60151651c29351c.jpg[/IMG][/URL][/quote]
[URL="http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe_psy_inne,pies_znaleziony_we_wroclawiu__podobny_do_jamnika__suka,II87X3P7A.html"]PIES ZNALEZIONY WE WROC?AWIU, PODOBNY DO JAMNIKA, SUKA - OG?OSZENIA - OG?OSZENIA WROC?AW - Autogielda.pl[/URL]

[URL="javascript:PokazZdjecie('II87X3P7A', 1, 591, 511, 1)"][IMG]http://zdjecia.autogielda.pl/S18/237/711/S1823771185.jpg[/IMG][/URL]
to ona?

Link to comment
Share on other sites

rotek_ tak to ona;) od wczoraj już w domu!!
błyskawiczna akcja. Pani znalazła i napisała ogłoszenie. Cała ekipa kilkunastoosobowa pojechała odebrać skołowaną Dziunie :lol: radości nie było końca! prawdziwy świąteczny cud :loveu:

Dzięki dziewczyny za dobre słowa :loveu:

na razie dogorywamy poświątecznie. bardzo się one udały.
mam nadzieję, że i Wam??:cool3:

Link to comment
Share on other sites

ano ;)

po jednym poważnym ataku na choineczkę więcej już nie było :cool3: widocznie wizja wystawienia na śnieg skłoniła koty do rozejmu z drzewkiem :evil_lol:
miłe takie tłoczne święta. nie trzeba szopki szykować bo jes żywa .. cały rok :lol:

wczoraj byliśmy z kundlicami na długiej wyprawie ale tak zimno,że nie chciało mi się rąk wyciągać,żeby focić :lol: mam kilka zdjęć ale troszkę później będą

a tak poza tym to z TZ jesteśmy chorzy całe święta i walczymy, żeby się nie rozłożyć na całego :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...