Jump to content
Dogomania

Dżamal już w DS :))). Dziękuję WiosnoA !


toyota

Recommended Posts

Wstępnie transport załatwiony!

Zadzwoniłam do cioci [B]zachary[/B] ,która wczasuje się nad morzem i w niedzielę wraca. Nie wiem ,czy będzie jej po drodze,czy trochę zboczyć musi,ale zgodziła się :calus:zabrać malucha ,pomimo,że miejsca w samochodzie zupełnie nie ma. Będzie siedzieć przy jej nogach albo na kolanach....i oby był grzeczny :modla:,bo inaczej mnie ciotka [B]zachary[/B] powiesi :grab::placz:jak wróci.
Mam też transport ew.na sobotę,ale za zwrotem paliwa.

Uffff....

Toyota załatwiaj sprawy schroniskowe i chyba zakładaj Maluchowi wątek ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Ile jest cierpienia przez ludzi ...:-(
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=wNC1LrizXOs&feature=share[/URL][/QUOTE]

O matko, obejrzałam i nie mogę się pozbierac'...:-( :-( :-(
A maluch ma szczęście w swoim nieszczęściu, bo trafi do najcudniejszego DT, żeby tylko Toyota odezwała się prędziutko, no pędzikiem, pędzikiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sybisia']O matko, obejrzałam i nie mogę się pozbierac'...:-( :-( :-(
A maluch ma szczęście w swoim nieszczęściu, bo trafi do najcudniejszego DT, żeby tylko Toyota odezwała się prędziutko, no pędzikiem, pędzikiem ;)[/QUOTE]

Witaj sybisiu!:)
Toyota wie o transporcie.

[quote name='doris66']Trzymam kciuki. Oby wszystko sie udało. A ten psiak to istny Dżamal, tylko go ostrzyc i juz.[/QUOTE]


Oj tak, kciuki potrzebne bardzo...:kciuki:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Wstępnie transport załatwiony!

Zadzwoniłam do cioci [B]zachary[/B] ,która wczasuje się nad morzem i w niedzielę wraca. Nie wiem ,czy będzie jej po drodze,czy trochę zboczyć musi,ale zgodziła się :calus:zabrać malucha ,pomimo,że miejsca w samochodzie zupełnie nie ma. Będzie siedzieć przy jej nogach albo na kolanach....i oby był grzeczny :modla:,bo inaczej mnie ciotka [B]zachary[/B] powiesi :grab::placz:jak wróci.
Mam też transport ew.na sobotę,ale za zwrotem paliwa.

Uffff....

Toyota załatwiaj sprawy schroniskowe i chyba zakładaj Maluchowi wątek ;).[/QUOTE]

Cudowne wieści!!! :multi::Cool!::loveu: Ogromnie dziękujemy cioteczce zachary!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Założyłam wreszcie pudelkowatemu sznaucerkowi osobny wątek i zapraszam tam wszystkich zainteresowanych jego losem: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245899-Pogryziony-psiak-mix-pudelka-sznaucerka-w-schronisku?p=21150164#post21150164[/url]

Wpisz się koniecznie Wiosenko w drugi post, to od razu będziesz miała do rozliczeń.

Niestety psiak jest już w boksach ogólnych z psami :(. Mam nadzieję, że dotrwa do niedzieli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA'][SIZE=3][B]ROZLICZENIA:[/B][/SIZE]

[B][COLOR=#0000cd]Wpływy [/COLOR]z FB na konto Fundacji Viva: (post 198[/B])
1. 20,00 zł Izabela Wolicka-Radomska (Kauri-dogo, stała deklaracja)
2. 150,00 zł Joanna Polecka
3. 10,00 zł Elvira Świniarska
4. 20,00 zł Monika Bednarczyk
[B]Razem:
[COLOR=#0000cd]200,00 zł [/COLOR][/B]

[COLOR=#006400][B]Wydatki:[/B][/COLOR]
[COLOR=#006400][B]202,90zł[/B][/COLOR]-faktura od weta za wizytę z dn.6.07.13r wystawiona na Fundację.
w tym:
badanie stanu zdrowia
próba biochemiczna
badanie krwi
odrobaczenie
neomycinum
fiprex M Pipeta
Kiltix-obrózka
(post nr275 zdjęcia-karta informacyjna,wyniki,faktura).

[COLOR=#0000cd][B]Wpływy na konto WiosnaA:[/B][/COLOR]
MikAga -50zł (5.07.13r)
Anula -200zł (8.07.13r)
Bogusik -100zł(8.07.13r)
Panna Marple -100zł(8.07.13r)
mdk8 20zł (14.07.13r)
Domek Stały Dżamalka - 100zł (20.07.13r)
[B]Razem:[COLOR=#0000cd]570zł[/COLOR][/B]

[COLOR=#006400][B]Wydatki:[/B][/COLOR]
Transport Dżamalka do DT -[COLOR=#006400][B]190zł[/B][/COLOR] (post 247)

[SIZE=3][B]Stan konta na dzień 23.07.13r: [COLOR=#800000]380zł[/COLOR][/B][/SIZE][/QUOTE]


Dziewczyny,tak wyglądają finanse Dżamalka.
Powiedzcie proszę, czy pieniążki zapisać w "spadku" dla pogryzionego pieska, a może podzielić się z jakimś biedakiem w pilnej potrzebie?

Link to comment
Share on other sites

Ja sądzę,że pieniążki pozostałe po Dżamalku niech pozostaną u Ciebie Aniu z tego powodu,ponieważ nie wiadomo w jaki stanie przyjedzie do Ciebie psiak.Na bank będzie potrzebna wizyta u weta,odpchlenie,coś na kleszcze,fryzjer i jeszcze nie wiedzieć co jeszcze.Często psy ze Schronisk przyjeżdżają z chorymi uszami (z mojego doświadczenia).Ja obiecałam,że pomogę,na razie są pieniążki,jak będzie kryzys,proszę głośno krzyczeć o pomoc.Sądzę,że Bogusik też będzie zgodna w tym temacie.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Stan konta na dzień 23.07.13r: [COLOR=#800000]380zł......[/COLOR][COLOR=#006400]2.08.13r - stan konta Dżamalka 0 zł[/COLOR][COLOR=#800000]

[/COLOR][COLOR=#0000cd]Całość pieniążków -[/COLOR][COLOR=#b22222]380zł w dn. 2.08.13r[/COLOR][COLOR=#0000cd]. przeniesiona na pomoc dla pogryzionego pieska Destino z tego samego schroniska w którym przebywał też wcześniej Dżamalek.[/COLOR][COLOR=#800000]
[/COLOR][/B][SIZE=2][COLOR=#000000]Wątek Destino - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245899-Pogryziony-psiak-mix-pudelka-sznaucerka-w-schronisku?p=21153568#post21153568"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245899-Pogryziony-psiak-mix-pudelka-sznaucerka-w-schronisku?p=21153568#post21153568



[/URL][/COLOR][SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245899-Pogryziony-psiak-mix-pudelka-sznaucerka-w-schronisku?p=21153568#post21153568"][COLOR=#000000]W IMIENIU DŻAMALKA , D[/COLOR][/URL][COLOR=#000000][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245899-Pogryziony-psiak-mix-pudelka-sznaucerka-w-schronisku?p=21153568#post21153568"][COLOR=#000000]ESTINO I SWOIM BARDZO DZIĘKUJEMY ZA OGROMNĄ POMOC FINANSOWĄ!! [/COLOR][/URL][/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE][/SIZE]:Rose::Rose:

Edited by WiosnaA
Link to comment
Share on other sites

Wiadomości z Domku Dżamalka :smile:....pływać nasz chłopak lubi :loveu:

"
Dzień dobry!
...
Dżamali już coraz lepiej je (najchętniej gotowany ryż z kurczakiem i marchewką), z radością chodzi na spacery i biega swobodnie po działce :) wczoraj znów był nad wodą - żeby Pani widziała jak nurkował! :D z kotami jest spokój, co prawda jeden się obraził i nawiedza dom tylko na jedzenie, ale bez pazurków. Dżamalek już zarósł i wyglada jak taka wielka pluszowa przytulakna i tak się zachowuje :P najchętniej chciałby być glaskany 24h ;) a jakie przy tym robi miny! :D
Zdjęcia będziemy przesyłać, jednak proszę się nie niepokoić, że teraz nie będziemy się odzywać, bo córka jedzie na urlop, a tylko ona z internetem jest na ty.
Pozdrawiamy i do usłyszenia! :) "

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Wiadomości z Domku Dżamalka :smile:....pływać nasz chłopak lubi :loveu:

"
Dzień dobry!
...
Dżamali już coraz lepiej je (najchętniej gotowany ryż z kurczakiem i marchewką), z radością chodzi na spacery i biega swobodnie po działce :) wczoraj znów był nad wodą - żeby Pani widziała jak nurkował! :D z kotami jest spokój, co prawda jeden się obraził i nawiedza dom tylko na jedzenie, ale bez pazurków. Dżamalek już zarósł i wyglada jak taka wielka pluszowa przytulakna i tak się zachowuje :P najchętniej chciałby być glaskany 24h ;) a jakie przy tym robi miny! :D
Zdjęcia będziemy przesyłać, jednak proszę się nie niepokoić, że teraz nie będziemy się odzywać, bo córka jedzie na urlop, a tylko ona z internetem jest na ty.
Pozdrawiamy i do usłyszenia! :) "[/QUOTE]

Uwielbiam wieści z domu Dżamalka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Czy mogę Was zaprosić na wątek Czarusia - pieska uratowanego z przejścia granicznego?
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245980-Czaru%C5%9B-pies-z-przej%C5%9Bcia-granicznego-w-Ku%C5%BAnicy"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...w-Ku%C5%BAnicy[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...