Jump to content
Dogomania

Rudy i Pysia już w DS :) Bury za TM :(


Mortes

Recommended Posts

Dziękuję Asikowska :) Dobrze że przypomniałaś o finansach . Musimy podjąc decyzję co zrobić z pieniązkami Rudego . Trzeba chyba z Usiatką pogadać ...

 

A tak swoją drogą to niezmiernie miło mi oglądać zdjęcia szczęśliwego Rudaska :) Nie odwdzięczę się Usiatce do końca życia ...

Link to comment
Share on other sites

Piękny i szczęśliwy ten nasz Rudasek :) ...i chyba najczęściej fotografowany ze wszystkich psiaków ;)

 

Moi Drodzy ponieważ zgodziliscie się żeby pieniązki Rudaska przekazać na pomoc dla Białogonka Pyrdusia to szybciutko wszystko uaktualnię i rozliczę ostatecznie , no i Kopertę " RUDY" zamienię na koperte" PYRDUŚ"

 

No więc do finansów Rudego muszę doliczyć jeszcze jedna wpłatę Cioci Asikowskiej - 20 zł : ) dziękuję :)

I wpłatę Pani Joanny S z Gliwic -  20 zł : ) rówież pięknie dziękuję :)

 

Czyli skoro do tej pory Rudasek miał 104.73 zł to po dzisiejszym rozliczeniu kwota ta wynosi  144.73 zł

 

Kwotę tą zatem przekazuję Pyrdusiowi :)

 

Jeszcze raz wszystkim dziękuję :) A Rudaskowi życzę żeby już nigdy nie potrzebował pomocy Cioć z Dogomanii ...;)

Link to comment
Share on other sites

Budka, trzecia budka koniecznie w prezencie. I do kompletu 23 gryzaki i 17 pluszaków różnych rozmiarów.

Nie mogę, bo mnie TZ już goni, więc będzie akuratnie - skromnie, i karma, i gryzaczki, i piłeczki; nic na to nie poradzę, że Rudaska kocham    :P  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...