Jump to content
Dogomania

wychudzona i poraniona Sarenka ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!


Dea

Recommended Posts

[quote name='Dea']Dusje ja dysponuję tylko zdjęciami w miarę jako takim zbliżeniu, żeby było widać stan skóry. Wet w schronie w ogóle się nie wypowiedział (on tam nie jest na stałe niestety). Poproszę w schronisku żeby jak będzie, jeszcze raz ją dokładnie obejrzał. Ona zachowuje się bardzo spokojnie, jest cichutka i bardzo delikatna, tak jakby mówiła "mnie tu nie ma".

Jest u nas niedaleko hotelik, ale mnie nie stać na to, żeby ją tam utrzymać:-([/quote]
To może zrobimy zrzutkę na hotelik Sarenki?! Co Wy na to? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dziewczyny:multi: jest zgoda redakcji na opublikowanie tekstu:multi:
Do wieczora a najchetniej na juz czekam na wszelkie info o Sarence

1/jej wysokosc w klebie

2/ waga obecna i jaka wg was powinna byc/oczywiscie wszystko na oko ale warto to wiedziec/


3/ile psow przebywa w tym schronie i jak wyglada tam opieka/to dla zaakcentowania koniecznosci jak najszybszego umieszczenia sarenki w domu/

4/wiek okolo 2lat???

Zdjecia skopiuje z dogo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Dziewczyny:multi: jest zgoda redakcji na opublikowanie tekstu:multi:
Do wieczora a najchetniej na juz czekam na wszelkie info o Sarence

1/jej wysokosc w klebie

2/ waga obecna i jaka wg was powinna byc/oczywiscie wszystko na oko ale warto to wiedziec/


3/ile psow przebywa w tym schronie i jak wyglada tam opieka/to dla zaakcentowania koniecznosci jak najszybszego umieszczenia sarenki w domu/

4/wiek okolo 2lat???

Zdjecia skopiuje z dogo[/quote]
Dusje podaj mi maila, wyślę Ci wszystkie fotki, które mam. Jak będę wiedziała, ile powinna ważyć, to jej na oko odejmę, bo nie ma co liczyć na zważenie jej.
W schronisku jest około 110 psów, miejsc na 68, więc tłoczą się po kilka w kojcach. Opieka - cóż, jeden pracownik, kierowca, i małżeństwo kierowników, wet z doskoku. Starają się jak mogą, ale właściwie to psy są pod opieką tego jednego pracownika, bo reszta ma inną robotę...
W kłębie hmmm, gdzieś do kolana przy 170 cm wzrostu...inaczej tego nie ocenię. Problem jest taki, że pracownik, który się nią zajmował poszedł na urlop na 2 tygodnie, od wczoraj:placz: Hotelik to koszt 20 złotych na dobę, ale jak ponegocjuję, to na 15 myślę, że zejdzie.

Link to comment
Share on other sites

moj mail to
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Czekam na wene, bo ten tekst musi byc szczegolny, ale jeszcze dzisiaj wysle do redakcji i mam wrazenie ze ukaze sie juz w te niedziele, najpozniej za tydzien. Ta gazeta wydawana jest co tydzien!!!!
Tyle ze mniej wiecej napiszcie jaka waga obecna!!! Moja znajoma ma pinczerke i to jest po prostu keszonkowa panna z 2,5 kg wagi. Ja mam panne pinczerowata ale pewnie odbiegajaca od stereotypu bo ma piekne dlugie lapiny i na oko wazy 15 kg.
Okreslenie ze przy wzroscie 170 jest do kolanka, moge podac ale zdecydownaie lepiej okreslic jej wzrost w klebie. Ludziska mysla bardzo roznie!!! Czekam na odpowiedz i zabieram sie do dziela.
Wyciagajcie ja do hoteliku jak najszybciej, postaramy sie w spolnie pokryc koszty. Nie zwlekajcie!!!pajunia tez uruchomila mozliwosci jest nas duzo. W ta sobote jestem w Pl wiec pierwsza wplatra na hotel moze byc wyslana:lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli będzie więcej osób, które będą w stanie się zadeklarować z pomocą na hotelik to działamy. Proszę piszcie jaka kwota wchodzi w grę, bo musimy uzbierać przynajmniej na 15 dni i na wizytę u weta. Może w międzyczasie uda się dla niej coś znaleźć przez te ogłoszenia?
Dusje ale to jest pinczerek średni, to chyba więcej niż 2,5 kilograma...

Link to comment
Share on other sites

Skóra jest tylko "poprzecierana", czy jest poważniejszy problem (grzybica, inne paskudztwo...)?
Niestety pieski tego typu szybko giną w schroniskach. Nie przetrzymują warunków i po prostu umierają.
A schroniskowe jedzenie może jej niestety poważnie zaszkodzić.

Link to comment
Share on other sites

Widzicie wet ani słowem nic nie wspomniał szczepiąc ją, że ma chorobę skóry, więc może to nic poważnego. trochę się boję do tego "dziubać" dopóki jest w schronie, dlaczego to już się może domyślcie:hmmmm:

Jutro porozmawiam z tym hotelikiem ile weźmie, to będziemy wiedzieli, na ile nam wystarczy.

Link to comment
Share on other sites

:lol: Dea, wyciagaj mala natychmiast:lol: Jest wsparcie finansowe z obczyzny, bedzie okey.Wlasnie niezawodna Pani Ewa z NL zglosila swoj akces, ja dorzucam sie tez:lol: Negocjujcie dobra cene i myslimy szybko o odddaniu malej pod opieke weta. Diagnoza jest konieczna jesli myslimy o adopcji za granice.Moj plan to zdiagnozowanie malej, ewentualne podleczenie w PL i sterylka po odkarmieniu....Da sie zalatwic:lol:
Dea jak szybko mozesz zalatwic hotel?

Link to comment
Share on other sites

Jutro od rana działam. W schronie chyba im nie powiem, że idzie do hotelu, żeby nie pomyśleli, że uważam, że nie potrafią się nią zająć, więc niech ktoś mi da swoje dane do umowy adopcyjnej na pw, przecież swoich nie podam:evil_lol: Jeżeli wszystko uda mi się załatwić, to może nawet jutro wieczorem ją wyciągnę. Jutro też podam numer konta na pw lub maila (chcę mieć pewność, że wszystko najpierw załatwione). Podam też ile nam potrzeba na utrzymanie jej. Dokładne rozliczenie ze wszystkiego będzie oczywiście na dogo. Żeby tylko miejsce było w hoteliku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia']Dusje, zy jestes "diabel, nie baba" :evil_lol: Niezawodna.
Ale napiszcie, czy mam mala tez na strony powklejac, bo teraz nie wiem. Co mam zrobic?[/quote]
pajuniu slodka, dawaj ja na stronke prosze:lol: Dzialamy nawszelkie sposoby, a odezwiesz sie do mnie na skypa?
moj to magdusia1962. jak dobrze ze chcesz ja dac na swojej stronie, ej pajuniu koniak nam sie nalezy:lol: ja stawiam:evil_lol: a pajunia placi:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kwiecień']Ludzie czy wy serca nie macie jak można tak wygłodzić psa, paru złotych załujecie na kości ale zdjęcia robicie i wklejacie do netu żeby się pochwalić.[/quote]
Kwiecien, pogielo Cie?:shake: A moze ty miesiac jeszcze nie odkryty i trzeba cie wpisac ustawowo w kalendarz???
O co ci chodzi?????chcesz partyycypowac???czy tez dolaczylas do kolka Madam Kaczynskiej?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia']hej, od razu koniak, a zwyklej wodki to nie laska:evil_lol: , co ?
Oj sie dusje na obczyznie zmanierowala :evil_lol:

A Sarenke zaraz wklejam.[/quote]
Hej pajuniu, a ja kurde po zwyklej wyglaszam mowe, zniesiesz to?:evil_lol: Piwo pajuniu, tylko piwo -droga do socjalizacji:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.tiervermittlung.de/cgi-bin/haustier/details.pl?IDin=51397&page=[/url]


[url]http://www.polnischehundeinnot.de/sites/seite2_mittel_2.html[/url]


Na razie tutaj, moze byc?

Dusje, ja i piwkiem nie pogardze, wrecz przeciwnie. Co prawda, moja droga do socjalizacji, daleka, a po piwku jeszcze dalsza. Ale kontaktowa ( czytaj , nie dopuszczajaca nikogo do glosu :evil_lol: ) to wtedy tez bardzo jestem.

Oj Sarenko, Ciotki sie staraja, musisz szybko teraz domek znalezc.

Link to comment
Share on other sites

Odwagi mi brakuje......pajuniu:loveu: czy to nie jest po niemiecku przpadkiem; "in vinum albo vino veritas"? ze jakoby prawda nie smierdzi????a moze to bylo pecunia in vinum????:evil_lol: kurcze, czuje ze trace gunt pod nogami:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ciotka, czy Ty juz po " socjalizacji"? :evil_lol:
To " Pecunia non olet", czyli za nie smierdzaca kase, mozesz sie " socjalizowac" ( czyli alkohol kupowac :evil_lol: ) a in vino veritas, czyli na nasze, jak pochlejesz, to bedziesz prawde mowic, lub w winie lezy prawda.
Tylko hm, jak tak nie bardzo w to wierze, ja i klamac potrafie, jak pochleje :evil_lol:
Ale mysmy sobie offa zrobily. Jutro dziewczyny nas do porzadku przywolaja.:mad:
ja Ciotka nie mam skypa, bo moje skundlone diably mi kable do glosnikow przezarly:angryy:
na razie ide spac. Jutro mam jeszcze sporo psiakow, ktore musze powstawiac na strony. Pa, pa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kwiecień']Ludzie czy wy serca nie macie jak można tak wygłodzić psa, paru złotych załujecie na kości ale zdjęcia robicie i wklejacie do netu żeby się pochwalić.[/quote]

Kwiecień sledzisz wątek? To mam nadzieję, że poza krytyką dorzucasz się do wyciągnięcia suni ze schronu do hoteliku, żeby ją właśnie dokarmić i postawić na nogi. Jak chcesz to zaraz prześlę Ci numer konta na pw?

Link to comment
Share on other sites

Znowu nie bylo mnie 1 dzien w internecie, a tu wiele rzeczy sie zdazylo. Dea mozesz mi podac nr. konta na gg (zglosilam sie do Ciebie przez gg pamietasz), to przesle pieniadze z Polski. Ja dalej szukam dobrych panciow dla malej w Niemczech, zobaczymy.Dziekuje tez Pajuni za pomoc. Pajunia wyslalam tez prosbe o pomoc do Ch. Rohn (deutsche Hundeflüsterin)? Znasz ja?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...