Jump to content
Dogomania

wychudzona i poraniona Sarenka ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!


Dea

Recommended Posts

Super wiadomosci Dea, Jo ufam, ze Ty przejmiesz paleczke agitowania pinczeromaniakow i nie tylko w zbiorce pieniedzy dla Sarenki, co za radosc czytac Dea posty, jestes Wielka!!! a mozesz zapewnic DT ze wikt z kapielami bedziemy Sarence oplacac. ,ja zatem znowu przesylam na Twoje konto nastepna pule pieniedzy. Wymiziaj od nas Sarenke

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam!

Dopiero dzisiaj moge wziac udzial w dyskusji. Ciesze sie, ze Sarenka juz ma sie o kogo troszczyc :) ale aby mogla sie cieszyc wolnoscia musi miec swoje kieszonkowe :) i tu moja prosba ...przeszukuje i przeszukuje i nie moge znalezc nr konta :) pomozcie i powtorzcie :) czekam z niecierpliwoscia...


Pinczeromaniak

Link to comment
Share on other sites

A moze pinczero wielbicielki napisza tutaj nieco o charakterze tych pieknych psiakow, przyzwyczajeniach,zasadach postepowania i pielegnacji itd.?:lol: Przyznaje szczerze, nie posiadam wiedzy w tym temacie a jesli beda reakcje na artykul w Nl to warto znac wiecej szczegolow. Osoba do kontaktu w sprawie adopcji Sarenki pozostaje kochana Ewa:loveu: Ewuniu, dziekuje serdecznie; ja rowniez ale dopiero po 28 Maja.
Sluze wiedza o sznaucach i bouvierach, rowniez terierach zwlaszcza tych "made in Poland":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Pinczeromaniakom za zameldowanie sie an apel.:loveu:
Baberku/Aniu W. wysle Ci E-Mailem nr. konta Dei.
Pinczer sredniak to pies latwy w pielegnacji, ale wrazliwy ze wzgledu na krotka siersc na zimno. Moja Emma spi pod kocykiem nawet w lecie, tzn. sama sie tam zakopuje. Charakterek uparciuch, bardzo madry, szybko sie uczy, potrafi wykiwac, super aktor. Potrzebuje kontaktu z ludzmi, bardzo bliskiego towarzystwa. Super pies dla rodziny, moze raczej dla wiekszych dzieci. Dla malych dzieci i obcych osob raczej nieufny ale szybko sie przyzwyczaja. Nie szczeka , a jak juz to robi musi miec powazny powod. Dobrze pilnuje domu. Po prostu ideal. :fadein:Jesli cos zapomnialam to prosze innych o uzupelnienie.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://imageshack.us/[/URL]

Droga Majko, pusc na maila zdjecia Milki a ja wkleje. Na miejscu pokaze ci jak to robic, to bardzo latwe ale opis ho ho ho skomplikowany. Najlepiej spojrzec jak to zrobic i gotowe:lol: Zatem daj zdjecia na magdalena.zalewskimalpahotmail.com

Link to comment
Share on other sites

:lol: [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/5586/milkaft3.jpg[/IMG]

Mikuniu, serduszko ty moje, tak bardzo sie ciesze ze powracasz do zdrowia malenka. Eeeh, takiej Panci jak Maja to ze swieca szukac a szukanie z latarka i halogenem tez nie znajdzie drugiej Majki:lol:

Kobitki,posluchalybscie kiedykiolwiek jak to Holandia do dziecka przemawia, he he Cytuje
Corenko ty moja, mamusia juz do ciebie idzie itd......a ta mala `paskuda`he he w pelni szczescia... Ewunia tez ma teksty....wydaej sie ze wszystkie jestesmy zwariowane na tle naszych kochanych dzieciakow i bardzo dobrze...

Ej Majka nie obrazilas sie chyba, bo wlasnie za to cie uwielbiam

Link to comment
Share on other sites

Świra mówicie?:lol: Moja Dea dobermanka ma dzisiaj urodziny, i co myślicie robiłam rano? Życzenia jej składałam:evil_lol: Później prezent dostała - nową zabawkę, i kość wielką:loveu:
Byłam dzisiaj na chwilkę u małej, dowieźć torebki papierowe na odchody i szczotkę. Zadzwoniłam, nic, żadnego szczekania, wchodzę, w przedpokoju nie stoi...myślę co jest, moja to leci mało nóg nie połamie. A Sarenka sobie spokojniutko idzie przez pokój, zagląda, i dopiero przyśpieszyła, jak zobaczyła, że to ja:lol: Ale się cieszyła:loveu: Trochę mnie martwi to, że niestety przez to schronisko jej się całkiem pomyliło, gdzie się załatwia, i na spacerach nic, a ledwo do domu wróci zaraz siku i kupa:shake: Wiecie, w kojcu i mieszkała, i jadła, i sikała i tak dalej, więc trochę może potrwać pprzestawienie jej. Ale na szczęście Pani Jadzia i Darek na razie nie krzyczą:razz:

Link to comment
Share on other sites

A teraz kochane cioteczki rozliczenie finansowe:cool3:
WPŁYWY:
50 złotych od "anonima"
150 złotych od Maji z Holandii
200 złotych od Ewy z Holandii
BARDZO DZIĘKUJĘ DZIEWCZYNY!!!
WYDATKI
- kąpiel lecznicza 20 złotych
- zastrzyk na nużycę 20 złotych
- witaminy kupione u weta 10 złotych
- szczotka 8 złotych
- zakupy (smycz, obróżka, szelki, kaganiec, sucha karma Purina, pudełko ciasteczek, 2 uszy wapnowane, miski, 3 zabawki) razem 137,40 złotych
W SUMIE 195,40 złotych.
Czyli mamy na koncie dla Sarenki 204,60 złotych!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze dodam, że tych 50 złotych, które zapłaciłam w schronie na razie nie liczę, bo jeśli znajdą się te papiery ze szczepień, to zostaną oddane.
Powiedziałam Pani Jadzi, że w czwartek jak przyjadę po Sarenkę na zastrzyk i szczepienie to zostawię jakieś pieniądze na ewentualne pilne potrzeby, lub zakupy dodatkowe, bo ona chce jej też gotować. Pieniędzy za mieszkanie Sarenki w DT nie chce wziąść.
Planowane wydatki w najbliższym czasie to na pewno jeszcze 160 złotych na leczenie (liczę 4 razy kąpiel + zastrzyk). A co inne wyskoczy to zobaczymy:razz:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img297.imageshack.us/img297/9403/tndscf8133bt3.jpg[/IMG]
A tutaj zdenerwowała się moim ciągłym chodzeniem za nią z aparatem i postanowiła zejść z łóżka dla świętego spokoju:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...