Jump to content
Dogomania

Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.


Agata69

Recommended Posts

Ja też, chociaż żadnego psa nie uratowałam ;)
Najważniejsze, że Tofik uratowany :) Juuuupiiii!!!!! :D A on ma ds?

 

Tak, ds. Domek z ogrodek, 3 psiaki rezydenci.

A schron wziął od nas kasę za Tofika. Jako podatek od wzbogacenia chyba, kuźwa. Cała akcja kosztowała nas kilka stów.

Link to comment
Share on other sites

DS koniecznie musi skupić się na podawaniu leków na serduszko Toficzka,czy to było skonsultowane z DS? Na szczęście Tofik jest przebadany weterynaryjnie a więc tylko pozostaje podawanie leków i kontrolne badania.Ogromnie cieszę się,że znalazł DS bo w Schronisku by długo nie pożył.

Agata69 jesteś niesamowita w swoim działaniu,wielki szacun dla Ciebie,podziwiam i dziękuję za tak ogromne zaangażowanie.Zaglądam na wątek i podziwiam.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ja nie mam siły juz dzisiaj i albo walne sie spać albo zemdleje. Powiem tylko, ze Ruda i Astor już poza schroniskiem. Astor u mnie, Ruda u koleżanki.

Ruda ma dom stały w Warszawie, astor fajny dt, tez w Warszawie.

Nie wiem czy ja snię, czy cos z głową mi gorzej.

astor cudowny, juz przebakuje ze nie oddam (psychiatra pilnie). Ruda też.

Jak to się wszystko uda to juz się uda wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ja nie mam siły juz dzisiaj i albo walne sie spać albo zemdleje. Powiem tylko, ze Ruda i Astor już poza schroniskiem. Astor u mnie, Ruda u koleżanki.

Ruda ma dom stały w Warszawie, astor fajny dt, tez w Warszawie.

Nie wiem czy ja snię, czy cos z głową mi gorzej.

astor cudowny, juz przebakuje ze nie oddam (psychiatra pilnie). Ruda też.

Jak to się wszystko uda to juz się uda wszystko.

Oczywiście, że się uda :) Trudności mogą być, ale skończy się dobrze, zobaczysz :)

Link to comment
Share on other sites

Maja razem pewnie ze 30 lat. Ruda i Astor nie bez niepewności ale godnie wsiedli dziś do auta i opuścili schronisko.

Nasza pani weterynarz dawno ne widziała takiego towarzystwa, zaniedbanego i upodlonego.
W lecznicy od razu było widać , że Astor interesuje sie medycyną. Asystował pani doktor w obsłudze EKG i maszyny do badania krwi. Pokonała go dopiero golarka i pobieranie krwi, płakał jak mały niedźwiadek. Po krótce: Astor ma szmery w sercu, powyzszone parametry watrobowe, zęby w stanie opłakanym, o ile są. Astuś ma tylko jeden kieł u góry. Nerki ok, cukrzycy brak. Astorek to pies absolutnie łagodny piesek. Boi sie dotyku i gwałtownych ruchów, ale lize rekę, która robi mu dziwne rzeczy, np. myje. Astorek ma 100 lat, był tak brudny, oklejony gównem i zadredzony, że ... no nie mam słów. Bardzo się bał pod prysznicem, ale lizał po rekach. Oba psy po kapieli jakby odzyskały godność.
Jest cudny, kochany. Ucieszył sie z kołderki, może pierwszej w życiu. Po kapieli patrzył z uwielbieniem. ładnie je, niestety załatwia się w domu, trzeba bedzie z nim popracować.

Ruda to sunia zajmowała ostatnie miejsce na stronie schroniska
Kochana psina która straciła wiarę w lepsze jutro. Dziś po 7 latach zobaczyła świat już nie zza krat
Zadzwonił telefon i ludzie z wielkim sercem chcą właśnie Rudą!!! Mała jedzie do Warszawy, domek z ogrodkiem, dwa yorki do towarzystwa, jeden staruszek.
Bardzo się bała jak wychodziła ze schroniska, w końcu tam pół życia spędziła
W samochodzie bardzo grzeczna, super znosi jazdę autem zawinęła się w rogalik i poszła spać. Ładnie chodzi na smyczy. W lecznicy bardzo dzielnie znosiła wszystkie badania i zabiegi. Ogonek ogolony bo cały był zlepiony. Badanie krwi - wszystkie parametry w normie, ekg - serduszko ok. Niestety zęby w strasznym stanie.
Odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona. Obecnie wykąpana w awaryjnym domku tymczasowym.
Podczas kąpieli bardzo się jej podobało. Lizała wodę z  rąk Kingi.
Życzę aby ktoś choć raz w życiu widział tą radość po kąpieli, tą lekkość z jaką się poruszała i otrzepywała. Miałam wrażenie jakby cały ciężar jej życia z niej spadł - widok bezcenny... Bardzo szybko przypomniała sobie co to DOM. Jest grzeczna, posłuszna. Pokazałam jej gdzie ma miejsce i swoje posłanko od razu zrozumiała, ze to dla niej.
Teraz czeka na podróż do ludzi, którzy dadzą jej wspaniała resztę życia sprawiając równocześnie sobie i swojej rodzinie wiernego towarzysza, bo sunia jest cudowna.

 

11081372_444769899013857_661152410227126
10989157_444769922347188_827414008358251
11094679_444770269013820_354887649977465
11020635_444770282347152_678212800096163
Link to comment
Share on other sites

Gdyby ktoś chciał wesprzeć grosikiem nasze 3 staruszki: Astorka, Tofika(juz w domu stałym, ale został dług w lecznicy) i Rudąmożna wpłacić pieniążki bezpośrednio do Przychodni - Ewa Przybyszewska Przychodnia Weterynaryjna As Stodólna 13 Włocławek nr konta12 1050 1979 1000 0090 7999 5974.

 

Po swiętach koniecznie trzeba zrobić bazarek.

 

22705_444770882347092_524340248473536706
11024668_444770915680422_361523178129056
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...